Emma Stone ve Andrew Garfield filmde rol alan iki kişiden sonra çıkmaya başladı, İnanılmaz örümcek adam . Sadece 2011'den 2015'e kadar birlikteydiler, ancak bu süre boyunca ikisi ilişkilerini pek tartışmadı. Eski çift devam etmiş olsa da, Stone'un Garfield'ın aşk hayatına müdahale etmiş olabileceğine dair söylentiler vardı. Dedikoducu Polis Stone ve Garfield hakkında düzelttiğimiz bazı hikayeleri ve bugün nerede olduklarını bir araya getirdi.Emma Stone, Andrew Garfield ve Susie Abromeit'i Ayrılmaya Çalıştı mı?

İki yıl önce, Yaşam tarzı iddia edildi Emma Stone, Andrew Garfield ve Susie Abromeit'i ayırmaya çalışıyordu . Bir iddia edilen kişi, Stone'un 'mutsuz' olduğunu iddia etti, çünkü Garfield, Jessica Jones yıldız ama aynı zamanda Garfield'ın 'Stone ile tekrar bir araya gelmek istediğini' iddia etti. Ancak isimsiz kaynak devam etti, 'Emma oyun oynamaya devam etti' ve Garfield 'eski kız arkadaşını beklemekten yoruldu.' Dedikoducu Polis ancak ortak bir arkadaşımızla ve Stone’la hikâye hakkında açıklama almak için görüştük ve hikâyenin tamamen yanlış olduğundan emin olduk.Alle Namen der Wayans-Brüder

Emma da Rita Ora Hakkında Heyecanlanmadı mı?

Aylar sonra dergi, KB , iddia edilen Stone, Garfield'ın şarkıcı Rita Ora ile çıkmasından memnun değildi . O sırada, Garfield ve Ora'nın birbirleriyle çıktığı hakkında raporlar ortaya çıkıyordu ve sözde bir kaynak, Ora'nın aktörle olan romantizmi hakkında arkadaşlarına sızdığını söyledi. Oradan, çıkış ayrıca Stone'un haberi o kadar iyi karşılamadığını çünkü Garfield ile 'yeniden bir araya gelmeyi' umduğunu iddia etti. 'Rita'nın pençelerini Andrew'a sokması düşüncesi Emma için çok zordu. Andrew'un kendisine bu kadar zıt biriyle olacağını hiç düşünmemişti - bu onu hazırlıksız yakaladı, ”diye ekledi şüpheli bir içeriden. Dedikoducu Polis Hikayede gerçek olmadığını öğrendik ve Stone'un Garfield ile tekrar bir araya gelmek istediği anlatıyı zaten düzeltmiştik.

ist hoda kotb und verlässt die heutige show

Yoksa Emma, ​​Andrew'u 'Dikizlemeye' mi Çalışıyordu?

Günler sonra, Temasta korunmuş Emma Stone, Andrew Garfield'ı Rita Ora'dan uzak durması için 'uyardı' . Dergi, Kolay bir yıldız 'şok oldu' ama Garfield'ın Ora ile çıktığı ve ona 'dostça bir tavsiye' vermek için 'Andrew'a ulaştığı' haberi. Sözde bir ihbarcı, Stone'un şarkıcıya 'karşı hiçbir şeyi' olmadığını iddia etti, ancak Ora'nın geçmişte bağlantılı olduğu ünlüler yüzünden ona şüpheyle yaklaştı. İlk olarak, magazin dergileri Stone'un Garfield'ı geri istediğini iddia ettiler, ancak daha sonra bu rapor Stone'un sadece Garfield'a 'baktığını' iddia etti. Her şeye rağmen, Dedikoducu Polis Hikayenin uydurma olduğunu bize anlatan aktrise yakın bir kaynakla konuştu.Genel olarak, Stone'un Garfield'ın ilişkilerine müdahale etmeye çalıştığını gösteren hiçbir kanıt yoktu. Ayrıca oyuncu devam etti ve Dave McCary ile nişanlandı . Dedikoducu Polis Stone'un Garfield'ın kiminle çıktığı konusunda endişelenmediği veya mutluluğunu sabote etmeye çalışmadığı kesin.