Geçen yıl, Ellen DeGeneres gündüz şovu iddiaları üzerine ateş altında kaldı zehirli bir çalışma ortamıydı . O zamandan beri, dedikodular evliliğini şaşkına çevirmeye devam ediyor. Portia de Rossi aynı zamanda krizdeydi. Dedikoducu Polis DeGeneres ve de Rossi’nin evliliği hakkında birkaç hikaye topladı.Ellen ve Portia Savaşta mıydı?

2020'nin sonlarında, Yeni fikir Ellen DeGeneres ve Portia de Rossi’nin bir savaş bölgesi haline geldi çünkü DeGeneres, mesleki hayal kırıklıklarını karısından alıyordu. Dergi, DeGeneres'in de Rossi'ye danışmadan gizlice bir ev satın alması nedeniyle ikisinin evliliğinin gerçekleşmeyebileceğini iddia etti. İçeriden biri de Rossi, talk-show'un öfkesinin yükünü üstleniyordu. Yaptığı hiçbir şey doğru değil. İçeriden biri, Portia'ya kendi çevrimiçi yemek pişirme şovunun sunulması ve Ellen'ın reddetmesi de dahil olmak üzere tüm yıl büyük bir karar üzerinde anlaşamadılar 'dedi. Dedikoducu Polis ev sahibi çok fazla stres altındayken, bunun öfkesini karısına saldığı anlamına gelmediğini açıkladı. Artı, DeGeneres karısının yemek şovunu destekliyor , raporu daha da saçma hale getiriyor.Khloe Kardashian Tristan Thompson Baby

Ellen DeGeneres Portia De Rossi'deki Öfkesini Çıkardı mı?

Birkaç hafta önce National Enquirer DeGeneres'i öne sürerek benzer bir raporu tekrarladı de Rossi'ye saldırıyordu . Gazete, gündüz ev sahibinin zayıf derecelendirmelerinden duyduğu öfkenin etrafındaki herhangi birine saldırmasına neden olduğunu iddia etti. Ancak eski oyuncu, DeGeneres'in ortak hedefiydi. Snitch, 'Portia için yuvada cehennem gibiydi,' diye devam ediyor. İçeriden biri, 'Ellen ona her şeyden ve kamusal sorunlarından akşam yemeğinin sıcak ve zamanında olup olmadığına kadar her şey hakkında keskin nişancılık yapıyor' dedi. Kaynak, de Rossi'nin o kadar rahatsız olduğunu ekledi ki, DeGeneres işe dönene kadar 'günleri geri sayıyordu'. Dedikoducu Polis raporu bozdu. O zamanlar DeGeneres, Covid-19 teşhisinin ardından gösterisini çekmeye çoktan başlamıştı. Ayrıca, koronavirüs oldukça ciddi bir hastalık olduğu için eşlerin anlaşmazlık içinde olduğundan oldukça şüpheliydik.

Portia'dan Anne Heche'ye: Karımdan Uzak Dur!

Çok geçmeden, Enquirer iddia edilen Portia de Rossi Ellen DeGeneres eski kız arkadaşı uyardı , Anne Heche, ondan uzak durmak için. Rossi'nin aktris olduğu iddia edilen tabloid, Heche'nin DeGeneres ile yeniden bir araya gelmeyi çok seveceğini ilan etmesinden ötürü öfkeyle doluydu. De Rossi, 1997-2000 yılları arasında DeGeneres ile çıkan Heche'nin sözde buluşmayı sadece tanıtım için kullandığına inanıyordu. İçeriden biri de Rossi, “Anne'nin Ellen'ı kendi adına tanıtım yapmak için kullandığına inanıyor. Ancak Portia, etrafta olduğu sürece herhangi bir yeniden birleşme rüyasının bir fantezi olarak kalacağını belirtti. ' Muhbir ayrıca, de Rossi'nin karısına bağlı olduğunu 'kanıtladığını' ve Heche ile DeGeneres arasında bir yeniden birleşme olmadığını ortaya koydu. Dedikoducu Polis aşırı dramatik hikayeyi reddetti. Heche, DeGeneres'in şovuna konuk olarak görünse bile, bu ikisi arasında romantik bir şey olacağı anlamına gelmez.Ellen Bir Bebeğin Her Şeyi Değiştireceğini mi Düşündü?

The Enquirer bir kez daha DeGeneres ve de Rossi’nin evliliğinin tehlikede olduğunu ve ev sahibinin bunu yapmak istediğini ima etmeye çalıştı. karısıyla bir bebek sahibi olmak ilişkilerini kurtarmak için. Hem DeGeneres hem de Rossi çocuk sahibi olmama konusunda kararlı davrandıkları için, Dedikoducu Polis bu raporu atlamadan satın almadı. Yine de, DeGeneres'in bir bebeğin çiftin varsayılan sorunlarına cevap olacağını umduğunu iddia eden çıkış. Gazete ayrıca DeGeneres'in bir bebeğin imajını iyileştirebileceğini düşündüğünü iddia etti. Gibi Dedikoducu Polis açıkladı, ne DeGeneres ne de Rossi çocuk sahibi olmak istemiyor ve bir bebeği kariyeri için bir destek olarak kullanma fikri aşağılayıcı. Ve bizim bakış açımıza göre, çiftin evliliği de krizde değil.

Elbette, Ellen DeGeneres geçen yıl çok fazla ısı yakaladı, ancak bu karısına taktığı ya da ikisinin sorunları olduğu anlamına gelmiyor. Portia de Rossi, DeGeneres'in yanında durdu ve bu, çiftin iyi olduğunu göstermek için yeterli olmalıdır.

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Vanna White, Pat Sajak'tan 'Wheel Of Fortune' Sunucusunu Devraldı mı?Hamile Meghan Markle 'Ditching' Prens Harry?

Matthew McConaughey Hollywood'u Bırakıp Kariyer Değiştiriyor mu?

Robert Pattinson Suki Waterhouse Split

Kim Kardashian Boşanma Konusunda 'Heyecanlı', Van Jones'la mı Çıkıyor?

Reese Witherspoon, Kocası Jim Toth'a 'Boşanma Bombası' mı Düşürdü?