Ellen Pompeo ve onun kocası, Chris Ivery , bir magazin dergisinin iddia ettiğine rağmen, onu bırakıyor demiyorlar. 13 yıllık çift gayet iyi gidiyor. Dedikoducu Polis sahte hikayeyi düzeltebilir.

Wie oft war Ron White verheiratet?

Göre TAMAM MI! Ellen Pompeo’nun Chris Ivery ile olan evliliğinin 'sona erdiğine' dair 'fısıltılar' oldu. Sözde içeriden biri dergiye, 'Gerçek şu ki, ayrı büyüdüler ve görünüşe göre bir süredir ayrı hayatlar yaşıyorlar.' Çıkış, haberin aktrisin hayranlarını 'şok etmesine' rağmen, çiftin arkadaşlarının 'uzun zaman oldu' dediğini iddia ediyor.'Chris ve Ellen başından beri tuhaf bir maçtı' diyen şüpheli içeriden devam ediyor ve Pompeo'nun TV'deki en yüksek ücretli aktrislerden biri olmasının kocasının durumu hakkında 'tedirgin' hissetmesine neden olduğunu ekliyor. 'Chris'in Ellen’ın başarısıyla ve kariyeriyle ilgili sorunları olduğu söylendi. Ne zaman bir kostarla seksi bir sahnesi olsa, Chris sete gelir ve havada asılı kalırdı ”diyor isimsiz içeriden. Sözde içeriden biri, 'Ellen onun için bahane uydurmaya çalışacaktı, ancak hiçbir zaman her şeye rağmen rahat görünmüyordu.'

Magazin gazetesi, eşler boşanmaya karar verirlerse aralarında “kötüye gidebileceğini” söylüyor. 'Tehlikede olan çok şey var. Ellen ve Chris'in birlikte yaklaşık 85 milyon dolar değerinde olduğu bildiriliyor ”diyor kabataslak habercisi. Hikaye, şüpheli içeriden birinin çiftin üç çocuğunu ima etmesiyle sona erer; bu, çifte birbirleriyle 'iyi oynamalarını' hatırlatan tek şeydir. 'Ellen ve Chris şu anda acı çekiyor olabilirler ama kendilerini çocuklarına adamışlar. Ne olursa olsun, kendilerini ortak ebeveynlik yapmaya adamışlar, ”diye iddia edilen içeriden biri.

Hangisinin daha saçma olduğunu bilmiyoruz: Ivery'nin karısının başarısını kıskandığı fikri veya çiftin 'başından beri tuhaf bir eşleşme olduğunu' iddia eden dergi. Açıkçası, her iki varsayım da çok aşağılayıcı. Her şeye rağmen, makalenin önermesi tamamen sahte. Dedikoducu Polis Pompeo’nun kampında anlatının doğru olmadığını onaylayan bir kişiye ulaştı. Dahası, magazin dergilerinin aktris hakkında hiçbir fikri olmadığı kanıtlandı.

2019 yılında Dedikoducu Polis güvenilmez çıkışı bozdu Küre bunu iddia etmek için Ellen Pompeo istifa ediyordu Grey'in Anatomisi sağlık sorunları nedeniyle . Dergi, oyuncunun çalışmasını zorlaştıran 'nefes kesici bir durum' nedeniyle sözleşmesini yenilemeyeceğini savundu. Dedikoducu Polis Gülünç hikayeye gülen aktrisin temsilcisine ulaştı. Magazin dergilerinin Pompeo’nun kişisel ya da profesyonel yaşamında neler olduğu hakkında hiçbir fikri yok.

Handelsakteur der staatlichen Farmversicherung

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.