'Ortalama' var Ellen DeGeneres yorumlar ve bir 'viral ölüm aldatmacası' talk-show sunucusu zorbalığa uğramış gibi hissettirdi? Bir tabloid öyle düşünüyor. Dedikoducu Polis hikayeye baktı ve haberi en iyi ihtimalle şüpheli buldu.

königliche ankündigung: william & kate wird offiziell könig & königin sein

Ellen DeGeneres'in kötü yollarının kariyerine zarar vermek için geri döndüğüne dair söylentiler bu hafta magazin dergilerine geri döndü. Küre . Elbette kendi yeteneklerini eklemek için çıkış noktası görünüşte hiç bitmeyen söylentiler DeGeneres'in 'Yeni Kraliçe' olduğu iddia edilen statüsü hakkında ve şimdi talk-show sunucusunun 'kaygıdan sakatlandığını' ve 'zar zor uyuyabildiğini' iddia ediyordu.Bu yeni iddialar, '#ripellen' ifadesinin Twitter'da popüler olmaya başlamasından sonra geldi. Hashtag başlangıçta söylentiler hakkındaydı Ellen DeGeneres Gösterisi iptal edildi, ancak bazı sosyal medya kullanıcıları DeGeneres'in öldüğü söylentilerini yaymaya başladı. Bununla birlikte, bu ilanların çoğunun şaka olarak yapıldığı ve bir kullanıcının Justin Bieber'ın bir fotoğrafının üzerine '#ripellen' yazdığı açıktır.

Yayına 'içerdekiler' tarafından bildirilen bu yeni kötü tanıtım döküntüsü, DeGeneres'i uyuyamaz hale getirdi ve endişeyle boğuştu. Kaynak, 'Ellen bu düşmanlığı hak edecek hiçbir şey yapmadığı konusunda ısrar ediyor ve zorbalığa uğradığını hissediyor' dedi.

Melissa McCarthy Gewichtsverlust ergänzt

Daha sonra, muhtemelen prizin talk-show sunucusu hakkında paylaşacak yeni bir şeyi olmadığı için, çıkış daha sonra çeşitli skandallar ve tartışmalar bu yıl DeGeneres hakkında ortaya çıkan. Magazin kaynakları ayrıca DeGeneres'in Liza Minnelli'yi rahatsız ederek 'Tinseltown'un her yerinde düşman edindiğini' iddia etti. Kabare yıldız bir drag queen idi. Paula Abdul, DeGeneres'in onu yargıç olarak değiştirmesinden sonra da sözde üzgündü. Amerikan İdolü .

Çıkış, DeGeneres'i, Olimpiyat şampiyonunun eşcinsel evliliği desteklememesinin ardından 'Caitlyn Jenner’ın TV kariyerini torpidoya alma sözü vermekle' suçladıktan sonra gülünç duruma düştü. Şüpheli kaynak şu sonuca vardı: 'Ellen’ın kamuoyu imajı herkese iyi davranan bir tatlım. Ama kamera dışında, özüne kadar sahtedir! ' Bu, sohbete yeni veya üretken hiçbir şey eklemeyen, güç durumdaki talk-show sunucusu hakkında abartılı bir hikayeydi.

Elbette, viral hashtag ve şakanın DeGeneres'in duygularını incitmiş olması mümkündür, ancak bir çıkış noktasına güvenmek, Küre , özellikle DeGeneres ve eşi Portia de Rossi hakkındaki haberlerine gelince. Sonuçta, bu, bunu bildiren aynı çıkıştı. DeGeneres, de Rossi’nin potansiyel yemek pişirme şovunu kıskanıyordu . Bu tamamen yanlıştı, Dedikoducu Polis bu arada bulundu.

Shiloh Jolie Pitt und Brad Pitt

Dedikoducu Polis okuyucularına yeni bir şey hakkında bilgi vermeyen ve tamamen Ellen DeGeneres hakkındaki tatsız hikayeleri yeniden canlandırmak için bir bahane olarak yazılmış gibi görünen bu makale kadar şüpheli. Bu hikaye muhtemelen yanlıştı, ancak bunu bir uzlaşma olarak 'karmaşık' olarak işaretleyeceğiz çünkü her şeyin mümkün olduğunu varsayıyoruz.

Bilginize, Ellen DeGeneres'in hit talk şovu iptal edilmiyor, ne de DeGeneres bırakmayı düşünüyor . Rağmen son zamanlardaki olumsuz hikayeler tufanı DeGeneres'in TV'den bu kadar kolay takip edilmeyeceği açık.

Kararımız

Dedikoducu Polis her iki şekilde de bir karara varamaz.