Yaptı Emma Stone ve onun erkek arkadaşı Dave McCary nişanlanmak? Magazin dergilerinden birindeki iddia bu. Dedikoducu Polis gerçeği öğrendi.

Sözde bir kaynak anlatır TAMAM MI! , “Görünüşe göre Dave sessizce tatillerde evlenme teklif etti. Sadece ikisiydi ve elbette Emma evet dedi. ' Derginin 'içeriden' bilgisi, iddia edilen teklif hakkında, hatta nerede oluştuğu gibi daha fazla ayrıntı vermez.Oldukça şüpheli olan kaynak, eski 'Saturday Night Live' yazarının kız arkadaşına 'basit bir yüzük aldığını, ancak henüz halka takılmadığını' ileri sürüyor ve ekliyor, 'Emma sadece anın tadını çıkarıyor ve açıklamaya hazır değil dünyaya. ' Bununla birlikte, bu haber, tabloid için Stone'un neden bir nişan yüzüğü takarken görülmediğini açıklamanın uygun bir yoludur.

Sözde 'evlilikler' e gelince, görünüşte sahte olan kaynak ekliyor: 'Samimi ve zarif bir şey planlıyorlar. Emma tüm arkadaşlarını ve ailesini orada istiyor. ' Şüpheli haberciye göre, Jennifer Lawrence ve Brie Larson, 'büyük olasılıkla yıl sonunda gerçekleşecek' düğüne katılacakları söylenen ünlüler arasında yer alıyor. Oradan, 'içeriden' Stone, Lawrence'ın bekarlığa veda partisini planlamasını istediğini söylüyor ve 'Emma eğlenceli bir şeyler istiyor ama aynı zamanda biraz delirmeye de düşüyor' diyor.

Dedikoducu Polis Ancak, Stone'a yakın bir kaynakla görüştü ve bize anonimlik koşuluyla derginin hikayesinde 'gerçek olmadığını' söyledi. Aktrisin ve erkek arkadaşının nişanlanmadığından emin olduk. Stone ve McCary'nin yaklaşık 18 aydır sessizce flört ettiklerini, ancak 2018'de halk arasında birlikte fotoğraflanmadıklarını ve bu süre zarfında tabloid romantizmlerini yazmadığını belirtmek gerekir.

Jennifer Aniston hat ein Baby

Birkaç hafta önce, Stone ve McCary nadir bir halk gezisinde görüldü Los Angeles Clippers maçında. Derginin hikayesinin zamanlaması oldukça şüpheli. Çıkış, çift hakkında asla yazmamaktan, bir yıldan uzun bir süredir ilk kez halka açıldıktan birkaç hafta sonra nişanlandıklarını iddia etmeye gitti.

Aslında bir yıldan daha kısa bir süre önce, TAMAM MI! çiftin hala birlikte olduğunun farkında değilmiş gibi görünüyordu. Dedikoducu Polis hakkında bir hikaye uydurduğu için geçen Şubat ayında dergiyi basmış 'Maniac' başrol oyuncusu Jonah Hill ile çıkmak isteyen Stone . O sahte makale yayınlandığında, aktrisin hala McCary ile birlikte olduğunu bile not ettik. Geçen Haziran, tabloid'in kardeş yayını, Yaşam tarzı , haksız yere iddia edildi Stone, Justin Theroux'un yanına taşınıyordu. aktörle gizlice çıktıktan aylar sonra. Bu rapor, zamanın kanıtladığı gibi, tamamen kurguydu. En azından bu son makale, oyuncunun gerçek hayattaki erkek arkadaşıyla ilgili, ama yine de doğru değil.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.