Are Ryan Gosling ve Eva mendes ' ilişki 'iş sıkıntısı mı?' Bir tabloid, Gosling'in işe geri döndüğünü iddia eder, ancak bu, onunla Mendes arasında sorun yaratır. Dedikoducu Polis hikayeyi düzeltebilir.Yazan yeni bir makalede TAMAM MI! tabloid, Ryan Gosling'in oyunculuktan iki yıl ara verdikten sonra işine geri dönerken, ortağı Eva Mendes'nin bundan heyecan duymadığını iddia ediyor. Sözde bir kaynak yayına şöyle diyor: “Ryan'ın evde olmasına, çocuklara ve ev işlerine yardım etmesine alıştı. En büyük endişe, rutinlerinin o olmadan her gün altüst olması. ' Sözde içeriden biri, Mendes'in kocasına 'lütfen gitme' diye 'yalvardığını' ekledi.Şüpheli kaynağa göre, Gosling, 'ailesini seviyor, ancak işe geri dönmesi gerektiğini biliyor ve geleceği kesin olan erimeye hazırlanıyor.' Bu 'erimenin' Mendes'den mi gelmesi gerekiyor? Sevgilisinin işe geri dönmeye karar vermesi durumunda aktrisin dağılması oldukça olası görünüyor. Yine de çıkış, ikilinin Gosling’in kariyeri konusunda geçmişte “sorunları” olduğunu savunuyor, çünkü Mendes haftalarca evden uzaktayken “iyi başa çıkamıyor”.

Dergi ayrıca, Mendes’in 'Hollywood’un en ateşli kadınlarından biriyle' çalıştığı zaman endişelerinin daha da arttığını iddia ediyor. Kadınlar kendilerini ona atarlar ve bu Eva için rahatsız olur. Ama ruhunu tekrar bulması için harekete geçmesi gerektiği konusunda kararlı, ”diyor kabataslak içeriden biri. Çalışmak ve bir aile sahibi olmak söz konusu olduğunda, çok fazla adanmışlık ve denge gerektirdiği konusunda herkesin hemfikir olduğunu düşünüyorum. Ancak şov dünyasının kariyerinin nasıl yürüdüğünü çok iyi anlayan Mendes'i varsaymak, uzun vadeli ortağı oyunculuğa geri döndüğü için tamamen unutulacaktır.Şüphelerimizi doğrulamak için, Dedikoducu Polis Mendes sözcüsüne ulaştı ve parçayı 'saçma' olarak nitelendirdi. Ek olarak, oyuncu yıllarca çocuk sahibi olmak istemedikten sonra, Gosling'e aşık olmanın fikrini değiştirdiğini açıkladı. Demek istediğim, ona aşık olmak… O zaman benim için… çocuk sahibi olmamak mantıklıydı, ama onun çocukları. Bu ona çok özeldi ' aktris röportaj sırasında ifade etti Kadın Sağlığı . Üstelik bu ilk sefer de olmazdı, TAMAM MI! , çift hakkında yanıldı.

Dedikoducu Polis Yanlış iddia ettiği için Mayıs 2019'da güvenilmez magazin dergisini basmıştı. Eva Mendes, Ryan Gosling'i 'terk etti' ve çocuklarını da yanına aldı . Dergi, çiftin sorununun ikinci kızlarının doğumundan sonra başladığını ve Gosling'in Mendes'i 'desteklemediğini' iddia etti. Makale tamamen saçmaydı ve zamanlaması yetersizdi. Gosling ve Mendes, hayali hikaye çıktığında çocuklarıyla birlikte görüldü.

Bunu takiben, Temasta , kardeş yayını TAMAM MI! , yanlış belirtilmiş Gosling ve Mendes'in ilişkisi sıkıntı içindeydi. Şüpheli bir kaynak dergiye, 'Bir zamanlar sahip oldukları kıvılcım sönüyor gibi görünüyor ve parçalanıyorlar.' Dedi. Dedikoducu Polis, ancak, duruma yakın ve bize bunun doğru olmadığını söyleyen daha saygın bir kaynakla görüştük.Kelly Preston und John Travolta Sohn

Kaynaklar

  • Stephen Huvane, Eva Mendes Sözcüsü, 12 Haziran 2020.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.