Dır-dir Emma Stone gerçekten eski erkek arkadaşını ayırmaya çalışıyor Andrew Garfield ve yeni kız arkadaşı Susie Abromeit? Bu haftanın gazetelerinden birinde iddia bu. Dedikoducu Polis ancak, rapora baktı ve bunun doğru olmadığını anladı.

Bir parçaya göre Yaşam tarzı 'Andrew’ün Yeni Kız Arkadaşına Taş Fırlatmak' başlıklı bu aktris, Garfield'ın kendisinden ve 'Jessica Jones' yıldızına geçmesinden memnun değil. Tabloid, makalesini neyin hızlandırdığına dair ipuçları vererek, sadece birkaç hafta önce Garfield'ın Abromeit'i öperken yüzeye çıktığı fotoğraflar . Daha sonra, iddiasını desteklemek için, sözde bir 'kaynak' ın dergiye 'Andrew aslında tekrar bir araya gelmek istediğini' söylediği aktarılıyor. İnanılmaz Örümcek Adam başrolü paylaştı, 'ama Emma oyun oynamaya devam etti, hatta onu parmağının etrafına sardığı için böbürlendi.'Ancak, içeriden biri olduğu iddia edilen 'Andrew, Emma'yı beklemekten yoruldu' ve bu nedenle, bugünlerde 'mutlu' ve 'heyecanlı' olduğu Abromeit'i görmeye başladı. Derginin habercisi, Stone'un o kadar üzüldüğünü ve 'Andrew'u geri kazanmasına yardım etmeleri için arkadaşlarına yalvardığını' iddia ediyor. 'Emma onun gerçek ruh eşi olduğunu söylüyor, Susie değil,' sözde 'kaynak' sonucuna varıyor.

Yayın ilginçtir, aktrisin ortak arkadaşlarına 'Andrew'u geri kazanmasına yardım etmeleri için' yalvarması 've kendisini' gerçek ruh eşi 'olarak görmesi, çünkü yaz boyunca aynı tabloid de haber yaptı. Stone, Justin Theroux ile 'hareket ediyordu' . Merakla, dergi, Theroux ve Stone'un 'Hollywood'un yeni güçlü çifti' olacağını nasıl iddia ettiğinden hiç bahsetmiyor. Bu çıkış, Theroux'nun eski sevgilisi Jennifer Aniston'ı, Stone'un arkadaşı olan Jennifer Aniston'ı bile sürükleyerek, eski 'Friends' yıldızının 'Justin ve Emma'dan' kendisi gibi olaylarda ve kırmızı halılarda uzak durmasının '' çok utanç verici 'olacağını iddia etti. Brad Pitt ve Angelina Jolie ile yaptı. '

Bundan daha 'utanç verici' tek şey, magazin dergisinin Oscar ödüllü aktris hakkındaki haberi olacaktır. Stone, Theroux'un daha çok bir 'kardeş' olduğunu söyledi. her şeyden çok. Garfield'a gelince, o ve aktör aşklarından uzaklaştılar. Aslında o zamandan bu yana tam üç yıl geçti Stone ve Garfield 2015'te ayrıldı ve o zamandan beri dostça kaldılar. Ne olursa olsun, Dedikoducu Polis bir arkadaşımız ve Stone ile görüştük ve kesinlikle Garfield ve Abromeit'i ayırmaya çalışmadığından ve arkadaşlarından onu geri almalarına yardım etmelerini istemediğinden emin olduk.

Kararımız

Dedikoducu Polis, gerçeğin unsurları olduğuna inanır, ancak hikaye nihayetinde yanıltıcıdır.