Emily Ratajkowski annelik izni için modellik çalışmalarına ara veriyor olsa da, açıkçası hala her zamanki kadar yetenekli. Bir dizi çıplak fotoğraf paylaştı onun hamileliğini kutlamak Instagram hesabına, kişisel bir çekim olmasına rağmen her zamanki kadar profesyonel görünüyordu.Geçtiğimiz Ekim ayında hamileliğini duyuran 29 yaşındaki model, kocasıyla birlikte ilk çocuğunu beklemek Sebastian Bear-McClard. Hepsi eşit derecede yetenekli Renell Medrano tarafından fotoğraflanan bir dizi şaşırtıcı derecede aydınlatılmış resim yayınladı.Bob Marley offizielle Todesursache
Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Emily Ratajkowski (@emrata) tarafından paylaşılan bir yayın

Tabii ki, Ratajkowski yorumlarda bir destek ve övgü dalgası aldı. Gabrielle Union diziye 'güzel' adını verirken Irina Shayk ateş emojilerinin izini bıraktı. Ratajkowski’nin birçok arkadaşı da desteklerini dile getirerek düzinelerce kalp emojisi bıraktı.Emily Ratajkowski, bir çift şık terle yatakta yaslanırken muhteşem (ve büyük) alyansından biri de dahil olmak üzere, Medrano ile hamilelik serisinden birkaç fotoğraf daha paylaştı.

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Emily Ratajkowski (@emrata) tarafından paylaşılan bir yayın

Ayrıca, sadece siyah bir ceket ve pantolonla kaplı modeliyle biraz daha resmi bir tonla birkaçını paylaştı. Ek bir bonus olarak, tüylü bir arkadaş kısa bir süre çekime katılmış gibi görünüyordu, ancak evcil hayvan konudan çok fotoğrafçıdan bazı evcil hayvanları almakla daha çok ilgileniyor gibi görünüyordu.Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Emily Ratajkowski (@emrata) tarafından paylaşılan bir yayın

Görünüşe göre Emily Ratajkowski ve Medrano oldukça verimli bir çekime sahipti, bu da modelin banyodaki birkaç rüya gibi fotoğrafını içeriyor ve hamilelik eğrilerini vurguluyor gibi görünüyor.

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Emily Ratajkowski (@emrata) tarafından paylaşılan bir yayın

Görünüşe göre karantina hamileliği şimdiye kadar iyi gidiyor ve çoğu insan gibi, çoğu insanı hala kilit altında tutan salgının bir sonucu olarak evden çalışmaya başlamış gibi görünüyor. Emily Ratajkowski'nin bebeğini dünyaya bir kez kabul ettikten sonra, sektördeki en iyi modellerden biri olarak kendini kanıtlamaya devam edeceğine şüphe yok.

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Kate Middleton, Meghan Markle ve Prens Harry ile Yüzleşmek İçin Los Angeles'a mı Uçuyor?

George Clooney, Brad Pitt Haven Halka Açık Tartışmalardan Sonra Yıllardır Konuşmuyor mu?

ist gwen und blake schwanger

Fleetwood Mac’in 50 Milyon Dolarlık Malikanesi Satılık Ama Siz M Klasik Bir Filmden Tanıyın

Elton John’un Arkadaşları Sadece Yaşayacak Ayları Olduğundan Endişeleniyor mu?

Angelina Jolie, Boşanmanın Yuvayı Yıkıcı Olmakla Suçlanmasının Ardından Çıkmak İçin Mücadele Ediyor