Dır-dir Ellen DeGeneres 2022'de talk-show'unu bırakıyor mu? Bu hafta bir tabloid geleceği bildiğini düşünüyor. Dedikoducu Polis iddiaları araştırdı ve şüpheli bulundu.

National Enquirer bu hafta tahmin eden kısa bir makalesi var Ellen DeGeneres çılgınca popüler talk şovu için 2022'deki sözleşmesini yeniden imzalamayacak, Ellen DeGeneres Gösterisi . Kaynaklar, Komedyenin İşçi Bayramı'ndan sonra gündüz söyleşi şovuna ev sahipliği yapmak için geri döneceği önümüzdeki sezon, DeGeneres'in sonuncusu olacak.Gerçekte hiç bahsedilmemesine rağmen skandallar ve tartışmalar Bu yıl makalede DeGeneres'i rahatsız eden bu iddialar, muhtemelen yıldızın neden şovda ilerlemeyi planlamadığını gösteriyor. Bir kaynak ısrar ediyor, 'Ellen'ın sözleşmesi 2022'de sona eriyor ve yeniden imzalamak gibi bir niyeti yok.'

Sözde kaynak, DeGeneres'in 'partiden ne zaman ayrılacağını bildiğini' ve 'bir milyon izleyiciyi kaybettikten sonra' DeGeneres'in yoluna devam etmeye hazır olduğunu söylemeye devam ediyor. Kaynak, DeGeneres 'sözleşmesi sona erdiğinde veda etme zamanının geldiğini anlıyor' diye ekliyor. Gösteriden uzaklaştığı iddia edilmesine rağmen, DeGeneres sadece başparmağını döndürmeyi planlamıyor. 'Harcayabileceğinden daha fazla para kazandı ve yeni projelere ve evleri çevirmek gibi tutkulara odaklanacak. Belki onu HGTV'de görebiliriz! ' Sözde kaynak neşeyle sona eriyor.

Hakkında söylentiler Ellen DeGeneres talk şovunu bırakıyor yıllardır ortalıkta dolaşıyor, bu yüzden bu son söylentiyi yutmakta zorlanırsak lütfen bizi affedin. Başlangıç ​​olarak, tabloid bundan iki yıl sonra olacak bir şey hakkında bir tahmin yapıyor. DeGeneres'in sözleşmesini yenilememeyi seçmesi mümkün mü? Kesinlikle. Her şey mümkündür, özellikle bu kadar uzun bir zaman diliminde. İki yıl önce hiç kimse mevcut koronavirüs salgınını tahmin edemezdi. Bu tabloid sadece uzun vadeli bir bahis yapıyor ve muhtemelen insanların 2022 geldiğinde tahminlerini tamamen unutacaklarını umuyor. Bu hikaye geldikleri kadar karmaşık.

National Enquirer Ellen DeGeneres söz konusu olduğunda neredeyse her zaman hikayeyi tamamen yanlış anlar. Geçen yılın sonlarında, saygın olmayan yayın iddia edildi DeGeneres 'korkunç bir harcama çılgınlığı' içindeydi karısı Portia de Rossi endişeliydi. Dedikoducu Polis söylentinin yanlış olduğunu belirledi. Ondan önce Enquirer iddia edildi de Rossi ve DeGeneres bölünüyordu DeGeneres, Jennifer Aniston'ı Ellen Gösterisi . Bu yine başka bir yanlış söylentiydi Dedikoducu Polis dinlenmekten fazlasıyla mutluydu. Bu tabloid ve onun gibi diğerleri, okuyucuları cezbetmek için acıklı bir girişimde sürekli olarak düzmece hikayeler yayıyor.