Mayıs ayında, bir söylenti, iddiaları öne sürdü. Eva mendes ve Ryan Gosling bu yaz erken evlenip bir bebek sahibi olacaklardı. Yaz yavaş ama emin adımlarla sona erdiği için Dedikoducu Polis daha yakından bakacak.

oprah winfrey heiratet sie

Dokuz Yıl Sonra İkisi Düğümü Bağlar ve Üçüncü Bir Bebeği Olur

Göre TAMAM MI! , Mendes ve Gosling 'arkadaşlarına nihayet evleneceklerini' söylüyorlar, ya da isimsiz içeriden biri böyle diyor. İkili, 'bu yaz dokuzuncu yıldönümlerini kutlamak için daha sonra evlenmeyi umuyorlardı.' 'Davetiyeler henüz çıkmadı,' ancak çift birkaç ay içinde bir düğün yapmayı planlıyor.Eskiden Rocky İlişkisi, Şimdi Her Zamankinden Daha İyi

Mendes ve Gosling 'ayrı hayatlar yaşadıklarını hissetmeye başladılar.' Ryan çocuklarla evde kalmak için daha az çalışma kararı aldığında işler değişti. İçeriden biri, Mendes'in üçüncü çocuğuna “zaten hamile olduğunu” tahmin edecek kadar ileri gidiyor, bu noktada sadece Mendes ve Gosling'in bileceği bir şey.

Kısa bir süre önce Mendes'in Gosling'e kızdığını iddia ettiği için bu gazeteyi basmıştık. işe geri dönmek . Bu fikri 'saçma' olarak nitelendiren Mendes sözcüsüne ulaştık. Sadece birkaç ay sonra, çift daha önce hiç olmadığı kadar çok kavga etmekten daha fazla aşık oldu mu? Bu tabloid hikayesini düzgün tutamaz.

Şüpheli İçgörü Miktarı

Mendes ve Gosling, kişisel yaşamları konusunda herkesin bildiği gibi özeldir. Gosling bir uzun süredir uyuyan twitter ve Mendes ailesi hakkında paylaşımda bulunmaz. Mendes kısa süre önce Instagram'da bu gerçeği ima eden bir paylaşımda bulundu.

https://www.instagram.com/p/B_IiLgMDt-v/?utm_source=ig_web_copy_link

Bu çiftin ne kadar özel olduğu düşünüldüğünde, bu raporun daha da mantıksız görünmesine neden oluyor. Bu sözde içeriden biri, davetler gönderilmeden önce davetli listesinde kimin olduğunu nasıl bilecek? Yalnızca bir çiftin yakın çevresi içindeki kişiler bu bilgiye sahip olabilir ve bu kadar yakın olsalardı, bir tabloid ile konuşmaktan daha iyi bilirlerdi.

Bir Düğün Kartlarda Görünmüyor

Gosling ve Mendes ne kadar özel olduklarına göre, bir düğün planlanıyor olabilir ve kimseye söylemiyorlar. Dedikoducu Polis hala bir düğünün olma ihtimalinin düşük olduğunu düşünüyor. Görünüşe göre iki Eylül 2011 civarında çıkmaya başladı , bu nedenle yıldönümü kutlamaları hızla yaklaşıyor olacaktı.

Gosling hiç yavaşlamıyor gibi görünüyor. Şu anda şuna bağlı manşeti çal Kurt adam Universal için. O da gidiyor Chris Evans'ın karşısında oynamak içinde Gri Adam . Mendes, 2014'ten beri bir aile kurmak için oyunculuğu bıraktı. İçeriden birinin oyunculuğunu yavaşlatacağına dair raporunun aksine, Gosling, salgın yatıştıktan sonra hala tam bir plakaya sahip olacak.

Evlilik Ağlayan Tabloid

Bu haber çok daha güvenilmez çünkü konu sürpriz düğünler olduğunda bu tabloid kötü bir üne sahip. Dedikoducu Polis yakın zamanda raporlarını bozdu John Cena nişanlandı . Alex Rodriguez ve Jennifer Lopez'in aktif olarak bir Vatikan Şehri düğünü ama bu asla kartlarda olmadı.

Bu tabloid, daha önce bu çift hakkında hatalı iddialarda bulundu. İddia etti Mendes Gosling'den ayrılıyordu ve çocukları almak, ki Dedikoducu Polis tamamen yanlış olduğu gerekçesiyle bozuldu. Birkaç ay sonra, ikisinin ' her zamankinden iyi . ' Sanki ortaklıkları tehlike ve mutluluk ya da her neyse arasında gidip geliyormuş gibi TAMAM MI! görünüşe göre o ay olması gerektiğini düşünüyor.

Gerçek şu ki, Gosling ve Mendes yaklaşık on yıldır birlikte, ki bu Hollywood standartlarına göre sonsuzdur. Ailelerini özel olarak yetiştiriyorlar. Statüko onlar için işe yarıyor ve bu magazin yazının son teslim tarihine kadar bir yaz düğünü planlanmalıydı. Bu nedenle, Dedikoducu Polis içeriden birinin bu kadar bilgiyi bilmesinin son derece düşük bir ihtimal olduğu için bu hikayenin muhtemelen yanlış olduğuna inanıyor.

Kararımız

Dedikoducu Polis kesin olarak söyleyemez, ancak kanıtlar göz önüne alındığında bu büyük olasılıkla yanlıştır.