Are Emma Watson ve Akor Overstreet flört mü? Her iki yıldız da katıldıktan sonra Vanity Fuarı Oscar partisi, söylenti değirmeni aşırı hızlandı. Yani, ne oluyor?

'Hayranlar, Emma Watson'ın birlikte partiden ayrılırken görüntülendikten sonra gizlice' Glee 'yıldızı Chord Overstreet ile çıktığı söylentileri üzerine çılgına dönüyor,' Günlük posta . İngiliz gazetesi 'çiftin muhtemelen sadece iyi arkadaşlar olduğunu' kabul etse de, yayın yine de şunu savunuyor: 'Ama takılıyorlar, hatta Vanity Fuarı Oscar sonrası parti Pazar günü aynı zamanda ve herkesin daha fazlası olabileceği konusunda spekülasyona yol açıyor. 'Olasılığı kanıtlamak için, çıkışta Watson ve Overstreet'in yıldızlarla dolu Akademi Ödülleri'nden sonraki partiden çıkan bulanık bir fotoğrafı var, ancak bunlar anlık görüntüde birlikte yürümüyorlar. Aktör ve aktris arasındaki potansiyel bir ilişkinin bir başka kanıtı olarak, magazin dergisi Watson ve Overstreet aynı konsere gitti geçen ay 'mekanın içinde rahat göründüklerini' iddia ediyor. Gerçekte, Watson ve Overstreet'in Twitter'da ortaya çıkan fotoğrafı Şubat ayının başlarından sonra gezisi onların sadece birbirleriyle konuştuğunu gösteriyor.

Yine de, o mekânda görüşmenin yanı sıra Vanity Fuarı bash, insanları sosyal medyada konuşturarak Günlük posta 'Bunun hayranlarının gerçekten görmek isteyeceği bir aşk olduğunu söylemek doğru.' Benzer şekilde, HollywoodLife 'Emma Watson & Chord Overstreet: Hayranlar Oscar Partisinden Ayrıldıktan Sonra Çıkıyorlar' başlıklı bir makalesi var. Site onların 'bir öğe olabileceğini' öne sürüyor ve ekliyor, 'Chord ile Emma arasında ne olursa olsun, onlara en iyisini diliyoruz.'

Bir dizi başka çıkış da alevleri körükledi. On yedi , Teen Vogue ve Perez Hilton . Fakat Dedikoducu Polis sadece şüpheli bilgileri yaymak ve herkese iyi olmasını dilemekle yetinmez. Bunun yerine, gerçeği ortaya çıkarma umuduyla araştırır ve gerçekleri kontrol ederiz. O zamandan beri Watson ve Overstreet'in 'arkadaş canlısı' oldukları için aynı toplantılarda görüldüğünü öğrendik. 'Birbirleriyle çarpıştıklarını' duyuyoruz. Vanity Fuarı ama Watson, ona eşlik eden arkadaşı Nupur ile birlikte ayrıldı.

Watson ayrıca Leonardo DiCaprio ile romantik bir ilişki içindeydi. Oscar öncesi bir partide sohbet ederken görüldükten sonra. Ve Ocak ayında, Altın Küre'de Robert Pattinson ile sunum zamanı bir ilişki söylentilerini körükledi. Ancak bu iddiaların ikisi de yüzde 100 yanlıştı.

Angelina Jolie und Chris Hemsworth

GÜNCELLEME: Aynı zamanda Dedikoducu Polis Watson ve Overstreet arasında resmi bir ilişki olmadığı söylendi, birlikte dışarı çıktılar ve el ele tutuşarak fotoğraflandılar. Bunun tam anlamıyla bir romantizme dönüşüp gelişmeyeceğini göreceğiz.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin doğru olduğuna inanıyor, ancak doğrulamak için yeterli bilgiye sahip değiliz.