Dır-dir Emma Stone İngiliz aktörle çıkmak Richard Madden ? Bu haftanın gazetelerinden birinde iddia bu. Dedikoducu Polis romantizm söylentilerini çürütebilir.

Son sayısında bir başlık Sıcaklık 'Sıcak Yeni Çift Uyarısı' okur. Eşlik eden makale, aktrisin bu ayın başlarında Altın Küre'de 'Koruma' yıldızı ile anlaştığını ve o zamandan beri birlikte olduklarını söylüyor. İçeriden olduğu iddia edilen bir kişi dergiye şöyle diyor: “Anında kimyaları vardı. Richard ve Emma, ​​Los Angeles'ta birlikte çok zaman geçirdiler. Uzun mesafenin bir felaket olabileceğini biliyorlar, ancak Emma yakında Londra'da çekim yapmayı umuyor. Gerçekten birbirlerini seviyorlar ve Emma'nın konuşabileceği tek şey bu. 'Öncülünü desteklemek için dergi, Madden'in yakın zamanda kız arkadaşı Ellie Bamber ile ayrıldığını belirtiyor. Ancak güvenilmez çıkış, bunun farkında değil gibi görünüyor Stone 'Saturday Night Live' yazarı Dave McCary ile çıkıyor. yaklaşık iki yıldır. Oyuncu ve 'SNL' yazarı ilk kez Aralık 2016'da skeç gösterisine ev sahipliği yaptığı sırada tanıştı. İlk kez Temmuz 2017'de filmin galasında birlikte görüldüler. Brigsby Ayı yönettiği. Aşklarının haberi o Ekim ayında kamuoyuna duyuruldu.

Özel çift nadiren halk arasında bir arada görülse de, geçen hafta sonu bir Los Angeles Clippers maçında görüldüler. Dergi yanlışlıkla Stone'un bekar olduğuna inanıyor ve şimdi de aynı ödül şovuna katılan iki ünlüyü keyfi olarak birbirine bağlamaya çalışırken yakalandı. Derginin önermesinin kanıtlandığı şekilde doğru olmamasına rağmen, Dedikoducu Polis yine de duruma yakın kaynaklarla görüştük ve Stone ve Madden'in Altın Küre'de bir romantizm başlatmadığından eminiz.

Maalesef, tabloid'in sahte hikayesine şaşırmadık. Dedikoducu Polis paçayı ele vermek Sıcaklık geçen Haziran yanlış iddia ettiği için Stone, Justin Theroux için Sienna Miller ile kavga ediyordu. . Stone, hikayenin yayınlandığı tarihte McCary ile birkaç aydır çıkıyordu, ancak Miller da Theroux ile asla romantik bir ilişki içinde değildi.

Magazin dergilerinin, aktrisin aşk hayatı hakkında sahte söylentiler uydurma alışkanlığı vardır. Geçen yıl, Dedikoducu Polis hakkında bir hikaye düşürmek 'Maniac' başrol oyuncusu Jonah Hill ile çıkmak isteyen Stone . Yukarıda alıntılanan yanlış raporda olduğu gibi, oyuncu, makalenin yayınlandığı sırada McCary ile birlikteydi. Bir yıldızın kişisel hayatını gizli tutmasının dezavantajı, dedikodu medyasının onlar hakkında hikayeler uydurması için özgür dizgin olmasıdır. Stone’un hafta sonu erkek arkadaşıyla halka açık bir şekilde gezmesi, Madden ile çıktığı iddiasını tamamen çürütür.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.