Ellen DeGeneres ve Portia de Rossi 'Nin evliliği sürekli olarak yanlış söylentiler ve söylentiler tarafından parçalanıyor. Geçen yıl, bir tabloid, DeGeneres'in de Rossi ile Avustralya'ya taşınmayı reddettiği ve şovunu iptal ederek çifti arasında evlilik sorunlarına yol açtığı anlatısını itti. Dedikoducu Polis ancak o sırada sahte raporu bozdu. Geriye dönüp baktığımızda, magazin dergilerinin çiftin evliliği hakkında en ufak bir fikri olmadığı aşikar.

Ellen DeGeneres Portia de Rossi ile Ayrılmayı Red mi Etti?

Geçen yaz, çoğu kez itibarını yitiren dergi Star iddia edilen DeGeneres ve de Rossi’nin evliliği tehlikedeydi çünkü talk-show sunucusu onun gösterisini üç yıl daha yeniledi ve bu da Rossi'yi “harap etti”. Sözde içeriden biri yayına verdiği demeçte, DeGeneres Hollywood'u bırakıp Rossi'nin yerli Avustralya'sına taşınacağına 'yemin etti' ama sözüne geri döndü. İçeriden şüpheli olan kişi devam etti, 'De Rossi bunu bir ihanet olarak gördü' ve ikisi sallantıdaydı ve bazıları 'ilişkilerinin uzun sürmeyebileceğini' belirtti.Çıkışta sadece isimsiz bir içeriden birinin sözleri vardı, ancak iddiasını destekleyecek gerçek bir kanıt yoktu. Dedikoducu Polis Karşılıklı bir arkadaşımız ve DeGeneres ile iletişime geçerek, o ve de Rossi'nin çalışmaya devam etme kararı yüzünden kavga etmediklerini söyledi. Dedikoducu Polis emin oldu Tutuklanan Geliştirme aktris asla karısına Avustralya'ya taşınması için baskı yapmadı.

Portia Ellen'ın Yanında

DeGeneres daha önce karısının yakında emekli olmak istediğini kabul etse de, de Rossi DeGeneres'e sürekli bir destek oldu. Akımla bile DeGeneres'in çalışanlarına karşı acımasız olduğu iddiaları eski oyuncu karısının yanında durdu. Ancak dergi, DeGeneres ve de Rossi'nin uzun sürmeyeceği konusunda ısrar etmeye devam etti.

Ellen ve Portia’nın İlişkisinin Arkasındaki Gerçek

Magazin dergisinden başka bir yanlış hikaye Dedikoducu Polis düzeltildi mi Ellen DeGeneres ve Portia de Rossi evliliklerini kurtardı tatile çıkarak. Çıkış, eşlerin evliliklerinde 'alevi yeniden yakmak' istediklerini, kaçışların sorunlarına çare olacağını düşündüklerini iddia etti. Dedikoducu Polis DeGeneres ve de Rossi'nin, parça yayınlanmadan önce yıldönümlerini kutladıklarını ve hiçbir şeyin ikisinin sorun yaşadığını göstermediğini kaydetti.

Geçen Ocak, iddia eden aynı gazeteyi basmıştık Kevin Hart, DeGeneres ve de Rossi arasında sorunlara neden oluyordu . O sıralarda Hart, LGBTQ topluluğu hakkındaki tartışmalı yorumları nedeniyle ateş altındaydı, ancak DeGeneres onu savundu. Dergi, bu durumun Rossi'yi kızdırdığını iddia etti, ancak makalenin saçma olduğunu doğrulayan çifte yakın bir kaynakla görüştükten sonra yanlış hikayeyi çürütdük.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.