Bu haftanın magazin iddialarından biri Ellen DeGeneres ve Portia de Rossi talk-show sunucusu gündüz gösterisini bırakmayacağı için evlilik krizi yaşıyor. Hikaye tamamen doğru değil. Dedikoducu Polis çürütebilir.'Ellen and Portia: At The Breaking Point' dergisinin son sayısında bir manşet okuyor Temasta . İlişikteki makale sözde bir 'kaynak' dan şu sözlerle alıntı yapıyor: 'Görünüşe göre onlar her zaman bir ayrılığın eşiğindeler. Arkadaşlarının çoğu hala nasıl evli olduklarını anlamıyor. Şimdi gösteri için kavga ediyorlar - Portia Ellen'ın istifa etmesini istiyor ama yapmayacak. 'Geçen ay, eşler Beverly Hills malikanelerini piyasaya sundular. Talk-show sunucusu ve eşi, geçtiğimiz birkaç yıl içinde çeşitli mülkler alıp satarak evleri devirmekle tanınıyor. Ancak derginin 'içeriden' ne göre, bu sefer 'daha fazlası var'. Şüpheli bahşişçi, 'Ellen peşinden koşmasaydı çok daha erken ayrılırlardı - boşanmanın imajlarına zarar vereceğini düşünüyor' diye ekliyor.

Magazin dergisinin sahte hikayesi görünüşte uydurulmuştu çünkü DeGeneres yakın tarihli bir New York Times röportaj karısının şovundan ayrılmasını istediğini. Mevcut sözleşmesi 2020'de sona eren talk show sunucusu, TV kariyerinin geleceği ile ilgili henüz bir karar vermiş değil. Bununla birlikte, eşlerin durum üzerine bölünmeye gidebilecekleri fikri tamamen yanlıştır.Dedikoducu Polis Kayıtta konuşamayan ortak bir arkadaşımız ve DeGeneres ile görüştü, ancak derginin raporunun açıkça 'yanlış' olduğunu bize garanti etti. Güvenilmez çıkış da bundan bahsetmiyor de Rossi, DeGeneres'in talk şovuna çıktı iki aydan daha kısa bir süre önce. Eğer talk show, çiftin evliliğinde bu kadar sorunlu bir nokta olsaydı, de Rossi'nin orada konuk oyuncuları olması pek olası görünmüyordu.

Bunlara ek olarak, Temasta mutlu çifti parçalamak için çok zaman ve enerji harcadı. 2017 yılında, Dedikoducu Polis yalan iddia ettiği için satış noktasını bozdu DeGeneres ve de Rossi bir 'kırılma noktasındaydı' ve bir bölünme 'kaçınılmazdı'. Bu sahte makale de Rossi'nin boşanma davası açmak için 2018 yılına kadar bekleyeceğini çünkü on yıllık evlilikten sonra daha fazla paraya hak kazanacağını söyledi. Açıkçası bu asla olmadı.

Bundan kısa bir süre önce, Dedikoducu Polis Yanlış iddia ettiği için tabloid'e seslendi DeGeneres ve de Rossi '360 milyon dolarlık boşanma' alıyordu. Hikaye, talk-show sunucusu, nikah yüzüğü olmadan fotoğraflandığı için yayınlandı. Sürekli olarak mücevher takmamasına rağmen, DeGeneres'in evliliği güçleniyor. Aksini iddia eden bu son makale daha saçma.Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.