Ellen DeGeneres ve Portia de Rossi Yanlış bir tabloid raporuna rağmen IVF yoluyla bebek sahibi olmuyor. Dedikoducu Polis hikayeyi düzeltebilir. Uydurma olduğunu öğrendik.

Jacqueline Ray und Tom Selleck

Göre TAMAM MI! , 10 yaşındaki eşler ilk kez anne baba olmak üzereler. Sözde bir kaynak çıkış noktasına şöyle diyor: 'Bebekler hakkında en uzun süre konuştuktan sonra, sonunda bir erkek donörün yardımıyla IVF yoluna gittiler ve mutlu bir şekilde arkadaşlarına' Anne olacağız! 'Diyorlar.İddiacı, talk-show sunucusu ve eşinin bağışçının kimliğini gizli tuttuğunu, ancak çevrelerindeki birçok kişi 'onun ünlü bir komedyen' olduğuna inanıyor. Sözde 'içeriden' ekliyor, 'Portia tüm hamilelik sürecinden geçmek istiyor, bu yüzden daha önce dondurdukları yumurtalarını kullanıyorlar. Ellen buna tamamen uygun. Bebek onlardan biri gibi görünecekse Portia olmasını istediğiyle şaka yapmayı seviyor! '

Oradan, görünüşte sahte olan kaynak, çiftin zaten bebek isimlerini tartıştığını söylüyor. 'Ellen, en yakın arkadaşları Jennifer Aniston'ın adını taşıyan bir kızsa 'Jennifer'ı seviyor,' diyor ve içeriden şüpheli olan 'Orly', Orlando Bloom için tatlı ve muhteşem olduğu için. ' Bahşişçi şu sonuca varıyor: 'Ebeveyn olmak için sabırsızlanıyorlar!'

Dedikoducu Polis Ancak, derginin raporunun uydurma olduğunu söyleyen ortak bir arkadaşımız ve DeGeneres ile görüştük. Aslında, eşler çocuk sahibi olmakla ilgilenmediklerini zaten açıkça ifade ettiler. 2016 yılında, DeGeneres söyledi Daily Telegraph o ve de Rossi evliliklerinin başlarında çocuk sahibi olmayı tartıştıklarını, 'ancak konuşmalarımızın kesintiye uğramamasını ve üzerinde yapışkan üzüm suyu olmayan mobilyalarımızın olmasını sevdiğimize karar verdik.' Ayrıca, ünlü ebeveynlere sahip olmanın 'çocuklar için gerçekten zor olabileceğini' belirtti.

2015 yılında DeGeneres bir 'Bugün' gösteri röportajında çocuk sahibi olma fikrini sevse de, 'bu çocuk sahibi olmak için yeterli değil.' Talk-show sunucusu, 'Bağlı kalmanız gereken bir taahhüt gibi görünüyor. Ve yapabilir miyim bilmiyorum. ' Dedikoducu Polis DeGeneres'in konuyla ilgili düşüncelerinin değişmediğini teyit edebilir.

Magazin dergileri uzun zamandır DeGeneres ve de Rossi'nin bebek sahibi olmalarıyla ilgileniyorlar, kendileri yapmamış olsalar bile. Örneğin Ocak 2017'de, Dedikoducu Polis paçayı ele vermek TAMAM MI! Kardeş yayını Temasta yanlış bakım için DeGeneres ve Rossi 'bir aile kuruyorlardı'. Bu makalede dergi, 'Portia'nın çocuğu taşımasını tartıştıklarını ... ancak Ellen bunun daha güvenli olduğunu düşündüğü için bir vekil olmayı tercih edeceğini' iddia etti. Tabii ki iki yıl sonra bebekleri olmadı, yukarıda belirtilen nedenlerle de olmayacaklar.

Ve sadece iki ay önce, Dedikoducu Polis Yanlışlıkla iddia edilen başka bir hikayeyi çürüttü DeGeneres, de Rossi ile çocuk sahibi olmak için talk şovunu bırakıyordu. . Basitçe söylemek gerekirse, DeGeneres ve de Rossi IVF, evlat edinme veya vekil yoluyla bebek sahibi olmuyor. Önceki iddialara çok benzer şekilde, mevcut olan yüzde 100 doğru değil.

Bernstein Rachdi Gewichtsverlust 2016

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.