Elton John Geçen hafta Yeni Zelanda'da bir konseri aniden iptal etti ve bir tabloid'in efsanenin bir daha asla şarkı söylemeyeceğini iddia eden saçma bir hikaye icat etmesi için gereken tek şey buydu. Hikaye tamamen yanlış. Dedikoducu Polis kırabilir.

En son bir hikaye National Enquirer John’un 'sert parti geçmişi ve hastalığının' 'sesini mahvettiğini' iddia ediyor. Gazete gazetesi, zatürre ile yakın zamanda yaşanan bir nöbetten sonra, 'Elton John’un sesi sonsuza kadar susturulabilir!' Diyor. Güvenilir olmayan çıkış, sözde bir 'içeriden' sözde 'Elton’un sesi eskisine yakın değil ve bu son bölüm onu ​​kayıt stüdyosunda bile asla aynı olmayabileceğine ikna etti!'Gazete, John'un 1987'de ses tellerinde ameliyat olduğunu açıklıyor ve John'un kendisinin 'ses aralığını hiçbir zaman tam olarak geri kazanmadığını' kabul ettiğini kabul ediyor. Bu kadar doğrudur. Makalenin raydan çıktığı yerde, 'kokain suiistimali ve bulimisi geçmişinin sesini daha da tahrip etmiş olabileceği' şeklindeki saçma iddia var. Sözde içeriden biri, 'Bu, kariyerinin sonunu getirebilir' demeye devam ediyor.

Gerçek şu ki, John neredeyse otuz yıldır ayık ve ameliyat daha da uzun zaman önceydi. Bu şeylerin, son zamanlarda iptal edilmesine neden olan zatürre ile bir ilgisi olduğunu düşünmek saçma. Dahası, şarkıcı şu anki turu tamamlandığında emekli oluyor, bu nedenle tur muhtemelen kariyerinin sonu, ancak tabloid'in resmettiği şekilde değil. Son olarak ve priz için en büyük zararı olan John, turuna çoktan devam etti.

İşte gerçekte olan şey: Auckland'daki bir gösterinin ortasında, gözle görülür bir şekilde üzgün olan John kalabalığa gösterisine devam edemeyeceğini bildirdi. O Twitter'a götürüldü iptal için özür dilemek için, “Sesim artık şarkı söyleyene kadar oynadım ve kalbimi söyledim. Hayal kırıklığına uğradım, çok üzüldüm ve üzgünüm. Sahip olduğum her şeyi verdim. ' Birkaç gün yatak istirahatinden sonra, 'Candle In The Wind' şarkıcısı 22 Şubat'ta sahneye çıktı Avustralyada. O zamandan beri dört gösteri oynadı ve başka hiçbir gösteri iptal edilmedi. Hatta bu yazın İngiliz turuna tarihler bile ekledi.

The Enquirer daha önce bu tür şeyler hakkında yanılmıştı. Kasım ayında, tabloid Miley Cyrus bir daha asla şarkı söylemeyecek ses teli ameliyatı nedeniyle. Dedikoducu Polis Cyrus ameliyat oldu ve o sırada sesini dinlendirirken, tamamen iyileşemeyeceğine dair hiçbir belirti olmadığını açıkladıktan sonra yanlış iddiayı çürüttü. Cyrus o zamandan beri tekrar sahneye çıktı , en son olarak eski Doors gitaristi Robby Krieger ile grubun 'Roadhouse Blues' unu söylemek için sahneye çıktı. Bu yayın, şarkıcıların seslerini kaybetmeleri hakkındaki temelsiz teorilerini dile getirmeyi bırakmalıdır.

Kaynaklar

  • Twitter'da Elton John: “Sesim artık şarkı söyleyene kadar çaldım ve kalbimi söyledim. Hayal kırıklığına uğradım, çok üzgünüm ve üzgünüm. ' 16 Şubat 2020

  • 'Farewell Yellow Brick Road dünya turu devam ederken Elton John, Melbourne'da sahne alacak.' New Zealand Herald, 25 Şubat 2020.

  • Scott, Hugh. 'Miley Cyrus, Vokal Kord Ameliyatından Sonra Bir Daha Hiç Şarkı Söylemeyecek mi?' Gossip Cop, 21 Kasım 2019.

  • 'Miley Cyrus, The Doors' Robby Krieger ile 'Roadhouse Blues' Gerçekleştiriyor. ' YouTube, 9 Şubat 2020

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.