Brad Pitt ve oğlu Maddox Jolie-Pitt , yıllardır kötü şöhretli gergin bir ilişki yaşadı. Baba ve oğul arasındaki gerilim, uçakta meydana gelen olaydan bu yana hiç azalmadı. Angelina Jolie boşanma davası açmak. İşlerin nerede durduğuna dair birçok söylenti var. Maddox ve Brad şimdi öyle Dedikoducu Polis dibine ulaşmak için biraz kazı yaptı.Brad Pitt ve Maddox Arasında Ne Oldu?

O gün uçakta Brad Pitt ve Maddox arasında yaşananlarla ilgili en bariz ayrıntılar yayınlandı. Hem Brad hem de Angelina Jolie’nin kamplarından konuyu karmaşıklaştıran çelişkili raporlar var. Kesin olarak bilinen şey, olay gerçekleştiğinde ailenin Nice, Fransa'daki evlerinden Los Angeles'taki meskenine uçtuğu.TMZ'ye göre, olay başladı Brad ve Jolie bir tartışmaya girdikten sonra Maddox'un müdahale ettiği ve annesini sözlü olarak savunduğu bildirildi. Brad, TMZ’nin sözleriyle, o zamanlar genç olan Maddox’a 'hamle yaptı' ve Jolie onları ayırmak için ikisinin arasına atladı. Hem Jolie hem de Brad’in partileri farklı şeyler iddia ettiği için Brad'in o sırada sarhoş olup olmadığı konusunda bazı tartışmalar oldu. Jolie’nin kampı, Pitt'in kavgadan sonra içmeye başladığını iddia ederken, Brad’in insanları karşılaşma nedeniyle sarhoş olduğunu söyledi.

Brad Pitt, Pax, Shiloh (John) ve Maddox Jolie-Pitt ile Unbroken galasında

(Kathy Hutchins / Shutterstock)Bundan sonra her iki tarafın da hemfikir olduğu şey, baba ve oğul arasında bir tür fiziksel temas olduğudur. Sonuç olarak, LA İlçesi Çocuk ve Aile Hizmetleri Dairesi, anlaşmazlık uçuş ortasında meydana geldiğinden beri FBI ile çalışmayı içeren bir soruşturma başlattı. Soruşturma devam ederken, Brad Pitt'e yakın bir kaynak ile konuştu İnsanlar 'Konuyu çok ciddiye alıyor ve çocuklarını istismar etmediğini söylüyor. İlgili kişilerin onu olabilecek en kötü şekilde sunmaya devam etmeleri talihsiz bir durum. '

Sonunda soruşturma sessiz bir şekilde sona erdi ve herhangi bir suçlamada bulunulmayacağına karar verildi. Boşanma, eski çiftin esasen şimdi boşandı ve mahkemede mali ve velayet konularını çözmek. Brad Pitt ve Angelina Jolie arasındaki meseleler esas olarak çözülmüş olsa da, Astra ilanı oyuncunun en büyük oğluyla ilişkisi hâlâ kimsenin samimi diyeceği bir şey değil.Söylentiler Her Zaman Nazik Değil

Oldu sayısız rapor Maddox ile ünlü babası arasında işlerin nasıl gittiği hakkında. yoğun bir şekilde Angelina Jolie'ye sahip . Bu söylentilerin doğası gereği kesinlikle nazik olmadığını söylemek güvenlidir. Dedikoducu Polis Aşağıdaki söylentilerin her birini çürüttü, ancak anlatıları, ilişkinin halk tarafından nasıl algılandığını yakından takip ediyor.

Brad Pitt ve Angelina Jolie, Jolie

(DFree / Shutterstock)

Uçaktaki olaydan neredeyse bir yıl sonra HollywoodLife, Brad Pitt, Angelina Jolie'ye 'üzüldü' çünkü onu Maddox’un doğum günü partisine davet etmedi. Çıkış, Brad'in 'boşanmadan bu yana bu ilk büyük dönüm noktası olayını kaçırmak zorunda kalacağı' için harap olduğunu iddia etti. Elbette aktör, Maddox’un doğum gününden önce Şükran Günü, Noel, Babalar Günü ve diğer birkaç çocuğunun doğum günlerini de kaçırmıştı, ancak bu gerçek, çıkış tarafından titizlikle göz ardı edildi.

Bunun yerine, sık sık çürütülmüş site, '[Pitt], Angelina’nın çocuklar için istekleri doğrultusunda çalışmak için elinden geleni yapıyor, ancak Brad’in gerçekten incinmiş olduğu bir örnek' diyen neredeyse kesin olarak sahte bir kaynaktan alıntı yapmayı seçti. Kaynak, 'Yalvarmasına rağmen, Angie farklılıklarını bir kenara bırakmayacak' dedi.

Bu, Jolie'yi çocuklarını babalarından kasten uzak tutan bir kötü adam gibi göstermeyi amaçlayan başka bir hit parçaydı. Bu anlatı tekrar tekrar ortaya çıkıyor, çünkü magazin dergileri genç bir çocuğun bir şekilde annesinden etkilenmeden babasıyla karmaşık bir ilişkisi olacağına inanamıyor gibi görünüyor.

Sonra geldi Maddox'un Brad Pitt ile gergin bir ilişkisi olduğu bildirilen küçük erkek kardeşi Pax, Instagram üzerinden babalarına mutlu yıllar mesajları gönderdi. Elbette, her iki çocuğun da Instagram hesabı yoktu, ancak gerçek şu ki gibi satış noktalarını hiç durdurmadı. Günlük posta ve Güneş , doğum günü dilekleri hakkında hikayeler yazan. Söz konusu Instagram hesapları aslında o zamandan beri silinen hayran hesaplarıydı. Dedikoducu Polis hesapların sosyal medyayı kullanmayan Maddox veya Pax'a ait olmadığına dair onay aldı. Tabloid medyanın baba ve oğullar arasındaki çaresiz uzlaşma arzusuna rağmen, Maddox ve Pax, konu bu olduğunda medyanın değil, kendi hızlarında hareket etmekte açıkça iyidir.

Angelina Jolie ve Brad Pitt, Pitt galasında

(Featureflash Fotoğraf Ajansı / Shutterstock)

The National Enquirer ve kardeş sitesi Çevrimiçi Radar 2018 baharında özellikle kötü bir söylentiyi rapor etmek için ekip oluşturuldu. Maddox, babasıyla birlikte yaşamak için 'meydan okuyan bir talepte' bulundu , Jolie'yi 'sersemleten' bırakarak. Jolie tarafından evlat edinilmeden önce Kamboçya'da doğan genç, iddiaya göre annesi Kamboçya soykırımından sorumlu olan Pol Pot'un mezarında dua ederken öfkelendi.

Elbette, filmi yöneten Jolie'nin Önce babamı öldürdüler Bunun ardından vahşi rejim altında yaşayan Kamboçyalı bir kız, mezarda dua etti. Her şeye rağmen, Maddox'un 'hemen görüşmediği babasını arayıp onunla yaşaması için yalvardı' konusunda ısrar eden bir kaynaktan alıntı yaparak yayınlar devam etti. Brad Pitt'in oğlunu ona 'Angie, Maddox'u bulduğu ülkenin tarihi ile ilgileniyor' diyerek 'yatıştırmaya' çalıştığı iddia ediliyor. Yine, Jolie bir kötü adam olarak rol aldı ve Brad sadece doğru şeyi yapmaya çalışan uzun süredir acı çeken bir baba. Ve zavallı Maddox, Brad'e gereksiz yere acı çektirmek için annesinin zalimce planına hapsolmuş bir piyondur.

Pitt ve Maddox Şimdi Nasıl Gidiyor?

Maddox ve Brad Pitt arasındaki ilişki hala büyük ölçüde yok, bu neredeyse kesin olarak söyleyebiliriz çünkü bu değerlendirme doğrudan Maddox'tan geliyor. Geçen yılın Eylül ayında bir paparazzo Maddox'u yakaladı Yonsei Üniversitesi'nde okuduğu Seul, Güney Kore'de. Üniversite öğrencisine, babasının okuldayken onu ziyaret edip etmeyeceği soruldu ve Maddox dürüstçe cevap verdi, 'Bunu bilmiyorum, ne olduğunu bilmiyorum.'

Howie Mandel mit Haarbild

Muhabir, Maddox’un Brad Pitt ile ilişkisinin sonsuza kadar bitip bitmediğini sorarak bu soruyu takip etti. Jolie-Pitt ailesinin en büyüğünün başka bir açık yanıtı vardı, 'Ne olursa olsun, olur.' Bu tam olarak babasıyla barışmak isteyen bir oğul gibi gelmiyordu, ama en azından yeniden bir araya gelme fikrini reddetmedi.

Saçları geriye doğru çekilmiş siyah bir smokin giyen Brad Pitt fotoğrafçıların önünde duruyor

(taniavolobueva / Shutterstock)

Brad Pitt, Angelina Jolie'den boşandıktan sonra hayatında pek çok değişiklik yaptı. alkolden vazgeçmek dahil , en azından uçaktaki tartışmayla bir ilgisi vardı. Brad oğluyla yol almaya çalıştığı sürece, ikisinin yeniden bağlantı kurma şansı her zaman vardır. Ancak şimdilik Maddox kendi yoluna gitmekten memnun görünüyor.