Emma Stone Amerikalıların 'geride durmaları' gerektiğini söylemedi Donald Trump çünkü o, sahte bir rapora rağmen 'bu ülkeyi daha iyi hale getirebilecek' tarihteki ilk cumhurbaşkanı. Makale, genellikle belirli bir ünlünün bölücü liderin sadık bir destekçisi olduğunu iddia eden sahte bir haber sitesinden geliyor. Dedikoducu Polis kaydı düz ayarlayabilir.

Güvenilmez bloga göre Dünya Siyaseti Aktris, geçtiğimiz günlerde Trump’ın cumhurbaşkanlığı görevi hakkındaki siyasi görüş ve düşüncelerini paylaştı. Site, 'İlk başta Hillary'nin kazanmasını istediğimi kabul ediyorum, ancak zamanla Amerika'nın Donald Trump ile harika bir seçim yaptığını anladım' dedi.Çıkış ayrıca, Stone'un 'İnsanların ondan gerçekten hoşlanmadığımı anlıyorum. İlk başta ben de yapmadım, ama o bizim başkanımız oldu, bu yüzden yapmamız gereken, böyle zamanlarda onun arkasında durmak. ' Aktris, 'Donald Trump'ın milletimizi geliştirmek için elinden gelen her şeyi yaptığını düşünüyorum, ona saygı duymak ve sabırlı kalmak isteyebilirsiniz' iddiasını ekledi.

Güvenilir olmayan blog, Stone'un sözde Trump yanlısı tedirginliğini 'Haydi ona bir şans verelim. Şimdiye kadar iyi durumda ve gerçekten inanıyorum ki tarihte ilk defa bu ülkeyi daha iyi hale getirebilecek bir başkanımız var. ' Şaşırtıcı bir şekilde, çıkış, aktrisin bu açıklamaları nerede ve ne zaman yaptığından bahsetmiyor, ki bu da kendisine verilen hiçbir röportajda bulunamıyor.

Aslında, Hillary Clinton 2016 başkanlık seçimini kaybettikten sonra, Stone, sonuçların 'inanılmaz derecede acı verici' olduğunu söyledi. Oyuncu açıkça bir Trump destekçisi olmasa da, site tarafından kendisine atfedilen tüm alıntılar uydurma. Dedikoducu Polis geçtiğimiz günlerde Dünya Siyaseti'ni yanlış bir şekilde iddia ettiği için tutukladı Kevin Bacon, Amerika'nın 'Başkanımız Donald Trump'a sahip olduğu için kutsanmış' olduğunu söyledi. Oyuncu asla böyle bir yorumda bulunmadı ve Stone benzer duyguları paylaşmadı.

Ayrıca, saygın olmayan blog, 'Amerika'yı Yeniden Harika Yap' şapkası takmış gibi görünmesi için Stone'un bir görüntüsünü photoshop ile çekti. Aşağıdaki yan yana karşılaştırmada görebileceğiniz gibi, resim üzerinde oynanmıştır. Orijinal görüntünün ilk nerede yayınlandığı belli değil, ancak Nisan 2015'te Disneyland'da yakalandı ve sahte haber sitesi tarafından yeniden düzenlendi.

Emma Stone Trump Şapka

(Dünya Çapında Politika)

Emma Stone Şapka

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.