Yaptı Emma Watson atla Küçük Kadınlar yardımcı yıldızlarıyla anlaşmazlık yaşadığı için basın turu mu? Bu hafta bir gazetenin yayınladığı iddia bu. Dedikoducu Polis bu yanlış söylentiyi yatıştırabilir.Louisa May Alcott’un romanının bu son film uyarlamasında Meg March oynayan Watson Küçük Kadınlar , filmin basın turunda fark edilir derecede yok. Yaşam tarzı iddia ediyor Harry Potter aktris, oyuncu kadrosundaki 'kızlardan biriyle konuşmuş olabilir', bu da onun katılımsızlığını açıklıyor.sind Brad Pitt und Jennifer Lawrence zusammen

Watson filmi Instagram gönderileriyle tanıtsa da, isimsiz bir kaynağa göre rol arkadaşlarının öfkesini yatıştırmak için yeterli değildi. İçeriden olduğu iddia edilen kişi, 'Emma tartışmasız en büyük yıldız, bu yüzden filmi Instagram'da tanıtmayı seçmesi büyük bir muhalefet olarak görüldü' dedi. Watson'ın sosyal medya sitesinde 54,2 milyon takipçisi var, bu kesinlikle filmde tonlarca tanıtım aldı, ancak bu sözde oyuncu arkadaşları için pek bir şey ifade etmiyor.

Watson, yardımcı yıldızlarını 'yüksek ve kuru' bıraktıktan sonra 'tam bir diva' olarak etiketlendi, çıkış devam ediyor. Elbette, anonim bir kaynağın dışında, bu tabloid'in iddialarını desteklemek için sıfır kanıtı vardı. Bu saf bir varsayımdır. Dedikoducu Polis sahte komplo teorilerini reddeden Watson'a yakın bir kaynağa ulaştı.Kırmızı halıda poz veren oyuncu kadrosunun fotoğraflarına bakıldığında, yıldızlar arasında herhangi bir gerilim görünmüyor. Aslında, alçıların el ele tutuşup güldükleri, aralarında bir tür sığır eti olduğu fikrini çürüten birçok fotoğraf var. Aşağıdaki fotoğrafta, yıldızların birbirlerinin arkadaşlıklarından keyif aldıkları aşikar. Küçük Kadınlar prömiyer.

Bernstein auf meinem 600 Pfund Leben
Little Women primiere

(Getty Images)

Diğer kuruluşlar da, Watson'ın rolarlarıyla 'diva' davranışı hakkında iddialarda bulundu. 2018 yılında National Enquirer hakkında bir hikaye yayınladı Watson’un setteki bratty davranışı . İtibarsız makale Watson'ın bir 'prima donna' gibi davrandığını ve 'çocuk yıldız olarak beklemeye' alıştığı için her küçük hevesinin anında yerine getirilmesini beklediğini bildirdi. Ancak yayınlandığı sırada Watson aslında hiçbir şeyi filme çekmiyordu, bu nedenle Dedikoducu Polis bu sahte hikayeyi bozmak için.Aynı dergi, 2017'de Watson'ın aşk hayatını haber yaptığında da dikkatleri üzerine çekti. Watson ve Robert Pattinson of Alacakaranlık şöhret her gece konuştu . Dedikoducu Polis uzun hikayeyi kolayca çürütmeyi başardı. Watson kendisi ve Pattinson'ın sadece arkadaş olduklarını söyledi. Ayrıca, iki İngiliz yıldızının tamamen platonik olduğunu doğrulayan Pattinson'a yakın bir kaynağa ulaştık. Dergi, oyuncunun herhangi bir rol arkadaşı ile olan ilişkisine dair bir kavrayışa sahip değil.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.