Dır-dir Ellen DeGeneres ağrılı bir boyun yaralanması nedeniyle talk şovunu bırakmaya zorlanmak? Magazinlerden birinin öne sürdüğü yanlış iddia bu. Dedikoducu Polis bunun doğru olmadığını öğrendi.

Yaklaşık iki hafta önce DeGeneres, talk şovunda boynunu incittiğini ancak nasıl olduğu hakkında hiçbir fikrinin olmadığını açıkladı. Ertesi gün, TV kişiliği izleyicilerine bir güncelleme yaptı ve bir kiropraktörün ona burkulduğunu söylediğini açıkladı. Yaralanma ciddi bir şey gibi görünmüyor ve DeGeneres o zamandan beri herhangi bir sorun olmadan gösterisine ev sahipliği yapıyor. Ne yazık ki National Enquirer şimdi durumu dramatik ve yanlış bir şekilde sansasyonelleştiriyor.'Ellen'ı Bırakmaya İten Sağlık Sorunları!' derginin son sayısında bir manşet okur. İçeriden biri olduğu iddia edilen bir kişinin, 'Ellen zaten haftada sadece dört gün çekim yapıyor ve insanlara artık eziyetle başa çıkamayacağını söylüyor.' Dergi, TV sunucusunun yakın zamandaki boyun yaralanmasını 'gizemli ve felç edici' olarak tanımlamaya devam ediyor. Gerçekte, sadece boynunu burktu. Zaten düzelen durumuyla ilgili ciddi hiçbir şey yok.

Aslında, DeGeneres iki hafta önce şovunda daha iyi hissettiğini söyledi. O zamandan beri işini yaparken herhangi bir sorun yaşamadı. Yine de Dedikoducu Polis duruma yakın bir kaynakla görüştü ve derginin makalesinin saçma olduğunu doğruladı. DeGeneres boyun burkulması nedeniyle televizyondan istifa etmiyor. Daha iyi bir terim olmadığı için, tabloid bir köstebek yuvasından bir dağ yapıyor.

Ne zaman Enquirer talk-show sunucusunun kariyeri hakkında hikayeler uydurmakla meşgul değil, genellikle Portia de Rossi ile olan evliliğini hedef alıyor. Mart ayında, Dedikoducu Polis haksız yere iddia ettiği için dergiyi bozdu DeGeneres ve de Rossi’nin evliliği 'çöküyordu' ve 'ayrı hayatlar' yaşıyorlardı. Ağustos ayında 11. evlilik yıl dönümünü kutlayan mutlu eşler güçleniyor.

Geçen yıl, Dedikoducu Polis dergiyi iddia eden bir kapak haberi yayınladığı için çağırdı DeGeneres, Rossi tarafından 'terk edilmişti' ve onlar 400 milyon dolarlık bir boşanmaya gidiyorlardı. Bundan kısa bir süre önce, magazin gazetesi DeGeneres ve de Rossi 'evlilik krizi' yaşıyordu bu da talk-show sunucusunun nikah yüzüğünü terk etmesiyle sonuçlandı. Çıkışın DeGeneres'in kariyeri, kişisel hayatı veya sağlığı hakkında sıfır içgörü sahibi olduğu oldukça açık. DeGeneres, mevcut sözleşmesinin sona erdiği en az 2022 yılına kadar talk show'una ev sahipliği yapmaya devam edecek. Burkulan bir boyun buna engel olamaz.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.