Dır-dir Ellen DeGeneres ve Portia de Rossi Evlilik bir kırılma noktasına mı ulaşıyor? Bir tabloid, eşlerin büyük sorunlar yaşadığını iddia ediyor. Dedikoducu Polis kaydı düz ayarlayabilir.

sienna miller und brad pitt

Geçen ay, DeGeneres'in sözde kamera dışı davranışıyla ilgili bir Twitter başlığı viral oldu. Tabloid, Kadınlar Günü , yanıt olarak yaratıcı, ancak aşağılayıcı ve yanlış bir makale ile geldi. Hikaye, de Rossi'nin en çok DeGeneres'in 'diva' kişiliğinden muzdarip olduğunu iddia ediyor. Ellen her zaman öyleydi, kararlı diyelim mi? Ancak son birkaç yıl içinde çizgiyi aştı ve personelini çok zorladı, 'dedi sözde' kaynak 'çıkışa. Sözde kaynak, DeGeneres'in personeli ondan “korkarken”, aynı zamanda yıllardır de Rossi ile sorunlar yaşadığını söylüyor.Ellen, Portia'ya karşı her zaman üstünlük sağladı ve bundan da hoşlanıyor. Kimsenin işi olmadığı gibi ona patronluk taslıyor ve Portia buna katlanıyor çünkü Ellen'ın ona bu lüks varoluşu malikanelerde ve hayal edebileceği tüm evcil hayvan atlarında verdiğini düşünüyor, ”diye devam etti kabataslak kaynak. Dergi, de Rossi'nin yıllar önce bulimia ile yaptığı savaştan sonra, DeGeneres'in hayatını kurtardığını ve aktrisin bu nedenle 'sonsuza dek DeGeneres'in borcunda' olduğunu iddia ediyor. Ondan ayrılmak istemiyorsa Portia'yı suçlayamazsın. Ellen, Hollywood'daki en iyi bağlantılara sahip, zengin ve güçlü insanlardan biri ve eğer ayrılırlarsa Portia'yı kolayca şehir dışına taşıyabilir ”diyor şüpheli kaynak.

Yayın, şimdilik de Rossi'nin koronavirüs salgını nedeniyle 'havalı oynadığını' iddia ediyor, ancak Twitter başlığı 'doğrulanmış' gibi hissettikten sonra. Sözde kaynak, 'Diğer insanların hikayelerini oraya koymasıyla, evliliğinde karşılaştığı zorlukları duyduğunu hissediyor,' diyor, ancak derginin iddia ettiğine rağmen, çiftin evliliğinin başı dertte değil. İkisi birçok sosyal medya gönderisini paylaşıyor, bu nedenle ilişkinin mevcut durumu hakkında fikir edinmek oldukça kolay.

Sandra Bullock und Julia Roberts Film

Son günlerde, de Rossi, kendisi ve DeGeneres'in birlikte yemek pişirdiği bir video paylaştı. De Rossi 'havalı oynuyor' ya da ikisi boşanmanın eşiğindeymiş gibi görünmüyordu, COVID-19 karantinasının stresiyle uğraşan mutlu evli bir çifte benziyordu. Gazeteler eşlerin ilişkileri konusunda sürekli yanıldıklarından bu hiç de şaşırtıcı değil. DeGeneres ve de Rossi, yanlış anlatılara ve şüpheli iddialara konu oldu . Dedikoducu Polis magazin gazetelerinin eşlerin evliliği hakkında gerçek bir kavrayışı olmadığını kanıtlayan bu hikayelerin birçoğunu bozdu. Umarız magazin dergileri bir gün doğru anlarlar.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.