Dır-dir Ellen DeGeneres ile yaptığı röportaj için tepkiyle karşılaştıktan sonra talk şovunu bırakması Kevin Hart geçen ay? Bu haftanın gazetelerinden birinde iddia bu. Dedikoducu Polis sahte hikayeyi çürütebilir.

Ocak ayında, DeGeneres, birkaç yıl önce homofobik tweetlerin yeniden ortaya çıkmasının ardından Oscar'lara ev sahipliği yapmaktan çekildikten sonra komedyeni savundu. Talk-show sunucusu halkı Hart'ı affetmeye çağırdı ve Akademi'yi çizgi romanı 2019 Oscar'larının ev sahibi olarak eski durumuna getirmeye çağırdı. LGBT topluluğunun bazı üyeleri, DeGeneres'i Hart'ı desteklediği için eleştirdi. Küre , geri tepme yüzünden TV işinden ayrılıyor.Sözde bir kaynak dergiye, 'Ellen'ın yoluna çıkan saf nefret onun için büyük bir şok oldu' dedi. 'Ellen, sevilen bir TV simgesi olmaya alışmış ve zorbalığın hedefi olamayacak kadar yaşlandığını düşünüyor.' İçeriden biri olduğu iddia edilen kişi, 'Haftalardır sıkıntı içindeydi ve herkes Ellen'ın emekli olduğunu ilan ettiği yıl 2019 olup olmadığını merak ediyor.'

Celine Dion Gewichtsverlust Foto

Şüpheli ihbarcı ayrıca, DeGeneres'in son derece 'güvensiz' olduğunu ve 'meslektaşları ve hayranlarından umutsuzca kabul görmesi gerektiğini' ileri sürüyor, bu yüzden Hart'la yaptığı röportajdan ötürü sözde eleştirilerden sersemletiyor. Görünüşte sahte olan kaynak şöyle devam ediyor: 'Bir kişi sosyal medyada olumsuz bir şey söylediğinde, Ellen depresyona giriyor' ve şimdi onun talk-show'una katılanlar 'bırakacağından endişeleniyorlar.'

elsa pataky und adrien brody

DeGeneres'in Hart's Oscars tartışmasını ele alma şeklinden memnun olmayan pek çok insan olduğu doğru olsa da, magazin dergisinin iddia ettiği gibi, hiçbir zaman tam olarak ezici bir 'saf nefret' gelgit dalgasıyla karşı karşıya kalmadı. TV sunucusunun röportajına öfkelenenlerin çoğu hayal kırıklıklarını dile getirdiler, ancak onun 'zorbalığın hedefi' olduğunu ve bir saldırı barajıyla karşı karşıya olduğunu söylemek doğru değil. Ayrıca, röportajın sonuçlarının büyük ölçüde ortadan kalktığını ve DeGeneres'in talk şovuna memnuniyetle ev sahipliği yapmaya devam ettiğini belirtmekte fayda var.

Ne olursa olsun, Dedikoducu Polis Kayıtta konuşamayan TV yıldızına yakın bir kaynağı kontrol etti, ancak derginin hikayesinin uydurma olduğunu bize garanti etti. Bu, bir gazetecinin Oscar tartışmalarını sahte bir raporun temeli olarak kullandığı ilk sefer değil. Geçen ay aradık Küre Kardeş yayını, Star , haksız yere iddia ettiği için Portia de Rossi, Hart'ı savunduğu için DeGeneres'ten boşanıyordu. talk show'unda. Eşler hala çok mutlu evliler.

Ayrıca not edilmelidir DeGeneres söyledi New York Times Aralık ayında, sözleşmesi 2020'de sona erdiğinde talk-show'undan ayrılmayı düşünüyordu. Hart ile röportajından çok önce bu duyguyu dile getirdi. TV sunucusu gelecek yıl ayrılmaya karar verirse, bu kararın aldığı tepkilerle hiçbir ilgisi olmayacak.

Wo sind die Hanson Brüder?

Ek olarak, Küre talk show sunucusu hakkında doğru haberler almak için pek güvenilir bir kaynak değildir. Geçen yıl, Dedikoducu Polis Yanlış iddia ettiği için gazeteyi bastı DeGeneres boşanıyordu çünkü de Rossi bebek evlat edinmeyi reddetti onunla. Eşler çocuk sahibi olmama konusunda hala birlikte ve aynı sayfadalar. Hart ve onun talk-show'unun geleceği ile ilgili bu son makale daha kurgu.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.