Brad Pitt ve Jennifer aniston 2004'te ayrıldı ve boşanmaları yaklaşık bir yıl sonra sonuçlandı. Hollywood'un yıllardır en büyük çiftlerinden biri oldukları için, ayrılıkları sadece ikisi hakkındaki dedikodu ve söylentileri yoğunlaştırdı. Sonuç olarak, biz buradayız Dedikoducu Polis eski karı koca hakkında sayabileceğimizden daha fazla söylentiyi araştırdık ve birkaç modeli inanılmaz derecede netleştirdi. Bu hikayelerin ne kadar sık ​​olduğuna dair kanıt olarak bu derlemede büstlerimizi derledik.Brad Pitt ve Jennifer Aniston Çocuk Sahibi misiniz?

Hikayelerdeki en yaygın konulardan biri de iki yıldızın bir kez yeniden bir araya geldiklerinde çocuk sahibi olmayı planladıkları fikridir. Bazı söylentiler Aniston'ın kendi çocuklarını taşıyacağını söylerken, diğerleri bunun yerine çiftin alternatif çocuk sahibi olma yöntemlerini kullandığına dair kanıtlara işaret ediyor. İkisi, ailelerini genişletme umuduyla ilgili konuşmamış olsa da, çoğu magazin dergisi için kaçınılmaz bir sonuç gibi görünüyor.Geçtiğimiz Ocak, Kadınlar Günü Pitt ve Aniston'ın sadece bir araya geldiklerini değil, aynı zamanda zaten ikizleri bekliyorlardı . Dergiye göre, Aniston'ın Instagram'da SAG Ödülleri'nden önce arabanın arkasına yaslandığını gösteren bir resim eğlenceli bir fotoğraf çekiminden daha fazlasıydı. 'Yakınları, masum anının gizli bir anlamı olduğundan şüpheleniyor - ikizlere hamile olduğu söylentilerini doğruluyor!' Sonuç olarak, bir kaynak, tüm eğlence dünyasının, hamilelik söylentisinin ne kadar yaygın olduğu için alkolden uzak durup durmadığını görmek için Aniston'ı izlediğini söyledi.

Woman

(Kadınlar Günü)Prizin anonim kaynakları, Aniston'ın 2000'li yıllarda bir noktada yumurtalarını dondurduğu yönündeki söylentileri etkili bir şekilde doğruladığını ve ikizlere sahip olmasının sadece mantıklı olduğunu savundu. İsimsiz içeriden biri, 'IVF yapmış olsalardı Jen teknolojiden tam anlamıyla yararlanır ve iki kız seçerdi,' dedi. Brad her birinden bir tane istiyor ama bu sefer pazarlık yapacak durumda değil. Jen, bin yıl geçmesine rağmen saf mutluluk için ikinci bir şansı olacağını asla düşünmemişti ve şimdi burada. '

KB Brad Pitt ve Jennifer Aniston’s hakkında haber yaptı George Clooney ile İtalya'ya gizli gezi geçen Şubat. Tabii ki, herhangi bir yolculuk değildi - bir babayıydı. Hikaye, Pitt’in BAFTA’lardan yokluğunun hamile bir Aniston’a bakmak istemesinden kaynaklandığı iddiasıyla başladı. 'Londra'ya gitmek üzere özel bir jete atlamadan hemen önce, sabah bulantısı onun içini boşaltmaya başladı,' diye açıkladı bir ihbarcı, 'Böylece Brad onu terk etmeye dayanamadı.'Bunun yerine, Pitt onu George Clooney’in İtalya’daki evine götürdü. İçeriden biri, 'George o kadar mutlu ki, Jen ve Brad yeniden bir araya geldi ve mutlu bir şekilde evini teklif etti,' dedi. 'Jen'e hastalığına yardım etmek için bölgenin en iyi doktorunu bile hazır bulundurdu ve ona her türlü doğal çareler ve mide yatıştırıcı içecekler tedavi etti.' Sadece bu değil, yolculuk Pitt'in bağlılığını bir kez daha doğruladı. Kaynak, 'Brad bunu yapmaktan çok mutlu,' diye bitirdi. 'Bu değerli zamanın her saniyesini birlikte yaşamak istiyor ve ödülünü kaçırmış olması umrunda bile değil. Hayatının geri kalanında Jen ve küçüklerinin önce geleceğine söz verdi. '

Geçen yıl, Temasta hakkında bir hikaye yayınladı Jennifer Aniston, Brad Pitt’in kızına hamile . Prizin kaynağı, aktrisin 'ona mucize bebeği demeye' bile alıştığını söyledi. 'Birlikte bu kadar çok şey yaşadıktan sonra, ilk kocası Brad ile bu bebeği doğurabilmesi ... bu sadece bir hayalin gerçekleşmesi.' İçeriden biri ayrıca, ikilinin Colorado'da özellikle çocuklarını hem meraklı gözlerden hem de Hollywood'un kendisinden uzaklaştırmak için özel bir mülk satın aldığını bildirdi.

Çocuk Sahibi Olmalarının Tek Yolu Bu Değil

Martta, Yeni fikir hakkında bir hikaye yayınladı Brad Pitt ve Jennifer Aniston ikizlere sahip - sadece bu sefer, bir vekil aracılığıyla oldu, Aniston'ın kendisi değil. İkili, son birkaç ay içinde 'birlikte çok zaman geçirdikten sonra' 'ilişkilerini yeniden canlandırmıştı' ve yayının kaynağı, taşıyıcı anneliğin giderek daha açık göründüğünü söyledi. Devam eden Hollywood vızıltılarına işaret eden içeriden, ikilinin büyük olasılıkla Sarah Jessica Parker ve Matthew Broderick'in ikizleri için kullandıkları aynı vekil anneyi kullandıklarını, dolayısıyla bunun kaçınılmaz bir sonuç olduğunu savundu.

Çıkış, hikayeyi Nisan ayında tekrarlayarak, ünlü vekil kısa süre önce başka bir ikiz grubu doğurduğu için çocukların sadece Brad Pitt ve Jennifer Aniston'a ait olabilir . Bir ihbarcı, 'Bu hayatlarının en güzel zamanı olacak, her ikisinin de tam anlamıyla onlarca yıldır hayalini kurduğu bir şey olacak,' diye ekledi.

Sadece birkaç hafta önce Yeni fikir ayrıca iddia etti Pitt ve Aniston'ın aslında zaten 'gizli' bir kızları vardı. - Pitt'in yeğeni. Derginin kaynağı, Pitt’in yeğeninin üniversiteden yeni mezun olduğu için ona bir tür '[Pitt’in] sevgili Santa Barbara malikanesine bir mezuniyet hediyesi olarak açık davet' verildiğini söyledi. Adı açıklanmayan içeriden, 'kısa süre önce yeniden bir araya gelen' Pitt ve Aniston, 'çürümüş halini şımartıyor' dedi. Tipster'a göre, genç kadın ile 'özel bir bağ paylaşıyor' Arkadaşlar aktris ve 'ona hep Jen Teyze derdi.'

Şubat ayının sonlarına doğru, Yaşam tarzı şok edici haberi verdi sadece Pitt ve Aniston yeniden bir araya gelmemişti ama bir kızı evlat edinmek için ilk evrakları hazırlamışlardı. Daha da şaşırtıcı olanı, çiftin bebeğe ne isim vermek istediklerini zaten biliyor olması. İsimsiz bir kaynak, 'Özel bir anlamı olan çok basit ve tatlı bir isim seçtiler: Georgia,' açıkladı. Tabii ki Georgia, 'bir araya gelmelerine yardımcı olmada önemli bir rol oynayan' ve 'ilişkilerine kendini adamış hisseden' George Clooney'den başkası onurlandırmayacaktır. Kaynak bebeğin ismine güvenirken, bebeğin tam olarak nereden geldiğini veya çiftin onu nasıl bulduğunu belirtmedi.

Life & Style

(Yaşam tarzı)

Bu yılın başında, Yeni fikir dedi ki Brad Pitt ve Jennifer Aniston Meksika'daydı sadece en yakın arkadaşları tarafından bilinen bir dizi inanılmaz derecede sinsi ve iyi planlanmış buluşmalardan sonra. Bir kaynak, 'Ama bu aşamada gerçekten kimseyi kandırmıyorlar ve gün geçtikçe yaklaştıkları perde arkasındaki açık bir sır' dedi. 'Resmi olarak tekrar bir araya gelip bir bebek evlat edinirlerse, evlat edinmeleri için mükemmel bir yer olacak.

Star ikisinin sessizce yeniden bir araya geldiğini iddia etti ve zaten birlikte bir çocuğu evlat edinmeye başlamıştı . İsimsiz bir kaynak, “Brad ve Jen, bu evlat edinmeye devam ederlerse harika ebeveynler olacaklar” dedi. 'Her biri kız çocuğuna eşit miktarda zaman ayıran ortak ebeveyn olmak istiyorlar.' İkisinin başka bir düğüne ilgisi olmamasına rağmen, sözde bebek dostu bir ev arıyorlardı.

Bazen Kendileri İçin Bir Yaşam İnşa Ederler

Hollywood'da bazı şeyleri gizli tutmak zor olsa da, Brad Pitt ve Jennifer Aniston'ın bir çift olarak hayatlarını yeniden inşa ederken attıkları sessiz adımlar hakkında pek çok tabloid haber var - ama bunlar nadiren küçük hareketler. Bir hikaye vardı Yeni fikir bunu bildirdi A listesindeki iki aktör özel bir ada satın almak için bir araya geldi birlikte.

Çift, Avustralya'nın Çifte Adasında Yeni Yıl geçirdiği için, dergi ikisinin adayı doğrudan satın almak için çalıştığını söyledi. İsimsiz bir kaynak, 'Bu ikisi için de bir rüya projesi' dedi. Anlaşmanın gerçekleşmesi durumunda, 'büyük olasılıkla tatil yeri özellikleriyle birlikte özel bir konut olacak.' Kaynak, 'Sonuçta, son yolculukta takıntılı bir şekilde aşık oldular ve ne yapmaya karar verirlerse versinler, bu onların küçük selamlamaları olacak.'

Sadece geçen nisan KB iddia etti Pitt ve Aniston her şeyi anlatan bir röportaj yapacaktı yeni ilişkileriyle ilgili havayı temizlemek için. İkisine yakın bir kaynak 'Bu asla değişmeyecek' dedi, 'Doğrudan halka hitap etmek ve hayranların birbirlerini önemsediklerini ve her zaman sahip olduklarını bilmelerini sağlamak istiyorlar.' İçeriden görüşmeyi kimin yapacağı veya ne zaman yayınlanacağı hakkında hiçbir şey bilmese de, Pitt ve Aniston'ın röportajda yeni evlerinin inşasını ve hamileliğini duyuracaklarını ima ettiler.

Kapağında Brad Pitt ve Jennifer Aniston ile Nisan 2020

(KB)

Kadınlar Günü Pitt ve Aniston'ın 'ikinci kez denediğini' söyledi ve Dünya Savaşı Z aktör tüm durakları çekiyordu yeni yenilenen çift için mükemmel bir göl evi inşa etme çabasıyla. Aniston, 'Brad’in ebeveynleriyle her zaman iyi anlaştığı ve Missouri'yi sevdiği' için, çıkış, projeye tamamen yatırım yaptığını bildirdi. 'Brad'in çığır açmaya başlamak için ihtiyaç duyduğu tüm teşvik bu.'

Pitt ve Aniston’un Profesyonel Yaşamları Uyumlu Görünüyor

Dünyanın en popüler aktörlerinden ikisi olan hayranlar, ikisini bir kez daha ekranda görecek bir proje için uzun zamandır haykırıyorlardı. Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, bu, ikisinin üzerinde çalışabileceği çeşitli şovlar ve filmler hakkında bir dizi benzer hikaye ile sonuçlanır.

Geçen yılın sonundan hemen önce, Yeni fikir bir söylenti yayınladı Pitt, kötü şöhretli konuk rolünü yeniden canlandıracaktı açık Arkadaşlar HBO Max’ın spesiyali için. Bir kaynak, 'HBO Max'taki yöneticiler herkesi, herhangi bir ayrıntı sızdırırsa 5 milyon doları aşan su geçirmez gizlilik anlaşmaları imzalattı,' dedi ve Pitt'in mümkün olan son ana kadar bir senaryo bile almayacağını ekledi. herhangi bir sızıntıyı kontrol altına alma çabasında ikinci. Açıkçası, bu strateji işe yaramadı. Tüm hesaplara göre, Arkadaşlar yeniden birleşme olacak senaryosuz röportaj .

Geçen Ağustos, Sıcaklık dedi ki Pitt ve Aniston gizlice buluşuyorlardı Birkaç hafta boyunca birlikte bir proje üretme olasılığından bahsetmek için. Kaynaklarına göre Aniston, Plan B şirketi için Pitt'e bir dizi kitabın film uyarlamalarını sunuyordu. Bir ihbarcı, “Jen hevesli bir okuyucu ve Brad'e harika filmler yapacağını düşündüğü kitaplarla ilgili her şeyi anlatıyor” dedi. 'Zekasının prodüksiyon şirketine dahil olmasını gerçekten özledi. Dönmek onun fikriydi Zaman Yolcusu'nun Karısı Hala evlendiklerinde bir filme dönüştü ve bu da şirket için büyük işler yaptı. '

Biraz tanıdık bir fikirdi - KB Mayıs 2018'de 'iflas etmenin' ardından benzer bir iddiada bulundu Pitt ve Aniston Cannes'da birlikte . Dergiye göre ikisi diğer yapımcılara film projeleri sunuyor ve birlikte tur atıyorlardı. İçeriden biri, 'Brad, bazı stüdyo patronları ile sessizce iletişim kurmanın onlar için harika bir fikir olacağını düşündü' dedi. Garip bir şekilde, tabloid, esas olarak geceleri seyahat ettiklerinden bu yana, ikisinin çeşitli toplantılarına ve tarihlerine ilişkin herhangi bir fotoğraf kanıtı olmadığını savundu.

Mayıs 2018

(KB)

Mart 2018'de, KB dedi ki ikisi birlikte çalışıyordu Hollywood dışı bir projede: şarap. Birlikte Napa Vadisi'ni ziyaret ettikten sonra, hayallerindeki bir eve 25 milyon dolar bıraktılar ve 'kendi Kaliforniya şaraplarını ve şampanyalarını' üretme planlarını başlattılar. Tabii ki, söylenti aynı zamanda gelecekteki bir bebek için hazırlanan ikisinden ve Pitt’in Angelina Jolie ile olan evliliğinden altı çocuğundan da bahsetti, ancak şarap üretimi açıkçası daha büyük hikaye.

Diğer Zamanlar, Sadece Çok Tatile Gidiyorlar

İkisi de yüksek maaşlı aktörler oldukları için, ikisinin yaptığı lüks gezilerin türlerini duymak şaşırtıcı olmazdı. Tüm ödül törenleri bu yıl sona ererken, Sıcaklık dedi ki Aniston ve Pitt bir kaçış arıyordu aralıksız etkinliklerden birlikte. İsimsiz bir içeriden, 'Aralarında tam olarak neler olup bittiğini anlamak ve meraklı gözlerden uzakta birlikte biraz zaman geçirmek için bir tatil planlıyorlar' dedi.

Kaynak, 'İkisi de birlikte kaçmak için Meksika'ya ya da başka bir sıcak yere gitmek için can atıyorlar,' diye devam etti. 'İkisi de dikkatlice ilerliyor ama ileriye baktığımızda Jen, kendisinin ve Brad'in birlikte birkaç tatil daha geçirmesinin yanı sıra evlerinde biraz yalnız kalabileceklerini umuyor.' Ama önce, 'Neyin birlikte olduğunu ve işleri nasıl ileriye taşıyacaklarını bulmaları gerekiyor' dediler.

Meksika, çiftle ilgili tatil hikayelerinin uğrak yeridir. Geçen Eylül, Star dedi ki Jennifer Aniston, Brad Pitt'i lüks bir Cabo gezisine davet etmişti. , hiçbir masraftan kaçınılmadı. Derginin kaynağı, 'Jen tamamen dışarı çıktı,' diye açıkladı. “Özel bir aşçı tuttu, çiftlere masaj yaptırdı ve gözlerden uzak bir şelaleye özel bir yürüyüş yaptı. Her şey tekrardan 1999 gibiydi - evlenmelerinden hemen önce, o ve Brad çok aşıkken ve birlikte bir hayat planlarken. ' Şaşırtıcı bir şekilde, bu hikaye düğün veya evlat edinme açısından uzaklaştı ve ilişkilerinin açıklamasını basit tuttu: 'Yaptıkları her şeye tam anlamıyla bağlılık yolunda bebek adımları atıyorlar.'

Star

(Star)

Aslında, TAMAM MI! iddia etti Pitt ve Aniston, doğum gününü kutlamaktan biraz daha fazlasını yapıyorlardı. Dergi, Pitt'in Aniston'ı Courteney Cox'un yardımıyla şaşırttığını ve yere iner inmez ayaklarını yerden kaldırdığını bildirdi. Bir kaynak, 'Jen, Brad'e' Bizden asla vazgeçmedim 'dedi ve her zaman yeniden bir araya geleceklerine dair o umut ışığı gördü' dedi.

Karşılığında, sözde Pitt kendisini tüm kalbiyle ona adadı. Şaşırtıcı derecede anlayışlı bilgi sahibi, 'Bir daha asla kalbini kırmayacağına yemin etti ve Jen de ona inanıyor,' dedi. 'Kesinlikle resmileştirmek istiyorlar, ancak yavaş almaları ve bu sefer doğru yapmaları gerektiğini biliyorlar.' Dergi, sahilde yeniden bir araya gelen çiftin fotoğraflarının nasıl olmadığını açıklamasa da, ikisinin 'aşk için ikinci şanslarını' kovaladıkları fikrini doğruladı.

Nisan içinde, KB hakkında bir hikaye yayınladı Brad Pitt ve Jennifer Aniston birlikte romantik bir Avrupa tatiline çıkıyor . Kaynaklar, 'Arkadaşlar, Brad ve Jen'in zaten yeniden aşık olmaktan bahsettiklerini söylüyorlar' dedi. 'Büyük bir risk almaya ve Jen'i Fransa'da hala [Angelina Jolie] ile birlikte olduğu malikane Miraval Şatosu'na getirmeye hazır.' İçeriden biri, Pitt gezinin her ayrıntısını onu memnun etmek için planladığı için, Aniston'ın kompleksin tarihini gerçekten önemsemediğini açıkladı.

Yaklaşık bir yıl önce, Yaşam tarzı rapor edildi Pitt, Aniston ve Clooneys tarafından yapılan bir grup tatili . Görünüşe göre, Pitt’in Aniston’u kazanma çabaları George Clooney’i ikisiyle bir çiftin inzivasına çekecek kadar etkilemişti. Bir kaynak, 'George bu geziyi organize ettiği için bir madalya almalı' dedi. Bahşişçi, 'Amal'ı seçti, ama hepsi onun fikriydi,' diye ekledi. Jen ve Brad'e yatırım yaptığını hissediyor. Bu kaçışta etkileşimde bulunduklarını izleyen George, kıvılcımlarının inkar edilemez olduğunu fark etti - sanki Brad ellerini Jen'den uzak tutamıyor gibiydi! '

Was macht Pauly Shore heutzutage?

Brad Pitt ve Jennifer Aniston Birden Fazla Evlendi

Ocak ayında, Yaşam tarzı Pitt ve Aniston'ın Napa Valley'de milyon dolarlık bir düğün yapmayı planlıyorlardı. . Çıkışa göre, Aniston'ın beyaz bir elbise üzerinde çalıştığı görüldü ve bu sadece bir şey olabilirdi. 'Brad ve Jen deniz kenarındaki düğünü çoktan yaptılar, bu yüzden bununla farklı bir şey planlıyorlar,' dediler. 'Jen, yeşilliklerle çevrili düğümü bağlamak istiyor ve California’nın Napa bölgesindeki çiftlikleri kontrol ediyor. Brad fikri seviyor. '

Benzer şekilde, Kadınlar Günü bulundu Aniston, yüzük parmağına yeni ve gizemli bir yüzük takmaya başlamıştı. - ve bunun tek bir anlama gelebileceğini. Kaynaklardan biri, 'Jen ve Brad'in gizlice bağlanmış olabilecekleri artan konuşmalar var ve bu onun alyansı,' dedi. 'Her şeye karşı çok çekingen davranıyor, ama o ve Brad tekrar birbirlerine çok aşık oldular ve tamamen romantik ve gösterişli bir şey yapmaya karar verdiler.'

Yeni fikir hakkında bir hikaye yayınladı Pitt ve Aniston sessizce düğümü bağlıyor geçen yıl Noel partisinde. Aniston'ın Justin Theroux ile olan törenini bir doğum günü partisi olarak gizlediği gerçeği göz önüne alındığında, Noel şenlikleri mükemmel bir kapak olur. Bir kaynak, 'Brad’in partiye katılımı, tarihin tekerrür edebileceğini söyleyen dillere sahipti,' diye fısıldadı. Organizasyon, etkinliğin büyük yıldızlardan oluşan geniş davetli listesine ek olarak, partinin evliliklerini yeniden başlatmak için mükemmel bir yol olacağını söylüyor. Bir kaynak, 'Jen'in tek istediği tekrar Bayan Pitt olmak ve yeni yıla karısı olarak başlamak' dedi. 'Noel partisi, rüyasını en üst düzeyde mahremiyet ve gizlilik içinde gerçekleştirmek için mükemmel bir kılık değiştirme olurdu.'

Brad Pitt ve Jennifer Aniston Söylentileri Durmuyor

Aynı hikayeyi kaç kez ifşa edersek edelim, dedikodunun eski çift hakkındaki dedikoduları yavaşlattığına dair herhangi bir işaret yoktu. Pitt’in geçmişteki ilişki draması insanları büyülemeyi asla bırakmayacak ve Aniston’ın devasa hayran kitlesi, oyuncu hakkında her zaman yeni bilgiler arayan insanların olmasını sağlıyor.

Söylentiler, çocuklarından kariyerlerine ve boş zamanlarına kadar hayatlarının neredeyse her yönünü birbirine bağlayarak, bu hikayeleri iki yıldızı daha önce duymuş olan hemen herkes için çekici hale getirebilirler. bu temelsiz raporlardaki kusurları bulmak yalnızca daha kolay olacaktır. Değilse, en azından bir dahaki sefere bir magazin gazetesi Pitt ve Aniston'ın bir şeyler peşinde koştuğuna karar verirse, faturalar elimizde var.