Ellen DeGeneres asla baltayı gömmek zorunda kalmadı Kelly Ripa çünkü iki talk-show sunucusu, tam olarak bir yıl öncesinin bugünkü raporuna rağmen asla kan davası açmadı. Dedikoducu Polis başlangıçta sahte iddiayı 12 ay önce bozdu. O zamanlar, DeGeneres'in Ripa'yı küçümsediği için affedilmeyi beklediği iddia ediliyordu. Michael Strahan konuk olarak gündüz gösterisinde ve şimdi bir yıl sonra, magazin dergisinin uzun hikayesinde hiçbir şey olmadığı açık.

10 Kasım 2017'de, Star korunmuş DeGeneres, Strahan'ı şovuna koyduğu için onu affetmesi için Ripa'ya 'yalvarıyordu' . Magazin dergisi, DeGeneres ve Ripa’nın eski 'Live' ortak ev sahibinin 'Kelly'ye yapıştırmak için' birlikte komplo kurduğunu iddia etti, bu yüzden Strahan sadece bir ay önce gündüz programındaydı. Dergi, Ripa'nın Strahan'ı tuttuğu için 'alay ettiğini' ve 'kötü bir tokat' çektiğini hissettiği DeGeneres ile 'öfkeli' olduğunu iddia etti.Hatta sözde bir 'kaynak', DeGeneres'in 'kendinden utanmış' olması gerektiğini çünkü eski 'Live' sunucusunu yanında bulundurmak 'sadece anlamsız' olduğunu söyledi. Aynı sözde içeriden, bölümün yayınlanmasının ardından DeGeneres, Strahan'ı konuk olarak seçmenin 'incitici' olduğunu anladığını ve o kadar 'pişmanlık duyduğunu' ve Ripa'nın affını ve 'baltayı gömmek' istediğini belirtti. Fakat Strahan'ın 'Ellen DeGeneres Şovu' na katılması Ripa ile hiçbir ilgisi yoktu. Açıkken, emekli futbolcu, TV kişiliğine dönüştü NFL İstiklal Marşı protestolarını tartıştı.

365 gün önce hikayeyi ilk kez yakaladığımızda, kusursuz bir DeGeneres kaynağı, tabloid'in Strahan'ın görünüşüne ilişkin yorumunu bir 'şaka' olarak nitelendirdi ve bize bunun Ripa'da alay etmemesi veya 'kötü bir tokat' almayacağına dair güvence verdi. Elbette, DeGeneres'in 'Live' sunucusuyla 'pişmanlık duymak' ve 'baltayı gömmek' için gerçekten bir nedeni olsaydı, eski futbol yıldızını bir daha açmazdı. Ama sadece iki ay önce, Strahan yine programında DeGeneres ile konuşuyordu. askeri gazilere para toplamak için yaptığı 25 şınav mücadelesi hakkında. Ayrıca, Ulusal Marşı sırasında hala NFL'de çalıyor olsaydı diz çöküp diz çökmeyeceğini de tartıştı ve Strahan, 'GMA Günü' ev sahibi Sara Haines ile, yaklaşmakta olan Netflix stand-up özel gösterimi de dahil olmak üzere bir dizi konuda DeGeneres ile röportaj yaptı. ve Portia de Rossi'nin 'tek' olduğunu anladığında.

Aradan geçen yıl Dedikoducu Polis düzeltildi Star Strahan, Ripa ve DeGeneres hakkındaki yanlış hikayesinden ötürü, tabloid haberciliği ile çok daha iyi hale gelmedi. Örneğin yılın başında, hakkında absürt bir hikaye yazdık. DeGeneres, de Rossi ve Anne Heche ile 'aşk üçgeninde' . Belki de o magazin dergisinin 'baltayı gömmesinin' ve talk-show sunucusu hakkında kanıtlanacak şekilde gerçek dışı ve 'sadece kaba' hikayeler yazmayı bırakmasının zamanı gelmiştir.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.