Are Ellen DeGeneres ve Portia de Rossi Evliliği 'kriz' mi? Bir tabloid, çiftin ilişkisinin ortasında kargaşa olabileceğini iddia etti DeGeneres'in mevcut skandalı . Dedikoducu Polis hikayeyi düzeltebilir.

Ellen DeGeneres'in Grace'den Düşüşü

Tarafından yayınlanan yeni bir makaleye göre Yeni fikir Dergi, Ellen DeGeneres ve Portia de Rossi’nin 12 yıllık evliliği, DeGeneres'in gündüz talk-show'unu çevreleyen dramdan etkilendi. Ellen DeGeneres Gösterisi olmuştur toksik bir çalışma ortamı yaratmakla suçlandı ve çalışanlarına kötü muamele ediyor. Komedyen iddialar hakkında alenen özür diledi ve birkaç arkadaştan destek aldı sektörde, ancak DeGeneres'in şovu hala Warner Media tarafından araştırılıyor. Tabloid, durumun, de Rossi ve DeGeneres'in ilişkilerindeki 'çatlakları' da ortaya çıkarabileceğini iddia ediyor.Portia de Rossi Acı Çekiyor mu?

Sunucu, soruşturma devam ederken düşük profilli tutması emredilirken, sözde bir kaynak, Rossi çiftinin 'arkadaşları' nın 'Ellen’ın düşüşünün yükünü kaldıracağını' iddia ediyor. Bu 'arkadaşların' eski modele 'çok geç olmadan çıkması' için yalvardıklarını ekleyen şüpheli kaynak, 'Portia'nın ilgilenmesi gereken zihinsel sağlık sorunları var' diyor. İsimsiz içeriden devam ediyor Ally McBeal yıldız 'Ellen'ın omuzlarındaki komplikasyonlara da ihtiyacı yok.'

Portia Ellen'ın Yanında

DeGeneres'i çevreleyen mevcut serpintinin de Rossi için üstesinden gelinmesi gereken çok şey olabileceğini varsaymanın güvenli olduğunu düşünüyoruz, ancak emekli aktris karısının yanında olduğunu açıkça ortaya koydu. Son günlerde, de Rossi'ye soran Sayfa Altı DeGeneres nasıldı , 'Harika' diye yanıt verdi. De Rossi'ye ayrıca sunucunun programına geri döneceği ve Tutuklanan Geliştirme yıldız olacağını söylüyor. Ek olarak, Nip / Tuck aktris, Instagram'da eşine desteğini gösterdi.

https://www.instagram.com/p/CDb1I_Jp2S1/

Bu nedenle, Dedikoducu Polis bu mevcut makaleyi, Yeni fikir . Artı, aynı tabloidden Ellen DeGeneres hakkında başka bir uydurma hikayeyi düzelttik. Birkaç gün önce, prizin iddia ettiği gibi DeGeneres 2022'de talk-show'undan ayrılıyordu . Dergi, gündüz programı sunucusuna yöneltilen iddialar nedeniyle bu varsayımı yanlış yapmıştı. Yine de DeGeneres, gösteriden ayrıldığına dair herhangi bir açıklama yapmadı.

İki yıl önce, iddia ettiği için yayını ifşa ettik. Portia de Rossi, Jennifer Aniston'ı uyardı DeGeneres'ten 'uzak durmak' için DeGeneres'ten 'uzak durmak' için DeGeneres de Rossi'nin 'endişeli' olduğu konusunda ısrar eden gülünç hikaye, Aniston'ın Justin Theroux ile olan evliliği işe yaramadığından, DeGeneres'i evliliklerini 'atmaya' ikna edecekti. Tüm öncül bir kurgu işiydi. Dedikoducu Polis Makalenin tamamen yanlış olduğunu onaylayan Aniston'ın bir temsilcisiyle kontrol edildi.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.