Ellie Kemper bir ev adı oldu oyuncu kadrosuna katıldı nın-nin Ofis gösterinin beşinci sezonunda. Hatırlayabileceğin gibi, o değildişöhretli ilk fırça. Bu, 2007'de doğaçlama grubundan viral olan bir web videosunda göründüğünde geldi. Derrick Komedi ve CollegeHumor.Ellie Kemper’in İlk Günleri

Derrick Comedy, YouTube'un manzaraya hakim olmasından önceki günlere uzanan, viral başarı öykülerinden biriydi, eğer inanabilirseniz. Kemper'e ek olarak, duymuş olabileceğiniz diğer birkaç yıldız da toplulukla ilgiliydi. SNL Bobby Moynihan ve Donald Glover. Ellie Kemper’in mürettebatla yaptığı en dikkate değer çalışması, onun kötü şöhretli 'Blow Job Girl' videosuydu.Videoyu hiç görmediyseniz, yalnızca birkaç dakika uzunluğundadır ve Ellie Kemper'ın yalnızca dünyanın en kötü sesi olarak tanımlanabilecek oral seks hakkında büyük ayrıntılara girmesini anlatır. Kemper en çok konudan utanacak gibi görünse de, durum hiç de öyle değil. Çünkü eskizin pek iyi olmadığını düşünüyor.

İyi Olduğunu Düşünmüyor

Ellie Kemper bir keresinde A.V. Kulüp Bir röportajda, 'Bu videoyu gerçekten sevmiyorum ve keşke bunun bir şaka olduğunu bilsem de yapmasaydım,' dedi Kemper devam ederek, 'Biraz büyük olmasından nefret ediyorum, çünkü bunun komik olduğunu düşünmüyorum ve bunun işimin özü olmasını istemiyorum. ' Öte yandan ailesi konuyu beğenmedi. Tepkilerinden Kemper, “Ailem pek eğlenmiyor. Annem 'Ellie, ailenizdeki herkes komedyen değil.'Şimdi onun geçmişinin derinliklerinde

Neyse ki, başrol oynadıktan sonra Ofis ve Netflix’teki Emmy adaylığı Kırılmaz Kimmy Schmidt , Ellie Kemper artık müstehcen video için hatırlanmaktan endişelenmek zorunda değil. Bu günlerde kredi listesinde çok aşağılara düşüyor. Geriye dönüp baktığımda, hala oldukça utanç verici, ancak komedyenin ilgilenmesi gereken bir şey yok.

Şimdi Kimmy Schmidt tamamladı, Kemper daha çok ses rollerine odaklandı. Ailesine en son eklenen, geçen sonbaharda doğan oğlu da dahil olmak üzere iki küçük çocuğuyla evde daha fazla zaman geçirmesine izin veriyorlar. O kesinlikle uzun yoldan gelmek komedideki erken, biraz utanç verici günlerden.