On iki ay önce, Dedikoducu Polis aralarındaki sürtüşme hakkında bir hikaye patlattı Ryan Gosling ve Eva mendes . Ünlü özel çift, görünüşe göre ayrılmanın eşiğindeydi. Şimdi geriye bir bakalım ve birlikte yıldızların arasında sorun çıkıp çıkmadığını görelim. Çamların ötesindeki yer.Eva Mendes ve Ryan Gosling 'Sert Bir Yama'ya mı Girdi?

Göre Temasta İçin 'aşk bölümünde her şey yolunda değil' Mendes ve Gosling . Şüpheli bir kaynak, magazin gazetesine kıvılcımın gittiğini ve 'parçalandıklarını' söyledi. Şımarık detaylardan yoksun, gerçekten genel bir hikayede, Mendes duygusal olarak daha açıkken, Gosling duygularından 'konuşarak fazla batmamak' için elinden geleni yapardı. Sözde ihbar da eklendi - baskıları şimdi durdurun - 'ilişkiler zor.'Buradaki boşluklara herhangi iki kişinin, hatta ünlülerin bile adını yazabilirsiniz ve hikaye aynı derecede tutarlı olacaktır. Mendes ve Gosling, ailelerini açıkça tartışmamayı bir noktaya getiriyorlar, bu nedenle bu sözde kaynak, eğer bu hikaye doğruysa, mahremiyeti doğrudan ihlal etmiş olur. Tabii ki öyle değil. Dedikoducu Polis Bize bunların hiçbirinin doğru olmadığını söyleyen duruma yakın olan kendi kaynağımızla görüştü.

Bu hikayenin üzerinden bir yıl geçti ve Mendes ve Gosling ayrılmadılar. Nisan ayında 2 Hızlı 2 Öfkeli yıldız Instagram'da bir fotoğraf yayınladı ve bir yoruma cevap verdi ailesi hakkında. 'Adamım ve çocuklarım söz konusu olduğunda her zaman net bir sınırım vardı' dedi ve ekledi, 'Günlük hayatımızın resimlerini yayınlamayacağım.'https://www.instagram.com/p/B_IiLgMDt-v/?utm_source=ig_web_copy_link

İkisinin gayet iyi durumda olduklarının bir kanıtı olarak ikisinin fotoğrafını gösteremesek de, onun ona erkeği dediğini hala görebiliyoruz. Burada satır aralarını okuyabilir ve Bıçak Sırtı 2049 yıldız, aile ve tanıtım söz konusu olduğunda partneri ile kesinlikle aynı sayfadadır.

Rotten Tabloid'den Başka Bir Sahte Hikaye

Bu sadece kanıtsız başka bir hikayeydi Dedikoducu Polis ünlü bir çiftin drama hakkında baskın yaptı. Bu tabloid kısa süre önce Ellen DeGeneres ve Portia De Rossi'nin boşanmak . Bir ay bile geçmedi ve De Rossi karısını alenen savunuyordu. bir dizi skandaldan sonra , öyleyse bu hikayede gerçekten hiçbir şey yoktu.Boşanma hikayeleri favori Temasta . Reese Witherspoon ve Jim Toth geçen yıl Malibu'da başka bir ev satın almasına rağmen boşanmayı düşündükleri iddia ediliyor. Tim McGraw suçlandı Faith Hill'den ayrılmak , fakat Dedikoducu Polis bunun uydurma bir hikaye olduğunu doğrulayan sözcüsü ile konuştu.

Şüphe duyulduğunda, bu tabloid görünüşte ünlü bir çifti bir şapkadan seçecek ve büyüdüklerini söyleyecektir. Bu çiftlerin hiçbiri ayrılmadı. Tam bir yıl sonra Mendes ve Gosling hala güçleniyor.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.