Miranda lambert ve Brendan McLoughlin Ocak 2019'da sessiz bir Tennessee töreninde evlendi ve o zamandan beri Lambert evliliklerini açıkladı Bir sonraki Sevgililer Günü, olabildiğince mutlu görünüyorlardı. McLoughlin, en popüler taşralı sanatçılardan biriyle evlenmenin getirdiği artan şöhret nedeniyle esasen New York Polis Departmanındaki işinden emekli olmak zorunda kalsa da, şu anda Lambert’in güvenlik ekibinin önemli bir parçası. Kariyerlerinde ve evliliklerinde belli ki adımlarını atmış olsalar da, magazin dergileri çift ​​hakkında rapor vermeyi bırakmadım tüm ilişkileri boyunca. İşte Lambert ve McLoughlin hakkındaki tüm önemli söylentiler Dedikoducu Polis araştırdı.Miranda Lambert, İnsan Yiyen?

The Küre bir kapak haberi yayınladı özellikle Lambert’in bir tür insan yiyen olarak itibarı hakkında McLoughlin'le evlendikten yaklaşık bir yıl sonra - kaynaklarına göre, Trisha Yearwood köy yıldızı kocası Garth Brooks'un peşinden geleceği konusunda derinden endişeliydi.Bir ihbarcı, 'Trisha, Garth’ın Miranda’ya olan yoğun ilgisini delicesine kıskanıyor,' dedi. 'Garth'a öfkeli çünkü Miranda'nın, kancalarını evli erkeklere takmaya çalışma geçmişi olan, kötü şöhretli bir adam-yiyici olduğunu biliyor.' Kaynak, 'Trisha onun hakkında konuşmasından bıkıyor,' dedi ve Garth Brooks birlikte son performanslarında 'Miranda'yı sonsuza dek gururlandırdı' dedi. Miranda'ya bir şarkıda işbirliği yapmak isteyip istemediğini sordu ve hayalinin onlar için bir stadyum turu yapmak olduğunu söyledi.

Wer ist Michael Strahan jetzt zu sehen

Yearwood bu gelişmeden pek de memnun değildi. İçeriden biri, Garth'ın Miranda'ya ne kadar yakın büyüdüğüne öfkelendi, dedi. İnanılmaz derecede güvensiz. Bu konuda o kadar çok kavga ediyorlar ki, evliliklerini ipte asılı bıraktılar. ' Makalenin tamamı boyunca, Brendan McLoughlin tamamen bahsedilmedi. Çıkış, bir yıldır kocasını büyütme zahmetine bile girmedi. Görünüşe göre dergi, ilişkiye odaklanmaya değmeyeceğini düşünüyordu.Geçen Kasım, Kadınlar Günü fikrini ortaya çıkardı Nicole Kidman, Miranda Lambert'in Keith Urban'ı avlamasından endişe ediyordu. . İsimsiz bir ihbarcı olan Kidman, kocasının ertesi yaz Lambert'le sahnede yeniden bir araya gelmesi olasılığından endişelendiğini söyledi. Kaynak, '[Nicole] Miranda hayranı değil ve işleri daha da kötüleştirmek için, o ve Keith önümüzdeki yıl Wisconsin'de ortak bir konser turu duyurdular' dedi. 'Neyse ki Keith’in güvenliği artırıldı ve Nicole [Urban’a göz kulak olmak için] fazladan bakıcılara sahip olmayı bir bonus olarak görüyor.'

'Miranda ve Keith’in bu arkadaşlığına saplantılı bir gözle bakmak istediği için Nic'i suçlayamazsınız,' diye bitirdi ve Lambert'in Oscar ödüllü aktrisin kocası da dahil olmak üzere 'istediği her erkeği elde edebileceğini' savundu.

Miranda Lambert ve Brendan McLoughlin Bebek Sahibi Olmak mı?

Kilosu hakkında birkaç kaba sözle, National Enquirer Miranda Lambert'in hamile olduğunu iddia etti ve yayının kaynakları şunu iddia ediyor: bu sadece Brendan McLoughlin ile olan evliliğini kurtarma girişimi olabilirdi. .Bir ihbarcı, 'Miranda en kötü şekilde bebek istemekten bahsediyordu,' diye açıkladı. 'Romantiklerini yeniden canlandırmak için ihtiyaç duydukları şeyin bu olabileceğini düşünüyor!' Çıkış, ilişkideki evlilik anlaşmazlığının nedeni hakkındaki iddiasıyla spesifik olmasa da, McLoughlin'in 'Manhattan'da bir sürü bebekle parti yaptığı' hakkındaki eski magazin raporlarına işaret ediyordu.

Bu kaynak, Lambert'in tatildeyken kilo almış gibi göründüğünü ve bunun bir açıklaması olduğunu söyledi. 'Herkes, ağırlığın bir kısmının sürekli bahsettiği bebeğe ait olduğunu düşünüyor,' dediler. 'Tatilden döndükten hemen sonra bebeklerden bahsediyordu ve o zaman kilo almaya başladı!'

Chris Hemsworth und Angelina Jolie

Mart ayında National Enquirer bunu bildirdi Lambert bebek sahibi olmayı planlıyordu eski kocası Blake Shelton için bir tür intikam planı yapmak. Prizin anonim kaynağına göre, Lambert'le geçirdiği süre boyunca herhangi bir çocuk sahibi olmaya karşı olduğu için Shelton ile olan ilişkisinde acı bir noktaydı.

Adı bilinmeyen bir kişi, 'Miranda bunu evliliklerinde bir anlaşma bozucu olarak gördü,' dedi ve McLoughlin'in daha önceki bir ilişkisinden bir çocuğu olduğunu belirtti. Ama bir babanın Brendan'ın ne kadar harika olduğunu görmek, onu bebeğinin babası olması gerektiğine ikna etti.

'Kimse Miranda ve Brendan'a pek bir şans vermedi' diye açıkladı ihbarcı, Blake Shelton'ın 'sadece onu ve Gwen'i [Stefani] sunakta dövmek için evlendiğini' düşündüğünü iddia etti. Ancak, eski ilişkisini ve McLoughlin’in oğluyla geçirdiği zamanı düşündükten sonra, 'kendi mutluluğunun en iyi intikam olduğunu öğrendi.'

Lambert ve McLoughlin Boşanmaya Hazır Mı?

Yaşam tarzı Lambert ve McLoughlin için 'balayının çok iyi bitebileceğini' bildirdi. sözde halkın önünde tartışırken görüldüler . Derginin habercisine göre, görünüşe göre çift, New York City sokaklarında bir tür gergin durgunluğa kapılmıştı. Brendan ve Miranda el ele tutuşmuyor ya da gülümsemiyorlardı. Kesinlikle romantik bir yürüyüş değildi, ”diye iddia etti kaynak. 'Brendan tartışıyormuş gibi elleriyle hareket ediyordu,' diye eklediler, 'aralarında bir tür gerilim vardı.'

Yayın, kartal gözlü kaynağın neden anlaşmazlığın herhangi bir görüntüsünü yakalayamadığını açıklamasa da, bunun yerine başka bir doğrulayıcı makaleye atıfta bulundu. Çıkış, bu halka açık tartışmanın, ilişkiyle başa çıkmak için 'Miranda'nın kendi başına içki içerken görüldüğüne dair şok edici bir raporun hemen ardından' geldiğine dikkat çekti.

Bu rapor geldi Temasta , kardeş yayını Yaşam tarzı , birkaç hafta öncesinden. Dergi şunu söyledi McLoughlin ve Lambert tamamen ayrı hayatlar yaşıyorlardı evlendikten bir yıldan az bir süre sonra. İsimsiz bir içeriden, 'Tanıştıklarında aşk tarafından kör edildi ve onu gerçekten tanımadan evliliğe koştu,' dedi. Gerçekten üzgün olduğunda, üzüntülerini bastırmak için tek başına bir bara gidecek.

Kaynak, McLoughlin’in arkadaşları ve ailesinin bile 'hayatını alt üst ettiği için Miranda’ya kızdıklarını' çünkü 'onun hayatını ele geçirdiğini ve çok fazla drama neden olduğunu düşündüklerini' savundu. Çok kontrolcü. 'Kontrol sorunu, sözde Lambert’in kocasına güvenmemesiyle ilgili, ancak' arkadaşlarıyla görüşmesini engelleyerek veya erkek çocuklarının dışarıda geçirdiği gecelere davet edilmek isteyerek onu korkutmak istemiyor. '

Chris Evans Freundin Juni 2015

'Miranda, Brendan'ı seviyor, ancak kendine doğru kararı verip vermediğini sorduğu zamanlar var,' diye bitirdi cömert içeriden biri. 'Bir şey değişmeli yoksa onlar bunu başaramayacaklar.'

Yemin ettikten yaklaşık dört ay sonra, Star çiftin sözde yaklaşan boşanma haberini verdi . Miranda Lambert, taşralı şarkıcı 'Brendan'la evlenmenin hayatının en büyük hatası olduğu' sonucuna vardıktan sonra, New York City'de paylaştıkları 2 milyon dolarlık apartman dairesinden taşınmak için toplanıyordu. Derginin içerisinden birisine göre, sürtüşmenin en büyük nedeni Lambert’in Tennessee üssü ile McLoughlin’in New York’taki evi arasındaki mesafeydi. Kaynak, 'Brendan'ı Tennessee'ye ileri geri uçurmak yorucuydu,' dedi.

Daha da kötüsü, Lambert’in arkadaşları boşanmanın onun mali durumu için son derece kötü bir haber olabileceği konusunda paniğe kapıldılar. İçeriden biri, 'Brendan'la evlenmek için acele etme şekli yüzünden, ona evlilik anlaşması imzalatmamasından korkuyorlar,' diye ekledi. Parasını korumak için gerekli yasal adımları atmadığından çok korkuyorlar. Görünüşe göre, Blake Shelton bile yaklaşan boşanmayı biliyordu ve eski karısına üçüncü bir eş bulması için şans dileyen alaycı bir metin gönderdi. Öte yandan Lambert, 'birbiri ardına başarısız aşk yaşadığına inanamıyor gibi görünüyor.'

The National Enquirer bunu bildirdi McLoughlin aşırı derecede mutsuzdu ve evlilikten çıkmaya hazırdı . Gazete, bu kadar ünlü birinin kocası olarak hayata alışmakta zorlandığını iddia etti. İsimsiz bir içeriden, 'Çok maço bir meslekten ve kültürden, kendi hayatında hiçbir sözünün olmadığı bir duruma geldi çünkü her şey Miranda, onun parası ve şöhreti tarafından kontrol ediliyor' dedi. Onun girdabına çekildi. 'sessiz muamele' savaşları ve 'ayyaş kavgaları' dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere bir dizi 'zorlu anlardan' sonra.

Brendan McLoughlin ve Miranda Lambert'de Gerçekte Neler Oluyor

Çift hakkındaki söylentiler çıldırmaya devam etse de, karı koca iyi gidiyor gibi görünüyor. İsimsiz “kaynaklar” sorunların başladığını veya yolda bir bebek olduğunu gösterebilirken, magazin dergilerinin tam anlamıyla yıllardır boşanma veya hamilelik çağrısında bulunduklarının farkındayız. Gerçekte, Lambert ve McLoughlin koronavirüs pandemisindeki herkes gibi aynı şeyi yapıyor - güvende kalıyor ve onu düşük anahtarla tutuyor.

https://www.instagram.com/p/CCOv-vgJo1B/

Wie groß ist Kevin Heart?

Dürüst olmak gerekirse, bu söylentilerden bazıları gerçeğe dair ufak bir ipucu veriyordu - Lambert ve McLoughlin yakın zamanda ailelerinin büyüdüğünü gördü, ancak intikam / evliliği kurtaran bir bebek yüzünden değildi. Bunun yerine Lambert hayranlarıyla, McLoughlin'in otoyolda korkmuş bir kedi yavrusu gördüğünü ve tereddüt etmeden durduğunu ve korkmuş kediyi kurtardığını paylaştı. İlişkinin bittiğini veya çiftin birbiriyle kavga ettiğini söyleyen çok sayıda hikayeye rağmen, belli ki hala aynı sayfadalar. Lambert, kocasına hayvan kurtarma tutkusunu paylaştığı için itibar etti ve şimdi mutlu ailenin birlikte bakması gereken fazladan bir pençe seti var.

https://www.instagram.com/p/CB_Jz8fp4mb/