Bir tabloid iddiaları Ellen DeGeneres ve Portia de Rossi 'Nin evliliği dertte çünkü talk-show sunucusu gösteriyi bırakıp karısıyla Avustralya'ya taşınmayı reddediyor. Hikaye hakkında hiçbir şey uzaktan doğru değil. Dedikoducu Polis düzeltebilir.

DeGeneres kısa süre önce talk show sözleşmesini üç yıl daha yenileyeceğini duyurdu. Star , karısı karardan “mahvoldu”. İçeriden biri olduğu iddia edilen bir kişi dergiye, DeGeneres'in Hollywood'u terk edip de Rossi'nin memleketi Avustralya'ya taşınacağına 'yemin ettiğini', ancak sözüne geri döndüğünü söyledi. Sözde kaynak, '[De Rossi] bunu bir ihanet olarak görüyor' diye ekliyor. 'Titrek bir zemindeler ve bazıları ilişkilerinin uzun sürmeyebileceğini söylüyor.'Bu öncül doğru değil ve özellikle orijinal de değil. Nisan ayında, Dedikoducu Polis paçayı ele vermek Star Kardeş satış noktası, Temasta , benzer şekilde iddia etmek için DeGeneres ve de Rossi evlilik krizi geçiriyordu çünkü TV sunucusu gündüz gösterisini bırakmayı reddetti. Haziran ayında, tabloid'in diğer kardeş yayınındaki bir haberi çürütmüştük. TAMAM MI! dedi ki DeGeneres ve de Rossi ayrılacaktı talk show sunucusunun sözleşmesini yenilemesi üzerine.

Bu senaryo ilk ortaya çıktığında doğru değildi ve artık gerçek de değil. Dedikoducu Polis Ortak bir arkadaşımız ve DeGeneres ile görüştük, o ve Rossi'nin çalışmaya devam etme kararı konusunda kavga etmediklerini söyledi. Ayrıca, Tutuklanan Geliştirme aktris asla karısına Avustralya'ya taşınması için baskı yapmadı.

Los Angeles merkezli sanat şirketi General Public'i kuran de Rossi'nin yoğun bir kariyeri olduğu unutulmamalıdır. Güvenilir olmayan çıkış, de Rossi’nin iş girişiminden bahsetmeye zahmet etmez. Eski aktris, kısa süre önce merkezi Los Angeles'ta olan bir şirket kurduğunda Avustralya'ya taşınmak istemiyor.

Gelince Star , Dedikoducu Polis haksız yere iddia ettiği için geçen hafta dergiye seslendi DeGeneres ve de Rossi evliliklerini kurtarmak için Amsterdam'a gitti . Gerçekte, mutlu eşler sadece tatile çıktılar. Bir aydan daha kısa bir süre önce, DeGeneres, kutlayan bir Instagram gönderisini paylaştı de Rossi ile 11. evlilik yıl dönümü. 2008 düğünlerinden bir fotoğrafla birlikte, talk-show sunucusu şöyle yazdı: “Mutlu yıllar, Portia. 11 yıl. En sevdiğim kişi ile en sevdiğim numara. ' Magazin bu hikayeyi kaç kez satmaya çalışsa da, ikisi arasında hiçbir evlilik sorunu yok.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.