Vardır Ellen DeGeneres plastik cerrahiye döndü çünkü stres onun çeşitli skandalları onu yaşlandırdı mı? Bir gazetenin yakın zamanda yayınladığı tuhaf hikaye bu. Dedikoducu Polis dedikodulara baktı ve durum hakkında kendi düşüncelerimizi aldık.

Ellen DeGeneres Gerilim Belirtilerini Gösteriyor mu?

The Küre birkaç hafta önce, DeGeneres'in, yüzleşmenin stresiyle yüzünde olduğu varsayılan hasarı gidermek için bir dizi prosedür yaptırmayı planladığını bildirdi. çok fazla skandal . Tanımlama Ellen DeGeneres Gösterisi 'skandal vahşisi' olarak sunucu, gösterinin perde arkasındaki 'zehirli' bir çalışma kültürünün komedyen üzerinde 'çirkin bir etki' yaptığına dair ısrar eden kaynaklardan alıntı yaptı.Green Eggs and Jambon galasında mavi bir gömlek ve beyaz pantolon giyen Ellen DeGeneres

(Kathy Hutchins / Shutterstock.com)

Amal und George Clooney trennten sich

Gözlerinin altındaki çantalarda, sarkık yanaklarda ve çenede görülüyor. Korkunç bir şey patlatıyor ve yaşadığı stresten cildi lekeli görünüyor, 'diye ispiyonlu tabloid' casusu 'diye ekledi,

Makyajla bile bitkin görünüyor!

Ellen Maliyetten Kaçıyor

Tipster, 'görüntü bilincine sahip' DeGeneres'in bu 'bitkin' görünümünü değiştirmek için 'çaresiz' olduğunu iddia etti. Kaynağı açıkladı,

Dermatologlar ve cerrahlardan randevu alıyor, botoks dolgusu, yüz germe ve göz kaldırma, boynunu sıkılaştırmak için ameliyat ve mikrodermabrazyon talep ediyor. Ne kadara mal olacağı umurunda değil çünkü para önemli değil.

Doğal olarak, çıkış noktası, DeGeneres'in stresinin, karısı Portia de Rossi ile 'bocalayan evliliğinden' yardımcı olmadığını iddia etme şansını kullanır. İçeriden biri 'Sorunları paylaştılar ve Ellen'ın diva davranışı suçlu,' diye ekledi, 'Ellen'ın geçmişte ve günümüzde çalışanları ile bu kadar çok belaya girmesine neden olan da buydu.'

Savanne Guthrie Blätter heute zeigen
Beyaz takım elbiseli Ellen DeGeneres ve mavi elbiseli Portia De Rossi People

Ancak kaynak, şimdilik de Rossi'nin eşinin yanında duracağını söyledi. 'Portia, Ellen’ın ameliyat planlarını da destekliyor,' dedi, 'Ellen'ı daha iyi hissettirecek her şey.' Bu haber okurken tanıdık geldi ve 2018'de bu tabloidden benzer bir hikaye gördüğümüzü fark ettik.

Bu Söylenti Daha Önce Görmüştük ...

O zamanlar Küre ısrar etti DeGeneres plastik cerrahiye 1 milyon dolar harcamıştı , sözde de Rossi'nin onu boşamasını engellemek için. Dedikoducu Polis duruma yakın bir kaynakla kontrol edildi, kim rapora güldü.

Görünüşe göre tabloid'in plastik cerrahi öngörüsü yine yanlış. Çıkış, açık bir şekilde DeGeneres'in yaşlı saldırıda görünmesini utandırmaya çalışıyor. Tabloidler sıklıkla kullanır ünlülerin çirkin fotoğrafları özellikle kadınlar, kişinin plastik cerrahiye ihtiyacı olduğunu veya ameliyat olduğunu 'kanıtlamaya' çalışmak. Bu aşağılayıcı, değersiz bir teknik, ancak bu Küre Peki ne bekliyorsun? Bunu belirtmemize gerek yok ama DeGeneres her zamanki hali gibi görünüyordu Ellen DeGeneres Gösterisi . Dedikoducu Polis bu hikayeyi tamamen yanlış olarak değerlendiriyor.

Bu çıkış, Ellen DeGeneres'in durumu ve Portia de Rossi’nin evliliğiyle ilgili söylentileri ilk yayılışı değil. Sadece birkaç ay önce, priz ısrar etti DeGeneres, Portia de Rossi’nin potansiyel yemek pişirme şovunu kıskanıyordu . Dedikoducu Polis haklı olarak bir yemek pişirme şovuyla ilgili inandırıcı bir haber olmadığını, ayrıca DeGeneres'in karısının yemek pişirmesini filme aldığını belirtti, bu da DeGeneres'in de Rossi'nin tutkularını desteklediğini gösteriyor. Bu çıkış gerçekten araştırmalarını yapmalı.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.

Nicole Brown Simpson Sydney Brooke Simpson