Ellen DeGeneres ve Portia de Rossi DeGeneres öpüştükten sonra bölünmeye gidiyor Jennifer aniston onun talk-show'unda? Bir gazetenin iddia ettiği şey bu. Dedikoducu Polis hikayeyi gülünç bulmuş.İlk olarak, biraz arka plan. Geçen ay, DeGeneres programında Howard Stern'e yer verdi ve ikisi, eski başkan George W. Bush ile bir NFL maçında oturan TV sunucusunun bir fotoğrafı üzerindeki son tartışmalardan bahsetti. Stern şaka yollu bir şekilde, başka bir fotoğrafın - örneğin DeGeneres'ten birinin Stern'i tutkuyla öpmesi gibi - insanların dikkatini başkanlık resminden uzaklaştırırsa, haberin patlayacağını söyledi. İkili daha sonra öptü ve güldü.Birkaç hafta sonra Aniston, DeGeneres programına katıldı. Çift, Stern öpücüğü hakkında sohbet etti ve konuşma sonunda Aniston ve DeGeneres bir öpücük paylaşıyor kahkaha atmadan önce. İki uzun süreli arkadaş arasında aptalca bir andı.

The National Enquirer Ancak, DeGeneres'in yayındaki öpüşmenin ardından Aniston'a 'vurulduğunu' iddia ediyor. Sözde 'arkadaş' bir çıkışa, 'Artık Ellen, Jen hakkında fışkırmayı bırakamıyor ve bu bir aşk haline geldi,' dedi. Kaynağa göre bu duygular de Rossi'yi kızdırdı. İddia edilen kaynak, 'Bu Portia için büyük bir sorun ve evliliğin daha ne kadar tartışmaya yol açabileceğini merak etmelisiniz' diye ekliyor. 'Portia'nın Ellen'ı sonsuza dek terk etmesi kimseyi şaşırtmaz.'Gazeteci, hikayeyi en azından biraz da olsa inandırıcı kılacak herhangi bir ayrıntı ekleme zahmetine girmiyor. Yukarıda bahsedilen George W. Bush ile olan olay birkaç başka söylentiye neden oldu , Enquirer bundan bahsetmiyor bile. Heck, bunun neden 'büyük bir mesele' olduğunu ya da her şeyin eğlenceli olduğunu düşünürsek de Rossi'nin neden karısından ayrıldığını bile açmıyor. Öpücük boşanmayı bırakın, herhangi bir soruna yol açarsa büyük bir sürpriz olur. Yine de Dedikoducu Polis duruma yakın bir kaynak tarafından senaryo, onu güldürebilir.

Bu son parça, Mart ayındaki magazin dergisindeki başka bir hikayeye çok benziyor. Çıkış yanlış bir şekilde şunu iddia etti: de Rossi ve Degeneres'in evliliği 'çöküyordu' ikisi 'ayrı yaşamlar' sürerken. Dergi bir kez daha, çiftin sözde kavgaları hakkında herhangi bir özel ayrıntı vermeyi reddetti, muhtemelen kalitesiz habercilik için çağrılmaktan kaçındı.

Bu aynı zamanda, DeGeneres ve Aniston'ı uzun süreli arkadaşlardan daha fazlası olarak yanlış bir şekilde eşleştirmeye çalışan magazin dergilerinin bir başka örneğidir. Bu aydan daha erken, KB iddia edilen DeGeneres, Aniston'a gizlice aşık olmuştu onyıllardır. Geçen yıl bile Dedikoducu Polis bağırmak zorunda kaldı Yeni fikir haksız yere iddia etmek için de Rossi, Aniston'la yüzleşti ve karısından uzak durması için onu uyardı. Magazin dergileri, DeGeneres ve de Rossi’nin kişisel yaşamları hakkında yanlış anlamaya devam ediyor, ancak Dedikoducu Polis bu tuhaf iddiaları ele almaya devam edecek.Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.