Elvis Presley’in en ünlü evi, Memphis’teki Graceland’dir. sadece en ünlülerinden biri olabilir dünyadaki evler. Ancak King of Rock ‘n’ Roll kariyeri boyunca başka evlerde yaşadı, mesela vurgulanan TopTenRealEstateDeals.com tarafından bu evlerin en havalı olabilir. Şimdi, 2.5 milyon dolara, Palm Springs'teki 'Balayı Sığınağı' sizin olabilir.

Elvis Presley

(Rodeo Emlak)Bu Graceland Değil

Graceland'da bulunmuş olan herhangi biri, konağın Colonial Revival mimarisinin tam da olması gerektiği gibi - geleneksel olduğunu söyleyebilir. Büyüklüğünün yanı sıra, 10.000 fit kareyi aşan Graceland, Amerika'daki hemen hemen her mahalleye sığacak gibi görünüyor. Buna karşılık, 'Balayı Sığınağı' veya aslında adıyla 'Yarının Evi', Orta Yüzyıl Moderninin tanımıdır.

Elvis Presley

(Rodeo Emlak)

Ev Aslında Elvis'in Sahibi Değildi

Elvis Presley ve eşi Priscilla daha sonra Holmby Hills mahallesinde bir ev satın aldım The House of Tomorrow, evlendikleri sıralarda Kral ve Priscilla tarafından kiralandı ve Presley'ler birkaç yıl boyunca kiralamayı sürdürdüler. Ünlü olsaydınız 1960'larda Palm Springs oldukça harika bir yer olmalıydı.

Elvis

(Rodeo Emlak)

The oturduğu mahalle Vistas Las Palmas, şehrin tam kenarındadır ve o zamanlar Peter Lawford ve George Hamilton gibi Palm Springs efsaneleri ile popülerdi. Ancak bu ev, TopTenRealEstateDeals gerçekten de türünün tek örneği,

Aldatıcı derecede büyük olan evde beş yatak odası ve beş hamamın yanı sıra yuvarlak geniş bir iç mekan vardır, bu da ona uzay çağı havasını verir. Yüzyılın en sevilen özelliği, 1.16 dönümlük alana bakan cam duvarlar ve tavandan sarkan bacaya sahip odanın ortasındaki şöminedir. Dışarıda özel bir bahçe, tenis kortu, meyve bahçesi ve uzanmak ve açık havada barbekü yapmak için kısmen gölgeli teraslı bir yüzme havuzu vardır.

Elvis Presley evinin yaşam alanı

(Rodeo Emlak)

Wie viel sind die Haifischhaie wert?

Evin ana yaşam alanına odanın ortasındaki dramatik şömine ve baca hakimdir: Orta Yüzyıl Modern mimarisinin harika bir temsili.

Sağdaki dramatik şöminenin yer aldığı oturma alanı ve yemek alanının başka bir açısı.

(Rodeo Emlak)

Mutfakta ayrıca ocağın üzerinde yaşam alanındakini tamamlayan bir baca vardır.

Elvis Presley

(Rodeo Emlak)

Yatak odası da yuvarlak ev motifine uyuyor.

Elvis

(Rodeo Emlak)

Elvis'in yapabileceği gibi gölgeli havuzda rahatlayın veya kortlarda biraz tenis oynayın.

Elvis

(Rodeo Emlak)

Elvis

(Rodeo Emlak)

Gerçekten bir kral için uygun bir ev - veya The Kral.

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Sharon Osbourne’un 'Diva' Davranışı 'The Talk' dan Kovuluyor mu?

Tom Selleck’in Kızı kimdir? Hannah Margaret Selleck Hakkında Her Şey

Rapor: Barbra Streisand 'Blindsided', Divorce Papers

Ben Affleck’in Ana de Armas ile 'Derin Su' Yeniden Çekimleri Nedeniyle Kayalarda İlişkisi?

Shaq’ın Kız Arkadaşı Kimdir? Shaquille O'Neal'e ve Çıktığı Kadınlara İçeriden Bakış