Yapar Eminem hükümetin onu gözetlediğine inandığı için evinin pencerelerini alüminyum folyo ile kapattı? Bu haftanın magazin dergilerinden birinde çılgınca iddia bu. Dedikoducu Polis sadece çürütebilir.

Göre National Enquirer rapçi, Ulusal Güvenlik Teşkilatı'nın konuşmalarını gizlice dinlediğinden ve hareketlerini takip ettiğinden korkuyor, bu yüzden onları engellemek için kalay folyo kullanıyor. Birçok komplo teorisyeni arasında, metalin elektromanyetik alanları engellediğine inanılıyor.İçeriden biri olduğu iddia edilen bir kişi dergiye şöyle diyor: “Rapçi arkadaşı Proof vurulduktan sonra paranoyası gerçekten etkili oldu. Her tür komplo teorisini okumaya başladı. Folyoya olan tutkusu buradan kaynaklanıyor. ' Sözde kaynak, Eminem'in evine ek olarak 'turdayken otel süitlerinin pencerelerine' folyoyu yapıştırdığını, çünkü 'dinleme cihazlarının odalara girmesini durdurduğuna ikna olduğunu' söyleyerek devam ediyor.

Görünüşte varolmayan ihbarcı ekliyor: 'Yazışmalarından herhangi birini e-postalara koymaktan nefret ediyor ve elektronik cihazlarından herhangi birinin saniyeler içinde hacklenebileceğine inanıyor.' Derginin önermesi anonim ve izlenemeyen bir 'kaynak' dan gelen iddialara dayanıyor, ancak Eminem adına konuşma yetkisi olan bir sözcü şunları söylüyor: Dedikoducu Polis 'kesinlikle doğru değil.' Gazeteci kimliği belirsiz bir 'içeriden' birinin arkasına saklanırken, rapçinin kendi temsilcisi saçma hikayeyi reddetmek için rekora gidiyor.

Belirtilmelidir, Eminem, politik olarak çok açık sözlü olmasıyla tanınır. . NME George W. Bush, Ulusal Tüfek Derneği ve hatta ABD Anayasası'na karşı mitingler içeren rapçi en şok edici siyasi anların bir özetini kısa süre önce yayınladı. Bunlara ek olarak, Eminem, Başkan Donald Trump'ı küçümsemesini engellemiyor , hatta herhangi bir Trump taraftarını taraftar olarak istemediğini söyledi. Ancak rapçi, hükümeti hiçbir zaman kendisini veya başka Amerikalıları gözetlemekle suçlamadı. Eminem belli ki politik endişelerini ifade etmekten korkmuyor, ama yine de NSA aleyhine asla konuşmadı.

Ayrıca bahsetmeye değer, Enquirer Eminem hakkında doğru bir şekilde haber yapma konusunda çok iyi bir geçmişe sahip değil. Birkaç yıl önce, Dedikoducu Polis rapçinin bir devam filminde The Riddler'ı oynayacağını iddia ettiği için gazeteyi basmıştı. Kara şövalye . Zamanın gösterdiği gibi, Eminem hiçbir zaman yarasa Adam franchise, ne de The Riddler Kara şövalye takip etmek. Bu son makale daha saçma.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.