Ellie Kemper dondurmayı gerçekten çok seviyor. Çok. Ofis aktris, dondurmanın çok para harcadığı bir şey olduğunu kabul ediyor. Diğeri? Belki de dondurmayı almanın en iyi yolu: Amazon Prime aynı gün teslimat.

Biz dondruma için çığlık atarız

Burada dürüst olalım, dondurma harika ve hiç kimse eleştirilmeli satın almak veya yemek için. Ama Ellie Kemper bununla biraz fazla ileri gidiyor olabilir. O soruldu tarafından Para satın almayı en çok sevdiği şey ve görünüşe göre soruyu en çok satın aldığı şeyi kastederek almış. Kemper, 'Dondurucumu görseydin, zihinsel bir rahatsızlık olduğunu düşünürdün,' diyor, 've olabilir, çünkü orada her zaman yedi bardak var.'Yedi litrelik dondurma çok fazla gibi görünse de küçücük aktris kendini doyurmuyor. 'Bir gece bir bardak yemiyorum - her birinden birer kaşık alıyorum. Biraz rahatsız edici. ' Yani tam olarak kısmen yenmiş yarım litre dondurma ile dolu bir dondurucusu var. Görünüşe göre dondurmayı yemektense sadece satın almayı tercih ediyor. Bira koleksiyonunu nasıl elde ettiği, hepimizin şımarttığı bir başka pahalı suçlu zevk olabilir: Amazon Prime aynı gün teslimat.

Anında alışveriş keyfi buna değer

Ellie Kemper, 'Suçlu bir zevk ve suçlu olduğunu düşünüyorum, aynı gün teslimat için Amazon'da ödeme yapacağım,' diyor. Neyse ki öyle değil sadece dondurma, 'İster bakkal eşyası ister oğlum için şort olsun, bir şeye ihtiyacım olduğuna karar vereceğim ve fark edeceğim - Bir gün bekleyemem! Şimdi ihtiyacım var!' Gerçekten ihtiyacı olmadığını bildiğini itiraf ediyor sağ şimdi . 'Onu bir hafta kullanmıyorum. Bu bir hoşgörüdür. Aynı gün için 5,99 $ ödeyeceğim ve bu büyük bir para kaybı olmalı. ' Bu bir israf olabilir, ancak herkesin ilişki kurabileceği bir şeydir. Bir gün ve aynı gün teslimat dünyayı değiştirdi. Gece geç saatte televizyonda yayınlanan ve teslimatın altı ila sekiz hafta süreceği konusunda uyarıda bulunan eski postayla sipariş reklamlarını hatırlayan var mı? Bugün bunu deneyen bir şirket hayal edin!

Kemper yine de bir şey bekler

Ellie Kemper'in harcama alışkanlıklarıyla ilgili oldukça ilgili olan bir başka şey de uçak biletleri, çünkü satın almak için çok uzun süre beklediğini itiraf etti. 'Korktuğum bir şey, önceden uçak bileti rezervasyonu yapmayı unutmak. Bunlar öğeler değil, daha çok ücretler gibi ”diyor Kırılmaz Kimmy Schmidt star. 'Kesinlikle kalkış tarihime yakın uçak bileti alacağım ve bu çok aptalca,' diye ekliyor, 'Bunu önceden planlayamadığım için ödediğim bir vergi gibi düşünüyorum.' Bu maliyetli olabilir, ancak bazen gereklidir, çünkü 'programın sürekli değiştiği işlerimiz olduğunda önceden plan yapmak zordur. Bunun için suçlayacağım. '