Dır-dir Emma Stone eski erkek arkadaşı uyarmak Andrew Garfield bugüne kadar değil Rita Ora ? Bu haftanın gazetelerinden birinde iddia bu. Dedikoducu Polis duruma baktık ve rekoru düzeltebiliriz.

Geçen ay birkaç satış noktası, Garfield ve Ora'nın bir romantizm geliştirdiğini bildirdi, ancak bu söylentiler doğrulanmadı. Her iki yıldız da söylentilere konu olan ilişkileri hakkında yorum yapmadı ve birlikte fotoğrafları çekilmedi. Göre Temasta Ancak, oyuncunun eski sevgilisi haberler karşısında 'şok oldu' ve onu şarkıcıdan uzak durması için cesaretlendiriyor.Sözde bir kaynak, dergiye Stone'un 'Andrew'a ulaştığını ve ona dostça bir tavsiyede bulunduğunu - temelde kalbini koruması gerektiğini' söyledi. İçeriden biri olduğu iddia edilen kişi, oyuncunun Ora'ya karşı 'kişisel hiçbir şeyi' olmadığını, ancak geçmişte bağlantılı olduğu tüm ünlülere dayanarak niyetinden şüpheleniyor.

neue Kinder auf Blocknamen

Şüpheli habercisi, 'Liste çok uzun' diye ekliyor. “Rita'nın bir flört modeli var gibi görünüyor: sadece ünlü adamlar, uzun süreler için değil. Bu büyük bir kırmızı bayrak. ' Görünüşte sahte olan kaynak, Stone'un Garfield'ın zarar görmemesi için devreye girdiğini iddia ediyor ve ekliyor, “Emma hala onunla ilgileniyor. Sadece ona bakıyor. '

Kayda değer, Dedikoducu Polis hem Garfield hem de Ora temsilcileriyle dedikodularla ilgili romantizm hakkında açıklama almak için ulaştı, ancak her iki şekilde de onay almadık. Geçen hafta, Ora ve eski erkek arkadaşı Andrew Watt, bir Batı Hollywood oteline giderken görüldü. birlikte. İkili, bir yıl çıktıktan sonra Eylül ayında ayrıldı ve bir romantizmi yeniden alevlendirip alevlendirmedikleri veya sadece arkadaş olup olmadıkları belli değil.

olmasına rağmen Dedikoducu Polis Şu anda Garfield ve Ora'nın gerçekten çıkıp çıkmadığını doğrulayamıyoruz, Stone'un bu duruma karışmadığını doğrulayabiliriz. İsminin açıklanmaması koşuluyla konuşan oyuncuya yakın bir kaynak, derginin hikayesinin uydurma olduğu konusunda bize güvence veriyor. Aktris, 2015'teki ayrılıklarından bu yana eski sevgilisiyle dostça kalsa da, onu şarkıcı hakkında 'uyarmadı' veya kiminle çıkabileceğiyle ilgilenmiyor.

Aslında, bu üçlüyü içeren sahte bir hikayeyi ilk kez çürütmek zorunda kalmadık. Bu haftanın başlarında, yanlış bir şekilde iddia ettiği için bir tabloid'e seslendik. Stone, Garfield'ın Ora ile çıkmasını kıskanıyordu . Dedikoducu Polis Aktör ve şarkıcı arasındaki söylentilere göre romantizm hakkında daha fazla şey öğrenirsek güncellenecek, ancak ilişkilerine bakılmaksızın, Stone bunların hiçbirinde rol oynamıyor.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.