Dır-dir Ellen DeGeneres ve Portia de Rossi's evlilik “bitti” mi? Sonra talk-show sunucusu alyans olmadan birçok kez kamuoyunda görüldü, bir tabloid DeGeneres ve 12 yıllık karısının sona erdiğini iddia etti. Dedikoducu Polis söylentiye baktı ve kendi sonucumuza vardık.Ellen DeGeneres Alyanssız Benekli

Kadınlar Günü yakın zamanda 'Ellen & Portia Shock Split' başlıklı bir makale yayınladı. Çıkış, Ellen DeGeneres'in Santa Barbara'da evlilik yüzüğü olmadan ayak işlerini yürüttüğünü ve bunun da 'evliliğinin bittiğine dair yaygın söylentilere' yol açtığını bildirdi. DeGeneres'in birkaç fotoğrafı, talk show sunucusunun Aralık ayında yüzük olmadan birkaç kez görüldüğünü göstermek için hikayeye dahil edildi. 'Yerel bir tanık' magazin gazetesine 'Ellen stresli görünüyordu' dedi.Sözde 'tanık' ayrıca DeGeneres'in karısı Avustralyalı aktris Portia de Rossi'nin DeGeneres ile çıktığını, ancak varlığının son aylarda kayıp olduğunu iddia etti. 'Son zamanlarda, Portia görülecek bir yer yok ve Ellen tek başına dışarı çıkıyor,' dediler. Çiftin sorunlarının nedeni? Tahmin edilebileceği gibi, DeGeneres'in zehirli iş yeri skandalı eşler arasındaki gerilimden sorumlu tutuldu.

Portia De Rossi, Karısının Skandallarıyla 'Acı Çekiyor'

Gazetenin kaynağı De Rossi, geçen yıl DeGeneres'in skandallarından 'acı çekti'. Muhbir, 'Ellen ve Portia aylardır gergin durumdalar, ortaya çıktığında basında darp edildiğinden beri, personeli için tam bir tiranlık yapıyor,' diye devam etti. DeGeneres'in görünüşte kayıp olan evlilik yüzüğünün çift için ne anlama geldiğine gelince, tattler, DeGeneres'in 'kavga ettikleri yıllar boyunca onu çıkarıp halka açık bir şekilde dışarı çıkmasıyla tanındığını' iddia etti.Bu, Ellen DeGeneres'e yakın olanların 'Portia ile evliliğinin, onun korku yılının başka bir kurbanı olabileceğine' inanmasına neden oldu. Görünüşe göre DeGeneres 'korku yılı' yaşayan tek kişi değildi. Bahşişçi, DeGeneres çok fazla baskı altına alındığında, 'kaba görünebileceğini ve Mart ayından beri birlikte kilit altında oldukları göz önüne alındığında, Portia'nın bunun yükünü aştığından endişeleniyorum' dedi. Kaynak, Portia de Rossi'nin 'Ellen'dan çok şey aldığını' söylese de, onun bile 'sınırları olmalı'.

Dedikoducu Polis Bu Aşırı Kullanılmış Hikayeden Bıktı

Kadınlar Günü Ellen DeGeneres ve Portia de Rossi’nin evliliğine yıllardır rahatsız bir şekilde takıntılıydı ve çiftin birliğinin sona ereceğini tahmin etmek için sık sık her türlü bahaneyi kullandı. Her gün, tabloid neredeyse her hafta ikisinin ayrılacağını iddia ediyor. DeGeneres'in “korku yılı” ndan önce bile, çıkış, evliliğin sona erdiğini ilan eden raporlar yayınladı. Söylentiler üç yıl önce doğru değildi ve bugün daha da az doğrular.

Birkaç hafta sonra, tabloid'in bu hikayeyi yayınlamayı seçmesi ironik, Portia de Rossi ve Ellen DeGeneres kapağı İnsanlar , birbirlerine olan aşklarını yeniden teyit ettikleri yer. De Rossi, 'düşünceli' karısının kendisi için sürekli olarak küçük, nazik şeyler yaptığını söyledi. Ve DeGeneres, de Rossi'nin geçen yıl boyunca onun 'rock'ı' olduğunu söyledi ve ekledi, 'Beni devam ettirdi ve olayları perspektif haline getirmeme yardım etmeye çalıştı.' Çift, daha fazla olmasa da, her zaman olduğu gibi birbirlerine sadıktır.Birkaç ay önce, bu tabloid durumun böyle olmadığını iddia etti. Aslında, çıkış buna ikna olmuş görünüyordu ikisi birbirinden uzaklaşıyordu ve DeGeneres taşındı paylaşılan evlerinin. Dedikoducu Polis ikisinin bir mülk sattığını ve hem Ellen DeGeneres hem de Portia de Rossi'nin taşındığını öğrendi, ancak tabloid ne olduğunu yanlış tanıttı. Utanmaz numara bizi bir an için yanıltmadı ve bu çıkış noktasına asla inanmamamızın bir nedenidir.

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Kim Kardashian, Boşanma Davası Açtıktan Sonra İlk Ünlü Şerefine Zaten Sahip Oldu

Kanye West’in Boşanma Başvurusu Yaptıktan Sonra Kendine Bir Ünlü Talip Oldu

Prens Charles, Prens Harry ve Meghan Markle’ın Oğlunun velayetini almaya mı çalışıyor?

Rapor: 'Fixer Upper’s' Chip, Joanna Gaines 'Home Town’s' Ben, Erin Napier ile Tartışıyor

Brooke Shields Ağır Yaralanma Sonrası Zorlukla Yürüyor