Drew Barrymore şovuna başladığından beri kendisini gündüz televizyonunun en neşeli ve enerjik insanlarından biri olarak pekiştirdi. Gösteri merakla beklenirken, kuşkusuz ılık bir resepsiyon aldı ilk sezonuna. Yine de Barrymore bunun kendisini hiçbir şekilde etkilemesine izin vermemiş gibi görünüyor ve yakın tarihli bir röportajda programa nasıl hazırlandığını anlattı. Gündüz konuşma şovu düşündüğünüzden çok daha erken başlıyor.

'Drew Barrymore Gösterisi' Çok Plan Yapıyor

Koronavirüs salgını canlı yayın yapmanın anlamını büyük ölçüde değiştirmiş olsa da, Drew Barrymore gösteriyi haftada beş gün New York'tan canlı olarak kaydediyor. Standart doldurulmuş stüdyo yerine ekranlarda izleyen ve tepki veren sanal bir izleyici ile program, 'canlı' hissi kimsenin sağlığını tehlikeye atmadan kopyalamak için en iyi yaklaşımını buldu. Ev sahibi ile konuştu New York Times bu ay kişisel olarak nasıl hazırlandığı hakkında gösteri için.4:30 a.m.

Ünlü yıldız için gün, gün doğumundan önce başlar. Sabah 4: 30'da ilk alarmı çalmaya başlar ve Barrymore çoğu zaman bir antrenmanla başlar. 'Pekala, bu çok gevşek,' diye şakacı bir şekilde söyledi Zamanlar . The Çarli'nin Melekleri yıldız yapacağından bahsetti bir çeşit dansa dayalı egzersiz hem fiziksel hem de zihinsel olarak formda kaldıkları için yoga ve pilatesi övüyor.

Sabah 6:45

Yıldız, sabahın erken saatlerinde ter seansını ve duşlarını tamamladığında, stüdyoya gider İlk kez sabah 6: 45'te uyandıktan yaklaşık iki saat sonra, oradan koşarak, dünyadaki son olayları araştırıyor ve yazarları ve yapımcılarıyla birlikte gösterinin açılış monologunun taslağını hazırlamak için çalışıyor. Giriş yapmak, yaklaşmak istedikleri haberlere ve bakış açısına bağlı olarak bazen daha kolay veya daha zor olabilir ve Barrymore ve personel, önceki günün bölümünün çekimlerini bitirdikten sonra çalışmalarının bir kısmını hazırlar. Ekip genellikle yazılarını tamamlar ve 75 dakika içinde çekime başlamaya hazırdır.

Sabah 9

Mürettebat rahat ve çekime hazır olduğunda, genellikle sabah 8: 15'te setin kendisine hareket ederler. Ülkenin etrafında. Drew Barrymore Gösterisi bir saat koşar ve ev sahibinin her şeyi yaptığını görür. örgütsel saldırıları açığa çıkarmak yeni tarifler denemek misafirleriyle hızlı arkadaşlık kurmak . Jenerik toplandıktan sonra, bir sonraki bölümde ekibiyle çalışmaya hemen geri döner. Gün başladıktan on üç saat sonra, 17:30 civarı bir yerde, eve dönüyor ve 'anne moduna' geçiyor onun iki çocuğu için .

Drew Barrymore Meşgul Kalıyor

Kesinlikle tipik bir 9 - 5 işi değildir. Tutkunun ve maaş çekinin onu yönetilebilir kılmak için uzun bir yol kat ettiğinden emin olsak da, Barrymore hala yüksek enerjili bir yaşam tarzı olduğunu kabul ediyor. 'Çok fazla, ama biliyorsun, alternatif nedir?' o açıkladı. Hiçbiri yok. Biz bir canım var . Budur. Her an o mumdan [patlayıcıyı] yakacağım. '

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Rapor: Prens William, Yeni Podcast Üzerine Prens Harry ve Meghan Markle'a Dava Açmakla Tehdit Ediyor

Rapor: Lady Gaga, Michael Polansky Yılbaşı Gecesi Evlendi

Rapor: Sandra Bullock Evli

Rapçi Young M.A. Hafta Sonu Vuruldu mu?

Kanye West Gerçekten Jeffree Star ile Bir İlişki Yaşıyor mu? Söylentileri Araştırmak