Dır-dir Ellen DeGeneres emekli oluyor ve şimdiden onun yerini alacak mı? Chrissy Teigen, Neil Patrick Harris ve Ellie Kemper'i gündüz gösterisine ev sahipliği yapacak olası adaylar olarak gösteren bu haftanın magazin dergilerinden birinde iddia budur. Dedikoducu Polis rapora baktı ve sadece çürütebilir.

Yaşam tarzı 16 yıldan uzun süredir yayında olan DeGeneres'in 'eşi Portia de Rossi’nin ısrarında Emmy ödüllü gündüz talk şovundan emekli olduğunu' iddia ediyor. Dergi ayrıca komedyenin 'dans ayakkabılarını doldurmak için bir süper yıldız listesi hazırladığını' iddia ediyor. Ayrılacak olsa bile tabloid, DeGeneres'in 2020'deki sözleşmesi bittikten sonra programın devam etmesini istediğini iddia ediyor.Bu amaçla, derginin kaynağı 'Ellen, aralarında' geçmişte onun yerine geçen 'Kemper, Harris ve Teigen de dahil olmak üzere birkaç konuk ev sahibine ulaştığını iddia ediyor. Tipster, 'Bu kolay bir karar değil, ama yakında vereceği bir karar' diye itiraz ediyor. Aslında, Dedikoducu Polis kendisine bir karar verdiği ve henüz emekli olmaması gerektiği söylendi.

DeGeneres'in karısının talk show yapmak yerine başka yaratıcı mekanları denemesini isteyeceği doğru. Aralık 2018'de New York Times DeGeneres ile röportajda, de Rossi'nin 'Üstesinden gelebileceği başka şeyler de var' dediği aktarıldı. Bununla birlikte, bir üretim kaynağı yalnızca Dedikoducu Polis DeGeneres'in 'emekli olma planı olmadığını'.

Elbette, bu son masalın bilgi kaynağını da göz önünde bulundurmak gerekiyor. Yaşam tarzı Gündüz ana bilgisayarı hakkında raporlama söz konusu olduğunda kötü bir geçmişe sahiptir. Örneğin Ocak ayında, Dedikoducu Polis ısrar ettiğinde çıkışı bozdu DeGeneres, de Rossi ile çocuk sahibi olmak için gösterisini bırakıyordu. . Gazete, sözde içeriden birinin Dejenere'nin 'o ve Portia'nın bir aile kurabilmesi için geri adım atmaya karar verdiğini' söylediğini aktardı. Elbette, talk-show sunucusu, kendisinin ve Rossi'nin ilişkilerinin başında çocuk sahibi olmama konusunda anlaştıklarını kamuoyuna açıkladı.

Ayrıca, geçtiğimiz altı ayda yanlış bir şekilde iddia edilen aynı yayın DeGeneres ve de Rossi evliliklerini kurtarmak için ayrı yaşıyorlardı. . Birbirinden uzakta zaman geçirmek bir yana, sadece iki gün önce, de Rossi, DeGeneres'in Instagram hesabından Toronto'da onu şaşırtan bir video yayınladı . Ve Aralık ayında, de Rossi, kendisi ve DeGeneres'in Instagram'da bir fotoğrafını paylaştı arka planda bir Noel ağacı ve 'Eşimin muhteşem Netflix özel Relatable özelliğiyle ilgili izleme partimize hazırlanıyoruz' yazısıyla birlikte.

Çıkış, DeGeneres hakkında daha önce yanlıştı ve yine yanlış. Sözleşmesini yenilemediği düşünülse de, Dedikoducu Polis 2020'den sonra kalacağından emin. Belki derginin güvenilmez DeGeneres kaynaklarını emekli etme zamanı gelmiştir.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.