Bir tabloid bunu bildiriyor Eva mendes ve Ryan Gosling son zamanlarda çocuklarıyla yaptıkları bir araba yolculuğu sırasında kamuoyunda tartışmaya girdiler. Gosling ve Mendes Ünlü bir şekilde özel insanlardır, bu yüzden tabloid bu argümanın ciddi bir güvensizlik ve güvensizlik işareti olduğunu düşünüyor. Dedikoducu Polis hikayeye bakıyor.

Mendes Halk Düşmanlığını Gösterdi

Göre Kadınlar Günü , çift kasabada bir gezinti sırasında 'yorgun ve gergin' ve hatta 'düşmanca' görünüyordu. Sözde içeriden biri magazin gazetesine şunları söyledi: 'Eva'nın münzevi doğası, kırılma noktasında olan ikili arasında gerginliklerin yükselmesine neden oldu.' Mendes nadiren Gosling'le çıktığı için, 'açıkça düşmanca görünürken halka açık bir şekilde görülmesi büyük bir anlaşma.'İçeriden biri, Mendes'in neden bu kadar rahatsız olduğu hakkında konuşmaya devam ediyor: 'Ryan'ın 'gönül yarası' statüsü.' Özellikle Emma Stone ile olan ilişkisi 'güvensizlik nöbetleri' için bir nedendir. Gosling ve Stone, aşağıdakiler dahil birkaç projede işbirliği yaptı: La La Land . Mendes 'onu her zaman [Stone] 'dan daha fazlasını istemekle veya daha kötüsü, sette aralarında bir şey olmakla suçluyor.'

Eski Bir Aşk Üçgenini Anımsatan

Bu makale Stone'un Gosling ve Mendes'i ayırdığını düşünmenizi istiyor. Bu birkaç eski hikayeyi hatırlatıyor Dedikoducu Polis 2017'de diğer magazin dergilerinden tutuklandı. İlk Star ve sadece bir hafta sonra Temasta benzer bir hikaye yayınladı Gosling'in Mendes'i Stone'a bırakması hakkında. Bu hikayeler, Gosling ve Stone en azından Akademi Ödüllerinde takılırken ve bir filmin tanıtımını yaparken ortaya çıktı, ancak bu hikayeler de aynen bunun gibi tamamen doğru değildi.

Fotoğraf Düşmanlık Göstermiyor

Gerçekten de Mendes ve Gosling son zamanlarda görülen sürüş ama bunu yaptıklarının fotoğrafı pek düşmanca ya da gergin görünmüyor. Gosling yarı gülümsüyor ve Mendes sanki ona bir şey açıklıyor ve hevesle dinliyormuş gibi orta kafalı görünüyor. Bu kamusal argümanın tek somut kanıtı, bir argüman göstermeye hiç benzemiyor. Bu makalenin geri kalanı, Mendes'in güvensizlikleri hakkında samimi ayrıntılara sahip olduğunu iddia ediyor, ancak Mendes ve Gosling, ilişkilerini kamuya açık olarak tartışmadıkları için iyi biliniyorlar.

Gazetecilerin dediği gibi bu 'iyi konumlandırılmış içeriden', Mendes ile bu bilgiye güvenilebilecek kadar yakın olmalıydı, bu da doğal olarak asla geri dönmeyecekleri ve bilgiyi gazeteye satmayacakları anlamına geliyor. Bu kaynağa güvenemeyeceğimiz için, kişi doğrudan Mendes ve Gosling'in isteklerine karşı çıkacağından ve fotoğraf hiçbir şey göstermediğinden, Dedikoducu Polis bu hikayenin doğru olmadığı sonucuna varmıştır.

Bu Tabloid İçin Kötü İtibar

Dedikoducu Polis defalarca baskın yaptı Kadınlar Günü hatalı boşanma hikayeleri. İddia etti Harrison Ford ve Calista Flockhart İlişkisi zorlu bir dönemdeydi, ancak bu hikaye inanılamayacak kadar agizme dayanıyordu. Ellen DeGeneres ve Portia de Rossi geçen Nisan ayında bir 'kırılma noktasında' olması gerekiyordu, ancak hala birbirine yapışıyorlar. Mila kunis ve ashton kutcher Evliliklerinin başı dertte olan bir başka ünlü çift. Tıpkı Gosling ve Mendes hakkındaki bu son söylenti tamamen yanlış olduğu gibi, bu boşanma söylentilerinin hiçbiri doğru çıkmadı.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.