Bradley Cooper ile ayrıldı Irina Shayk O zamandan beri, magazin dergileri onu Angelina Jolie , Jennifer Lawrence , Jennifer Garner , Jennifer aniston , ve tabi ki, Lady Gaga . Hikayelerin hiçbiri doğru değildi. Dedikoducu Polis işleri netleştirebilir.

Cooper'ı çevreleyen tüm ilişki söylentileri arasında, gazetecilerin onu ne sıklıkta kendisiyle eşleştirmeye çalıştığıyla karşılaştırıldığında hiçbir şey Bir yıldız doğdu başrol oyuncusu Lady Gaga. Yanlış raporlar, Cooper Shayk'tan ayrılmadan çok önce başladı. Ocak ayı başlarında, Temasta sözde Gaga ve Shayk, Altın Küre'de Cooper için kavga ediyordu. . Yayın daha önce Cooper'ı geçen Ekim ayında Gaga ile ilişkilendirmişti. Dedikoducu Polis hikayeyi yanlış olarak çürüttü.Uzun bir atışla bu son sefer değildi. Dedikoducu Polis Gaga ve Cooper arasında romantik bir ilişki olduğu iddia edilen şaşırtıcı 45 hikayeyi çürüttü. Hikayeler, Cooper'ın Malibu konağında Gaga ile birlikte saklanması ve hatta Gaga, Cooper'ın bebeğini doğuruyor . Gazeteler, Cooper'ın onunla evlenmesini isteyen Gaga hakkında hikayeler uydurdu ve Gaga'yı onu Shayk'tan çalmakla suçladı. Her hikaye sahteydi. İkisi hiç çıkmadı.

Cooper ile bağlantılı en popüler ünlü Gaga olsaydı, Angelina Jolie çok geride değildi. Aslında, son aylarda bu sahte dedikodu dedikodu medyasında gündemde olan bir konu oldu. Eylülde, KB sanık Cooper ve Jolie 'gizli yatılılar' geçiriyor - sanki ebeveynlerinin arkasından gizlice dolaşan sekizinci sınıf öğrencileri gibi. Sahte rapora göre, Cooper'ı 'tepelere doğru koşması' konusunda uyardığı iddia edilen Brad Pitt'in gazabından kaçınacak kadar sinsi değillerdi. Cooper ve Jolie’nin ilişkisi hakkında yazılan diğer birçok hikaye de dahil olmak üzere tüm önermeler saçmadır. Dedikoducu Polis hepsini mahvetti.

Haziran ayında, Cooper'a yaklaşan kişi Jolie değil, Pitt’in eski sevgililerinden Jennifer Aniston'dı. KB iddia etti Gaga ve Aniston, Cooper’ın ilgisi için kavga ediyorlardı. Shayk ile ayrılmasından sonra. Bu sahte makale, sözde bir 'kaynak' ın Aniston'ın 'aralarında ciddi bir şeyin başlangıcı olabileceğine dair büyük umutları olduğunu' söylediğinden alıntı yapıyordu. İkisinin de 'gizli' randevulara çıktığı iddia ediliyordu. Tarihler veya sırlar yoktu, çünkü Dedikoducu Polis o sırada işaret etti.

Cooper’ın rol arkadaşlarından biri olan Jennifer Lawrence da karışıma dahil edildi. Ocak ayında, TAMAM MI! iddia edilen Lawrence, Cooper ve Gaga’nın ilişkisini kıskanıyordu . Bu, Cooper'ın o sırada hala Shayk'la çıkmasına ve Lawrence'ın yakın zamanda evlendiği Cooke Maroney ile nişanlanmasına rağmen oldu. Tabloid, makalede Lawrence ile romantizm açısını yumuşak bir şekilde pazarlarken, Cooper'ı başka bir Hollywood A-lister'ına bağlayarak yaptığı ima açıktı. Bir kere daha, Dedikoducu Polis söylentiyi çürüttü.

Sonunda, magazin dergilerinin Cooper ile bağlantı kurduğu üçüncü bir Jennifer'dı. Jennifer Garner'ın geçen yıl Ben Affleck'ten resmen boşanmasının ve Cooper’ın Shayk ile ayrılmasının ardından, Kadınlar Günü iddia etti Cooper ve Garner arkadaştan daha fazlasıydı . Sahte rapor, Cooper'ın eski Takma ad ortak yıldız. Sözde bir kaynak, 'Nihayet arkadaşlıklarını bir sonraki seviyeye taşırlarsa kimse şaşırmaz.' Dedi. Değildiler Dedikoducu Polis işaret etti. Bu sadece bir tabloid'in iki ünlü yıldızı birbirine bağlayarak gazete satma girişimiydi. Tıpkı tüm bu aptal hikayeler gibi.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.