Fanları Grey'in Anatomisi hakkında yakın tarihli bir tabloid hikayesinden memnun kalacak Ellen Pompeo ve Patrick Dempsey bir araya gelmek. Yakın tarihli bir Instagram fotoğrafı, bu eski ortak yıldızların flört ettiğini kanıtlamak için sigara içen silah mı? Dedikoducu Polis araştırır.Linda Perry 4 Nicht-Blondinen

'Sonunda birlikte'

Göre Yeni fikir , Pompeo ve Dempsey'in yakın tarihli bir Instagram fotoğrafı, gerçek ilişkileri hakkında çok az şüphe bırakıyor. Bir kaynak, ikisinin 'bıraktıkları yerden devam ettiklerini' söylüyor. Dempsey, geri dönecek şekilde ayarlandı Grey'in Anatomisi bu fotoğrafa götüren 'çok gizli bir kamera hücresi' için.Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Ellen Pompeo (@ellenpompeo) tarafından paylaşılan bir yayınFotoğrafın yayınlanmasının ardından hayranlar “coşkulu” oldu. İçeriden biri 'Kimya hala orada,' dedi ve ikisi 'büyük bir şekilde yeniden bağlandı - birlikte çalışmayı sevdiklerini söyleyebilirsin.' Pompeo'nun bir arkadaşı, 'Kıvılcımlar bu sefer 'tabloların dışında kaldı' 'dedi.

Yani Çıkıyorlar mı Yoksa Çıkmıyorlar mı?

Bu hikaye yanıltıcıdır. 'Sonunda birlikte' başlığı, Pompeo ve Dempsey'in flört ettiğini ima ediyor. Hikayenin kendisi sadece romantizmi ima etmeye çok dikkat ediyor, ancak asla bunun romantik bir buluşma olduğunu açıkça söylemiyor. Dedikoducu Polis bir tahmin var neden: ne bekar .

İkisi de Evli

Dempsey, 1999'da Jillian Fink ile evlendi ve ikisi birlikte üç çocuk büyüttü. Onlar boşanma davası açtı 2015'te ancak yaklaşık bir yıl sonra iptal etti. Pompeo ile evli Chris Ivery , 2007'de Pompeo ile gizlice evlenen Bostonlu bir arkadaş. Uzun zamandır bekar değiller.Yeni fikir okuyucularını, Pompeo ve Dempsey'in 'sonunda birlikte' olduklarını düşünmeleri için yanıltmaktan mutluydu, ama bu gerçekten de tam bir hikaye değil. Bu tabloid'in dediği gibi 'çok gizli bir kamera hücresi' ise, kıvılcımların 'listelerin dışında' olup olmadığını nasıl bilebilir? Grey'in Anatomisi büyük olasılıkla çok sayıda gizlilik sözleşmesi vardır insanların konuşmasını engelle bunun gibi magazin dergilerine. Tüm bu tabloid, şovu tanıtmanın bir yolu olarak '#greysanatomy' etiketli tek bir Instagram fotoğrafı. Ayrıca Dempsey’in geçen hafta yayınlanan gösteriye sürpriz dönüşünden bu yana artık 'çok gizli' değil.

Wer ist Margot Robbie aus

Bu Tabloid'den Diğer Sahte Hikayeler

Dedikoducu Polis Sadece bazı isimler değiş tokuş edildiğinde, bununla neredeyse aynı olan bir hikayeyi bozdu. Bu tabloid kısa süre önce Nicole Kidman'ın Alexander Skarsgard ile yeniden bir araya gelmek doğru, ama bir kez daha seyirciye romantik bir şeyler olduğunu düşündürmeye çalıştı. Keith Urban, raporun iddia ettiği gibi moralini bozmuyor ve tamamen hikaye içermiyor.

Başka bir yanıltıcı hikaye için, Jennifer Aniston'ın bir tarikattan kaçtı . Bu bir abartıydı, çünkü NXIVM ile bir kaçış oluşturacak kadar derinden ilgilenmemişti. Başka bir tam anlamıyla, bu tabloid, Lori Loughlin'in harcayacağını söyledi. Hapishanede Noel . The Fuller Evi yıldızın 27 Aralık'ta gösterime girmesi planlanıyor, ancak Noel Günü olan önceki Cuma günü çıkma olasılığı çok yüksek. Magazin dergisinin kristal bir topu yoktur ve tamamen doğru olanı değil, sadece en heyecan verici hikayeyi yayınlamıştır.

nicolas käfig und alice kim

Yeni fikir sürekli olarak yanıltıcı olan ve güvenilmemesi gereken hikayeler yayınlar. Pompeo ve Dempsey göründü Grey'in Anatomisi bir kez daha birlikte, ama romantizm ekran dışında devam etmeyecek.

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Rapor: Ryan Seacrest 'Trajik Tailspin' de

Rapor: Jon Stewart Film Yapımcılığı Kariyerinin Çöküşü Üzerine 'Ezildi'

Rob Lowe’un Karısı Kimdir? Sheryl Berkoff Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey

'Shark Tank' Oyuncuları Ne Kadar Zengin?

Rapor: Catherine Zeta-Jones, Michael Douglas'a Yüz Germe Yaptırması İçin 'Sipariş Verdi'

ist katie holmes schwanger mit jamie foxx's baby

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.