Eminem Sürpriz yeni albümü Kamikaze kanıtlanmış yanlış bir rapora rağmen finansal bir fiyasko değildir. Dedikoducu Polis temelsiz iddiayı çürütebilir. Rekor, dünya çapında listelerin en üstünde.

'Eminem’in Anti-Trump Albüm Flops Rapçi Desperate For Cash,' yanlış bir yazıyor YourNewsWire başlık. Blog, rapçinin son albümünün 'hayal kırıklığı yaratan rekor satışlarına göre bugüne kadarki en büyük flopu' olduğunu söylemeye devam ediyor. Web sitesi iddiasını desteklemek için herhangi bir sayı veya istatistik sağlamaz ve bunun nedeni tamamen yanlış olmasıdır.An welchem ​​Tag starb Bob Marley?

Bunun yerine, çıkış, kopyalayıp yapıştırarak sahte hikayesini kanıtlamaya çalışır. The Hollywood Reporter Albümle ilgili olumsuz yorum. Ticaret yayını rekoru beğenmemiş olabilir, ancak blogun mali bir başarısızlık olduğunu iddia etmesine rağmen ticari başarısıyla hiçbir ilgisi yoktur.

Kamikaze 31 Ağustos'ta önceden haber verilmeksizin düşürülen, Eminem’in dokuzuncu albümü 1 numaraya çıkacak Billboard 200 çizelgesinde. O esnada, Forbes dikkat Kamikaze 'bazı liste başı kayıtlar için doğru yolda' Birleşik Krallık'ta, rapçinin art arda dokuzuncu 1 Numaralı albümü olacağı öngörülüyor. Bu, bölgedeki en ardışık liste başı oyuncularının rekorunu kırıyor.

Bu rakamlar göz önüne alındığında daha da etkileyici Kamikaze Cuma gününe kadar CD olarak satın alınamaz. Albüm, piyasaya sürüldüğü ilk hafta içinde dijital olarak indirilebildi. Forbes Hatta makalesinde, 'Diğer sanatçılar, ABD rapçisinin ders kitabındaki 100 milyon dolarlık servetini artıracak sürpriz sürümünden bazı iş dersleri öğrenebilirler.' Basitçe söylemek gerekirse, Eminem, blogun önerdiği gibi tam olarak 'nakit için çaresiz' değildir.

Meg Ryan und John Mellencamp Hochzeit

Açıklamak da yanlış. Kamikaze 'anti-Trump albümü' olarak. Rapçi, 13 parçalık albümündeki tek bir şarkıda başkana nişan alıyor ve bu sadece birkaç dizeden ibaret. Albümde ayrıca Drake, Machine Gun Kelly, Charlamagne Tha God ve Tyler The Creator'daki kazılar yer alıyor. Kamikaze artık bir anti-Trump albümü değil, bir 'anti-Tyler the Creator albümü'. Çeşitlilik incelemesinde bile söyledi , 'Ünlü Trump nefretinin çoğunu atlayarak ... Kamikaze Eminem’in yarışlardaki kostik tiksintisinin çoğunu kendi işine odaklıyor. '

Sonuç : YourNewsWire’ın makalesi, yalnızca istatistiklere dayalı olarak kanıtlanabilir şekilde doğru değildir. Blog, hakkında olumsuz bir incelemeye atıfta bulundu Kamikaze albümün sözde 'hayal kırıklığı yaratan rekor satışları' nın tek kanıtı olarak, ancak birinin diğeriyle ilgisi yok. Her ikisi tarafından rapor edilen gerçek satış rekoru İlan panosu dergi ve Forbes , Eminem’in son albümünün rekor kırmaya hazır olduğunu gösterin.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.