Eva Mendes Ryan Gosling Çocukları Damping

(OK Avustralya)

Bir tabloid iddiaları Eva mendes damping yapıyor Ryan Gosling ve iki çocuğunu alarak. Dedikoducu Polis sahte hikayeyi çürütebilir. Doğrusu yok.Wie alt ist Rob Lowes Frau?

Göre TAMAM MI! Avustralya , çiftin ilişkisi pamuk ipliğine bağlı ve kızları ve servetleri için büyük bir savaşa hazırlanıyorlar. Çıkış, Gosling ve Mendes'in varsayılan sorunlarının 2016'da ikinci çocuklarının doğumundan sonra başladığını iddia ediyor. 'Ryan ilk kızlarıyla çok oradaydı, ama şimdi uzaklaşmış gibi görünüyor ve Eva mücadele ediyor,' sözde 'Kaynak' dergiye söyler.

İddia edilen bahşişçi, Gosling'in 'Eva'nın ev hanımı olarak ve onun da aktörün geçimini sağlayan kişi olarak rollerinin sıkıştığı fikrine o kadar alışmış olduğu için' ikinci bir çocuğa hazır olmadığını 'söyleyerek devam ediyor. Şimdi Eva tekrar kanatlarını açmak istiyor ama desteğe sahip olmadığını düşünüyor. ' Şüpheli içeriden biri ayrıca Mendes'in oyunculuk yapmak istediğini iddia ediyor, ancak 'Hollywood'da kendini yaşlı ve istenmeyen hissediyor ve Ryan bunu yapabileceğini hissettirecek hiçbir şey söylemedi.' Güvenilir olmayan tabloid, ikisinin 'ayrı hayatlar sürdüğü' ve bir velayet savaşı için hazırlandıkları sonucuna varıyor.

Prizin raporu hem yanlış hem de zamanlaması düşük. Pazar günü, Gosling'in Los Angeles'ta dört yaşındaki kızıyla gezerken fotoğrafları çıktı. Pazartesi gecesi, Gosling ve Mendes'in her iki kızıyla birlikte suşi çekerken fotoğrafları çekildi. İşin garibi, Amerikan baskısı TAMAM MI! Ailenin gezisinin fotoğraflarını web sitesinde yayınladı. Basitçe söylemek gerekirse, çift ayrılmadı ve çocukları için kavga etmiyorlar.

sind Ellen und Portia Scheidung

Oyuncunun ikinci bir çocuğa 'hazır olmadığı' fikrine gelince, Mendes söyledi Kadın Sağlığı Geçen ay ona çocuk sahibi olması için ilham veren kişi Gosling'di. Oyuncu, kendisini asla bir anne olarak hayal etmediğini, ancak ardından 'Ryan Gosling oldu' dedi. O, 'O zaman benim için çocuk sahibi olmamak mantıklı geldi, ama onun çocukları. Ona çok özeldi. '

Magazin dergisinin makalesi kanıtlanabilir şekilde doğru olmasa da, Dedikoducu Polis Hala çifte yakın bir kaynakla görüştü ve ilişkilerinin güçlendiğini doğruladı. Kayda değer, Amerika baskısını bozduk TAMAM MI! geçen Haziran bunu yanlış bildirdiği için Gosling ve Mendes ikiz bekliyorlardı . Zamanın kanıtladığı gibi, durum bu değildi.

Mart 2017'de, Dedikoducu Polis güvenilmez dergiyi haksız yere iddia ettiği için çağırdı Gosling ve Mendes bir 'kırılma noktasındaydı' ilişkilerinde. Gazete gazetesinin ve Avustralyalı meslektaşının çiftin kişisel yaşamına dair sıfır içgörü sahibi olduğu açıktır.

ist Trisha Yearwood immer noch mit Garth Brooks verheiratet

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.