Pek çok insan aşağıdakilerle ilişki kurabilir: Ellie Kemper fark ettiklerinden daha fazla . NBC sitcom'da Erin Hannon olarak çıkış rolü Ofis onu daha geniş bir şöhrete ve hayranların kalplerine fırlattı. Kemper’in karakteri, gösterinin son sezonunda Jenna Fischer’den Pam Beesly’nin yerini alan ve Pete Miller’la çıkan resepsiyonistti. Şovun eleştirmenleri ve hayranları, Kemper'in karakterine olumlu eleştiriler verdi ve oyuncu kadrosuna 'tazelik' kattığını kaydetti.

Hat sich Tim McGraw Faith Hill scheiden lassen?

Kemper, komedi şovunda zamanında doğal görünse de, sete ilk gelişi bundan başka bir şey değildi.Ellie Kemper, 'The Office' te ilk gününü hatırlıyor

Kemper oyuncu kadrosuna katıldı Ofis beşinci sezonda. Bundan önce, aktrisin en büyük kredisi Gizem Takımı Donald Glover ile birlikte. Kemper ayrıca Conan O’Brien ile Geç Gece ve ortaya çıktı Colbert Raporu . Oyuncu, Glover ve eski komedi grubu Derrick Comedy ile çalıştıktan sonra internette biraz ün kazandı. Ayrıca NBC de dahil olmak üzere çeşitli şovlar için seçmelere katıldı. Parklar ve Rekreasyon . Kemper geri çevrilmiş olsa da, Erin Hannon rolünü üstlendiğinde şansı tersine döndü.

Başlangıçta Ellie Kemper’in karakteri yalnızca dört bölümlük bir yay için tasarlanmıştı, ancak dizinin yapımcıları ondan etkilendi ve onu devam ettirmeye karar verdi. İle bir görüşme sırasında IGN 2009'da oyuncu, karakterinin sıradan bir dizi olacağını ve ilk gününün nasıl geçtiğini öğrendiğini anlattı.

'Her şeyden önce, annem ve ben sadece 'Bu bir şaka mı?' Diye soruyorduk ve kendimizi ıslatıyorduk. Çok heyecan vericiydi. ' oyuncu açıkladı . 'Kurmak için geldiğim ilk gün aslında çok erkendi. Oraya 5: 30'da geldim ve o kadar gergindim ve endişeliydim ki gerçekten bir rüya görüyormuşum gibi hissettim. 'Tamam Ellie, ayaktasın!' Gibiler ve sonra birdenbire, binlerce kez televizyonda gördüğün Pam’in masasındasın. Gerçeküstü. '

Oyuncu bir rol arkadaşından destek aldı

Ellie Kemper, kalıcı olarak katılmadan önce gösteriye yeni gelen diğer oyuncu kadrosu üyesi Ed Helms'ten çok fazla yardım ve güven bulduğunu sürdürdü.

O çok hoş. … Ama masada [bu sezonun başında] okunana kadar değil… İnsanların bildiğini sanmıyorum ve sanırım bazı insanlar hala benim düzenli olduğumu bilmiyor. Masada okudu, 'Ah, yine buradasın!' Dedim, 'Ah evet, buradayım!' Bunun harika olduğunu ve aynı şeyi ne kadar zamandır yaptığını merak ederek yaptığını söyledi. [o açık olurdu] ”diye hatırladı aktris.

Sonra Ofis sona erdiğinde, Ellie Kemper daha belirgin roller kazanmaya devam etti. Oyuncuya Netflix şovunda başrol verildi. Kırılmaz Kimmy Schmidt . Ayrıca sesini ödünç verdi Lego Batman Filmi , Hem de Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı ve devamı. Kemper’in sonraki filmi, Stand-In , bu yıl içinde piyasaya sürülecek.

Ariana Grande Höhe in Fuß