Donnie Wahlberg ve Jenny McCarthy Hollywood'un en şirin çiftlerinden biri. Mavi Kanlar aktör sırılsıklam olmak Maskeli Şarkıcı Yargıç McCarthy neredeyse anında ve bir kasırga romantizmi ortaya çıktı. Onların aşk hikayesi, fışkırmaya yardımcı olamayacağımız bir aşk hikayesidir.ist Rihanna schwanger von Drake

'Buharlı' Bir Başlangıç

Romantizm Jenny McCarthy’nin VH1 talk şovunda başladı. Wahlberg ve McCarthy daha önce bir kez 2012'de konuk olarak What Happens Live'ı Canlı İzleyin! , ev sahibi Andy Cohen şeklinde bir refakatçileri vardı. Bu sefer, sadece ikisiydi ve işler McCarthy'nin kendi sözleriyle 'buharlı' oldu. Bir blog gönderisinde yeni bölümle dalga geçerek yazdı, üzerinden E! Haberler , itiraf etti, 'Buharlı oluyor. Yani gerçekten buharlı gibi. Bir erkek tarafından açılmak her zaman eğlencelidir, ancak bunun TV'de yasal olarak başınıza gelmesi 12 yaşında bir çocuğa geri döndürülmektir. 'Kimyaları anında aşikar olmasına rağmen, Donnie Wahlberg'in numarasını verdikten sonra McCarthy'nin aramasını istediğinden biraz daha uzun sürdü. McCarthy 'Beni geri araması iki hafta sürdü ve kesinlikle farklı bir takımda oynadığını düşündüm, eğer ne dediğimi biliyorsan,' McCarthyPLJ-FM'de şaka.

Donnie Wahlberg Soruyu Soruyor

Wahlberg aradığında kıvılcımlar hemen uçtu. Bir yıl sonra, Nisan 2014'te Bloktaki Yeni Çocuklar cephedeki adam McCarthy'den onunla evlenmesini istedi. McCarthy haberi verdi bir görünüm sırasında açık Görünüm ve Wahlberg'in nasıl sorduğuyla ilgili ayrıntıları da burada paylaştı. ”Bu hafta sonu Donnie ile oturuyordum ve o diğer odaya gitti ve Evan'a 'Will' yazan bir kartla geldi. Sonra kaçıp bir kartla geri döndü. 'Sen' dedi. 'McCarthy, 'Ne olduğunu biliyordum ve ağlamaya başladım,' diye hatırladı ve seyirciye rüya gibi bir iç çekişin yayılmasına neden oldu. Sonra 'Evlen' yazan bir kart çıkardı ama üzerinde 'Mary' yazılıydı ve en son Evan'la çıktığında ve Evan'ın gömleği 'Ben mi?' Dedi ve yüzüğü tutuyordu. 'Benimle evlenir misin?' Diye sordu tabii ki evet dedim. '

Jenny McCarthy’nin Mutluluk Sonu

'Ve o anda Evan,' Başka bir babam var! Başka bir babam var. 'Ve bu sadece - hepimizi ağlattı,' dedi hatırlarken biraz ağlayarak. Dünyanın en şanslı kızı gibi hissediyorum. O çok harika. ' Elbette Donnie Wahlberg ve Jenny McCarthy'nin uzun süreli bir ilişkisi yoktu ve birkaç ay sonra Ağustos 2014'te evlendiler. Hatta kısa bir süre sonra kendi realite şovlarında rol aldılar. Donnie Jenny'yi Seviyor . Gösteri üç sezon sonra sona erdi, ancak McCarthy ve Wahlberg’in evlilikleri hala güçlü.

Jenny McCarthy, yıllar boyunca bazı garip tabloid söylentilerine maruz kaldı. Örneğin, National Enquirer iddia etti McCarthy ve Andy Cohen, radyo şovunun konukları yüzünden kavga ediyorlardı . Bu tuhaf söylenti, Radar Online tarafından da tekrarlandı. Dedikoducu Polis iki talk-show sunucusunun misafirlere karşı dertli olmadığını kanıtladı. Aynı çıkış, aynı zamanda şunu da iddia etti: McCarthy’nin oğlu, annesinin telefonundan A listesindeki ünlüleri aradı . Bu da yanlıştı ve McCarthy, Twitter'daki söylentiyi kendisi yalanladı.İyi bir kahkaha mı ihtiyacınız var? Ünlüler bile karantina sırasında bir arada tutmak için mücadele ediyor ve erimelerini paylaşmak için sosyal medyaya dönüyor. CinemaBlend'deki arkadaşlarımız en iyi ünlü gönderilerini tek bir komik videoda derlediler.