Yaptı Eva mendes terk etmekle tehdit etmek Ryan Gosling üçüncü bir bebek sahibi olma konusunda ciddileşmediyse? Bir tabloid, ünlü özel çiftin ilişkilerinde mücadele ettiğini bildirdi ve Mendes, üç numaralı bebeğin kendisi ve Gosling için işleri değiştirebileceğini umduğunu söyledi. Dedikoducu Polis Hikayeyle ilk karşılaştığımızda şüphe duyduk ama onu çürütmeden önce biraz zaman geçmesine karar verdik.

Göre National Enquirer , 'Büyük ekranlı seksi' Mendes ve 'yakışıklı' Gosling'in üçüncü bir çocuk sahibi olarak 'ilişkilerini kurtarmak' için büyük bir planları vardı. Çıkış, ikisinin “2011'de takılmalarından bu yana iniş ve çıkış paylarından daha fazlasına sahip olduğu” konusunda ısrar etti, ancak drama sadece sayfalarda var gibi görünüyor. Enquirer .Sorunlu Bir İlişki?

Çoğunlukla çürütülmüş yayının bir kaynağı, 'Eva, ailelerinin geleceği hakkında bu kadar büyük bir konuşma yaptıklarında çok netti,' diye ekliyor, 'Ryan'a en az bir çocuk daha istediğini söyledi ve o zaman gemiye çıkmazsa o geride kalacaktı! ' Kaynaklar, görünüşe göre dergiye, Gosling’in 'zorlu çalışma programı' ve Mendes'in 'çekici rol arkadaşları yüzünden sonsuz kıskançlığının' çift arasında bir sürtüşmeye neden olduğunu söylediler.

Mendes’in son kıskançlık hedefi, Gosling’in İlk adam ortak yıldız. Sözde bir 'içeriden' tabloid gazetesine, 'Bir keresinde, Claire'in ne kadar yetenekli olduğunu anlatmaya devam ediyordu ve Eva sinirlendi ve neler olup bittiğini öğrenmek istedi' dedi. Ancak, sözde her ikisi de 'işlerin hem kişisel hem de profesyonel olarak yürümesi için kendilerini yeniden adadıkları' için, sözde bu zorlu zamanlar çiftin gerisinde kalıyor.

Kararımız

Dedikoducu Polis Mendes'in Gosling'e bu ültimatomu verdiğine inanmakla kalmıyor, aynı zamanda çiftin bu saygın tabloidde listelenen türden ilişki sorunları yaşadığına da inanmıyoruz.

Her şeyden önce, magazin dergileri 'Bana bir bebek daha ver yoksa dağılıyoruz' anlatısına bayılıyor. Sağlıklı ilişkiler içindeki insanlar bu tür ültimatomlar mı yapar? Elbette bu tür şeyler sadece magazin sayfalarında mevcuttur. Ayrıca, daha önce de bahsettiğimiz gibi, Gosling ve Mendes mahremiyetlerini inanılmaz derecede koruyorlar. Yakınlarından birinin kişisel bilgilerini başkalarıyla paylaşmayı tercih etme olasılığı nedir? National Enquirer , tüm satış noktalarından? Pratik olarak imkansız olması pek olası değil. Makalenin yayınlanmasından bu yana, Mendes ne hamilelik ya da doğum açıklamadı ne de Gosling ve onun ayrıldığı anlaşılıyor. Bu nedenle, tüm hikaye yanlıştır.

Eva Mendes ve Ryan Gosling hakkında haber yapmak söz konusu olduğunda bu çıkışa güvenilmemelidir. Birkaç yıl önce Enquirer iddia edildi Gosling, Mendes’i terk etmişti ama çiftin hala birlikte olması gerçeği kanıtlıyor Dedikoducu Polis bu söylentiye inanmamak haklıydı. Süper yıldızların ilişkisinin durumu hakkında topladığımız o kadar çok söylenti var ki en tuhaf söylentiler kendi başlarına bir makalede birlikte. İkisini çevreleyen çok fazla gürültü olabilir, ancak birbirlerine olan bağlılıkları açıkça görülüyor.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.