Ellie Kemper Ebedi neşeli resepsiyonist Erin rolüyle şöhrete kavuştu. açık Ofis . Kemper rolde tesadüfen şanslıydı ve gösterideki zamanı ona pembe anılar bıraktı. Kemper bazı güzellerle uğraştı utanç verici deneyimler bir aktris olarak, ama özellikle bir anı biraz utanç vericiydi - yine de dizinin en sevdiği anıydı.

Özellikle bir bölüm Ofis Kemper’in favorisi 'İş Otobüsü'. Bryan Cranston tarafından tesadüfen yönetilen bölümde Ortadaki Malcolm ve Kötü kırma şöhret, Jim (John Krasinski) Dwight'ı (Rainn Wilson) Dunder Mifflin binasının tel yalıtımının güvenli olmayan bir çalışma ortamı yarattığına ikna ediyor. Ancak, Dwight, Jim'in gerçekten peşinde olduğu haftayı sağlamak yerine, park yerinde çalışması için ekip için bir otobüs kiraladığında, bu biraz Jim'i ısırmak için geri döndü.Jim, ofis düşmanı tarafından alt edilmemek için diğer Dunder Mifflin çalışanlarını, Dwight'ı üretkenliği artırmak için manzaraya ve tatlıya ihtiyaç duyduklarına ikna etmek için topladı. Böylece Dwight, ekibi Laverne's Pies'e manik bir sürüşe çıkardı. Bu dürtü, karakterin Spike Lee’nin 1996 filmine bir saygı duruşu olan 'Shabooya Roll Call' şarkısını söylemesine yol açtı. Otobüse bin . Ellie Kemper'ın asla unutamayacağı sahne buydu.

Ellie Kemper’in kahkahası beklenmedik sonuçlara yol açtı

'Orada olman gereken gerçekten komik bir an vardı,' dedi Ellie Kemper İçeriden Yukarıdaki sahneye değinen bir röportaj sırasında. Bunu söylüyorum ama bu kimseye mantıklı gelmeyecek. O zamanlar bana mantıklı gelmiyordu. Ama 'Shabooya' adlı bu şarkı sırasında o kadar gülüyordum ki, sadece pantolonumu ıslattım. '

Oldukça utanç verici bir deneyimdi ama Kemper bununla doğrudan yüzleşti. Kemper, saklamaya çalışmak ya da kendine bir şey dökmüş gibi davranmak yerine, az önce ne yaptığını itiraf etti. 'Ayağa kalktım ve 'Pantolonumu ıslattığım için eteğimi değiştirmem gerekiyor' dedim. Kırılmaz Kimmy Schmidt yıldız itiraf etti. Erkek ve dişi rol arkadaşlarının itirafına nasıl tepki verdikleri arasında belirgin bir ayrım vardı. “… Bütün erkekler o kadar iğrençti” dedi, ama “hiçbir bayan gözünü kırpmadı. 'Tabii altını ıslattın. Ne yapabiliriz? ”Erkek rol arkadaşlarının şokuna rağmen, hatta belki de bu yüzden, bu sahne şovdaki zamanından en sevdiği anı haline geldi.

Rol, onun kazara büyük molasıydı

Ellie Kemper’in en büyük çıkışı kesinlikle Ofis , ama yukarıda bahsettiğimiz gibi, ilk başta rol alması şans eseri bir şeydi. Başlangıçta bir rol için seçmelere katıldı Parklar ve Rekreasyon , başka bir popüler NBC komedisi. İki komedi, bir ağdan daha fazlasını paylaştı. Michael Shur ortak yaratıldı Parklar ve Rekreasyon Greg Daniels ile. Shur ayrıca bir yazar ve yapımcıydı Ofis Kemper de bu şekilde rolünü almaya geldi.

Kemper, 'Gösteride olmayan bir bölümü okudum, sadece bir sahneydi' dedi. Entertainment.ie . 'Açıkçası sonunda bunu anlamadım, ama onlarla tanışmam harikaydı ve sonra bu kısmı Ofis daha sonra ortaya çıktı, bu yüzden sonunda her şey yoluna girdi! ' Tanrıya şükür, seçmeler Kemper'ın beklediği gibi gitmedi. Ofis Resepsiyonist Erin olmasaydı eskisi gibi olmazdı.