Yaptı Ellen DeGeneres karı itmek Portia de Rossi oyunculuğu bırakmak? Bu haftanın gazetelerinden birinde iddia bu. Dedikoducu Polis kaydı düz ayarlayabilir.

Wolf der Wall Street Kids

Bu aydan daha erken, de Rossi 'The Ellen DeGeneres Show' da tanıtıldı sanat küratörlüğü ve yayıncılık şirketi General Public'i kurmak için oyunculuktan emekli olduğunu söyledi. Göre TAMAM MI! Ancak şov dünyasından ayrılmak aktrisin fikri değildi.Sözde 'kaynak' dergiye şöyle diyor: 'Ellen, Portia'yı kariyerinden vazgeçmesi için suçladı. Bir süredir sorunlar yaşıyorlar ve Ellen ona evin geçimini sağlayan kişi olarak daha destekleyici bir eşe ihtiyacı olduğunu söyledi, bu yüzden Portia sonunda pes etti. ' Prizin şüpheli kaynağı, 'Hayatlarının Ellen etrafında nasıl döndüğünü gösteriyor. Ancak bu yara bandının onlar için işe yarayıp yaramadığını sadece zaman gösterecek. '

Başından beri bu hikaye mantıklı değil. De Rossi bir kariyer değişikliği yapıyor, çalışmaktan emekli değil. Aktris-iş kadını-dönüşen yeni şirketini yerden alırken muhtemelen çok meşgul olacak. Derginin hatalı önermesi, DeGeneres'in karısının oyunculuğu bırakmasını istediği, böylece daha sık etrafta olmasını istediği, ancak de Rossi'nin yeni kariyeriyle meşgul olacağı yönündedir.

De Rossi, karısının talk şovunda nedenini açıkladı o oyunculuktan vazgeçme kararını verdi, “45'e yaklaşıyordum… ve sadece merak ediyordum, 'Daha önce hiç yapmadığım halde üstesinden gelebileceğim, gerçekten zor ve farklı olacak bir şey var mı?' 'dedi. . 'Bu kararı yaklaşık 18 ay önce verdim.'

Wer ist die Mutter von Jamie Foxx jüngste Tochter

Oyunculuğu bırakmasına rağmen, de Rossi, 'Arrested Development' ın yeni sezonunda yer alıyor. Oyuncu, dizinin bu ayın başlarında yayınlanan kırmızı halı galasında neden dizi için bir istisna yaptığını açıkladı. 'Tutuklanmış Geliştirme' yi çok seviyorum ve bu sezonun bir parçası olmasaydım çok üzülürdüm, 'diye açıklığa kavuşturan aktris,' Tutuklanmış Gelişme 'dışında istifa ettim. oyunculuk. ' DeGeneres, karısının gösteri dünyasından ayrılmasını gerçekten talep etmiş olsaydı, şov için geri dönmesi pek olası değildi.

O esnada, DeGeneres sık sık Instagram kullanıyor de Rossi’nin yeni şirketini tanıtmak için, derginin temelsizce 'hayatlarının Ellen etrafında döndüğünü' iddia etmesine rağmen karısının ticari girişimini açıkça destekliyor. Ve talk-show sunucusunun de Rossi’nin şirketini destekleme yolundan çekildiğini düşünürsek, karısının evde kalmasını ve 'destekleyici eş' rolünü üstlenmesini talep ettiği fikri mantıklı değil.

Sonuç: De Rossi, yaşlandıkça yeni iş fırsatlarını keşfetmek istediği için oyunculuğu bırakmaya karar verdiğini kendisi açıkladı. DeGeneres, televizyon sunucusunun evde oturan bir eş istediğini söyleyen tabloid'e rağmen karısının yeni bir kariyere başlamasını destekliyor. De Rossi geçici olarak “Tutuklanmış Geliştirme” için oyunculuğa geri döndü, bu da o noktada iki kariyerle hokkabazlık yaptığı anlamına geliyor. DeGeneres, karısının televizyon dizilerini ve sanat şirketini talk show'unda tanıttı, bu da karısının yoğun kariyerini desteklediği anlamına geliyor. Magazin dergisinin makalesi her düzeyde kanıtlanabilir şekilde doğru değildir.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.

Neueste Nachrichten Ellen Degeneres und Portia de Rossi