İddia eden yeni bir rapor Eva longoria zaten ikinci bir bebek için deniyor yanlış. Dedikoducu Polis hikayeyi düzeltebilir. Yeni anne ve kocası Jose Baston'ın şu anda 4 aylık oğulları Santiago'dan son derece mutlu oldukları ve başka bir çocuk üzerinde çalıştıkları hakkındaki tabloid hikayelerinin 'doğru olmadığı' söylendi.

Göre TAMAM MI! ve kardeş yayını Daha yakın , Longoria'nın 19 Haziran'daki oğlunun doğumundan sonra hala “beyninde bebekleri” var. Yayınlara sadece dört ay sonra, ikinci bir bebek sahibi olmayı düşünüyor. İsimsiz bir kaynak, 43 yaşında olan aktrisin 'neden bekleyeceğini anlıyor? ... Santiago'ya yaşı yakın olacak bir kardeş vermek istiyor.' Longoria ve kocasının 'her ikisinin de bir tane daha seveceğini' belirten sözde bir 'Bebekler hakkında konuşmayı bırakamaz' diye ekliyor.Birkaç ay önce filminin tanıtımını yaparken Köpek Günleri önce TV ayakkabısında 'Ekstra' Longoria, anneliği sevmekten ve oğlunun ne kadar 'lezzetli' olduğundan bahsetti. . Ancak dizinin muhabiri Mark Wright, daha fazla çocuğu olup olmayacağını sorduğunda, aktris sadece oğlundan memnun olduğunu ifade ediyor gibiydi. Longoria, Wright'a, 'Kaderi kışkırtmak istemiyorum ... Sadece her anın tadını çıkarmak istiyorum.' Dedi.

Elbette, Longoria'nın daha fazla çocuk istemesi mümkündür, ancak Dedikoducu Polis magazin haberlerinin aksine, 'zaten ikinci bir bebek için çabaladığı' 'doğru değil' söylendi. Ortak bir arkadaşımız ve oyuncu, Santiago'dan son derece mutlu olduğunu ve enerjisinin ona odaklandığını söylüyor.

Dedikoducu Polis tamamen şok değil rapor doğru değil. Ancak, hikayenin geldiği ilginç TAMAM MI! Longoria'nın hızlı bir şekilde ikinci bir bebek sahibi olmayı istemesiyle ilgili son hikayesinde, tabloid ona ucuz bir tokat atıyor ve başka bir çocuğu istediği için 'neden hamilelik kilosunu kaybetmek için acelesi olmadığını' açıklayabileceğini belirtiyor.

Dergi onun hakkında bir makale için o tabloidi en son kırdığımızda, dergi yanlış bir şekilde iddia etti. Longoria, kilo vermek için antrenörü ve beslenme uzmanı olması için Victoria Beckham'a dönüyordu. . Tabloid, Beckham'ın daha önce Longoria'yı Pilates ve kapalı alanda bisikletle şekle sokduğunu iddia ettiği gibi uzlaşmıyor, ancak şimdi 'hamilelik kilosunu kaybetmek için acelesi yok'. Basitçe, yayının Longoria kaynakları güvenilmezdir ve açıkça hiçbir ipucu bulamadıklarında onu tartmaktan vazgeçmelidir.

Kararımız

Dedikoducu Polis, gerçeğin unsurları olduğuna inanır, ancak hikaye nihayetinde yanıltıcıdır.