Ellen DeGeneres ve Portia de Rossi spekülatif bir raporun aksine, bu hafta bir 'randevu gecesi' sırasında 'evlilik sorunu' belirtileri göstermedi. Yalnızca paparazzilerin fotoğrafları ve çürütülmüş söylentilere dayanan bu makale, yalan haber niteliği taşıyor. Dedikoducu Polis bu asılsız tıklama tuzağını açığa çıkarabilir.

Web sitesinde, TAMAM MI! 'Bir Şey Kapalı: Ellen DeGeneres ve Portia de Rossi Randevu Gecesinde Çok Uzak Görünüyor' diye ilan ediyor. Eşlik eden hikaye başlar, 'Her şey yolunda mı? Ellen DeGeneres, Los Angeles'ta bir randevu gecesine giderken karısının yanında durmak yerine hayranlarıyla poz vermeyi tercih ediyor gibiydi. Hem o hem de Portia de Rossi kameralara gülümsedi, ama kapalı kapılar ardında bir sorun mu var? 'Elbette, sözde haber kaynaklarının soruları gündeme getirmesi değil, cevaplaması gerekiyor. Ancak tabloid, okuyucuların çevrimiçi fotoğraf galerisine tıklaması için yalnızca 'bir şeylerin kapalı olduğunu' öneriyor. Yine de paparazzilerin resimleri anormal bir şey göstermiyor. DeGeneres ve de Rossi, komedyenin bu hafta başlarında Los Angeles'taki Coronet'teki Largo'daki stand-up gösterisinden önce ve sonra dışarıda görülüyor. Tamamen normal görünüyorlar ve anlık görüntülerde özellikle kayda değer hiçbir şey yok.

Dedikodu dergisi, fotoğrafları sadece trafik uğruna üretilmiş bir anlatıma bağladı. Çıkış, DeGeneres ve de Rossi'nin 'yıllardır ayrılık söylentileriyle uğraştığını' söylüyor, ancak 'İddialara rağmen, ikisi on yıldan fazla bir süredir güçlü kaldı. Ve Ellen söylentileri kendi kendine bile kapattı. ' Yayın daha sonra yıldızları uyarıyor, 'O zaman, ikinize daha yakın yürüyün! Ciddi anlamda? DeGeneres ve de Rossi'nin dedikodu medyasını memnun etmek veya evliliklerinin güçlü olduğunu kanıtlamak için belirli bir yol yürümek zorunda değiller.

Dan beri TAMAM MI! cevaplardan ziyade sorular sormak yerine okuyuculara 'Onların evlilikleriyle ilgili düşüncelerin neler?' diye sorarak sansasyonel parçayı bitiriyor. Açıkçası, halkın evlilikleri hakkında ne düşündüğü veya ne kadar yakından yürümeleri gerektiği önemli değil. Burada asıl önemli olan, oldukça anlamsız, günlük paparazzi fotoğraflarını sahte haberlere çeviren tabloidlerin olmasıdır. Ve dergi, bu aptal hikayenin hiçbir yerinde, çiftin birkaç gün önce VMA'larda oldukça samimi olduğundan (aşağıdaki fotoğrafa bakın) veya sadece iki hafta önce sosyal medyada birbirlerine yıldönümü haraçları gönderdiklerinden bahsetmiyor.

Bu makalenin tıklamalarla ilgili olduğu, iyi bildirilen haberleri paylaşmadığı daha net olamazdı. Bilhassa, bu, satış noktasının ilk kez hakkında yalanlar yayması değil DeGeneres ve de Rossi'nin evlilik sorunları var ya. İster çevrimiçi ister basılı olsun, hepsi bir uydurma.

ellen DeGeneres Portia de Rossi VMA

(Getty Images)

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.